Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

care-s diferentele intre mingi 1 star, 2 stars si 3 stars ?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • care-s diferentele intre mingi 1 star, 2 stars si 3 stars ?

    ce au in plus mingile 3 stars fata de cele 2 stars sau 1 star ? multumesc...am auzit ca cele 3 stars sunt toate la fel...pe cand la celelalte mai e cate una iesita mai stramb...
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

  • #2
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu


    • #3
      Ahaaaa!!!
      Blade-Darker speed 90
      Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
      Bh- Testing

      Comentariu


      • #4
        ?...deci ce sa-nteleg?...ca alea de 3 stele is perfecte?...daca da, de ce le mai alege o data?
        tibhar def plus jumulita
        gambler reflectoid 1,0
        dawei 388 D-1 ox

        Comentariu


        • #5
          Motivul e ca se poate ca pe ca pe o anumita parte a circumferintei grosimea celuloidului sa difere , cu toate ca la testul de masura a greutati/circumferintei/rotunjime au trecut .

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de bubu ruz Vezi post
            ?...deci ce sa-nteleg?...ca alea de 3 stele is perfecte?...daca da, de ce le mai alege o data?
            Ideea e ca nici alea de 3 stele nu is perfecte. Eu cred ca nu am vazut nici una rotunda nici printre alea de 3 stele ....
            Blade DHS PG 2
            FH: DHS Hurricane 3
            BH: Stiga Airoc Astro M

            Comentariu


            • #7
              Cele de 3 stele sunt in general mult mai bine selectate, motiv pentru care cu ele nu prea vei avea mari variatii in ceea ce priveste greutatea ... ca asta e principala problema.
              Ca sa gasesti o minge chiar buna tre sa selectezi cu atentie si dintre cele de 3 stele pana gasesti una care sa fie cat mai rotunda, adica exact ce se vede si in filmulet. In momentul in care o faci sa se invarta pe loc, pe langa faptul evident ca vezi cat de rotunda e, daca apar diferente de greutate intre cele 2 jumatati constituente atunci mingea va "trage" intr-o parte, deci cu testul asta reusesti sa impusti 2 iepuri.
              Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

              FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
              BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

              Comentariu


              • #8
                eiiiii.......ce unghii are Xu.Asta asa de mult se antreneaza ca nici unghiile nu si le mai taie.
                Blade: Bty Primorac Carbon off+
                Bh:Tenergy 80 fx
                Fh:Tenergy 80 fx

                Comentariu


                • #9
                  sunt si domnii Filimon pe acolo prin filmulet
                  Blade: Xiom Strato
                  FH: Tenergy 05
                  BH: Tenergy 05

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Zoki Vezi post
                    eiiiii.......ce unghii are Xu.Asta asa de mult se antreneaza ca nici unghiile nu si le mai taie.
                    Chinezii (unii dintre ei; si alti asiatici cred) isi lasa unghiile asa ca semn al statutului lor. Unghiile mari arata ca nu fac munci manuale grele. Daca lucrezi pe santier de exemplu, nu poti sa-ti pastrezi unghiile asa, se rup si se tocesc.
                    Se observa ca unghiile lui Xu Xin sunt chiar ingrijite, rotunjite, nu lasate sa creasca asa aiurea
                    Putin cam dubios intr-adevar.
                    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X