Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Eforie Nord- Vila OZON : cazare si locatie antrenament-masa ittf

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ne facem incalzirea pentru noul sezon!...
    Aseara am avut placerea sa primesc in vizita la Eforie patru amaturisti, doi prieteni vechi si doi mai noi, cu care am petrecut momente deosebite la malul marii: craiovenii mei Bogdan Raducan si Niki Glogogeanu precum si sibianul Migea Cornel cu Teica Radu din Targu Jiu. Bineinteles, nu am rezistat fara sa schimbam si cateva mingi. Multumesc de vizita si va mai astept cu drag si cu alte ocazii !... Usa mea este deschisa!
    Xiom -Mitzutani - Xiom

    Comentariu


    • Multumesc de vizita si jocuri colegilor Lovin Eusebiu, Munteanu Octavian, Nitu Serban si Bozosan Petre. A fost o placere sa va am oaspeti!...
      Tin pe aceasta cale sa anunt jucatorii posesori de tichete de vacanta, ca ii pot primi la Vila Ozon Eforie !
      Xiom -Mitzutani - Xiom

      Comentariu


      • Bună seara dle Lica. Unde se poate juca tenis de masă decent, in Constanța / Mamaia? Mulțumesc mult si-o seara excelenta!

        Comentariu


        • Postat în original de Aurel1747 Vezi post
          Bună seara dle Lica. Unde se poate juca tenis de masă decent, in Constanța / Mamaia? Mulțumesc mult si-o seara excelenta!
          La sala CSS 2. Luati legatura cu Aurel Fratea 0726686175.
          De miercuri o sa se mai deschida o sala cu 8 mese Donic, in Constanța. O sa revin cu amanunte...
          Xiom -Mitzutani - Xiom

          Comentariu


          • încă o data se dovedeste George o gazda superba...
            Mulțumim.

            Comentariu


            • Vila Ozon - Eforie Nord

              Am avut placerea si onoarea sa-l cunosc pe domnul George. Poate ca ar fi deajuns dar simt nevoia sa adaug pareri personale, ca domnul George este o persoana deosebita, nivelul tenisului este unul extrem de ridicat. Vila Ozon este linistita,curata,m-am simtit ca acasa!
              Am cunoscut si cativa din prietenii domnului George,din Constanța.As vrea sa le multumesc pentru seara cu pricina, in care am invatat tenis mai mult decat in ultimii 10 ani! Chapeau!
              Daca va place marea si tenisul de masa,Vila Ozon poate fi alegerea fericita.Este imposibil sa nu plecati impliti ca ati facut alegerea corecta!
              lemn Xiom Stradivarius/ BH-Xiom Vega negru maxim/FH-Xiom Omega V roşu maxim

              Comentariu


              • Nu ziceati si voi sa va fac o poza mai artistică, asa nici ni va cunoaste lumea....

                Comentariu


                • Salutare,domnule Bogdan!
                  Zic ca "făcusem blatul" la Acapulco,in sensul ca am avut ocazia unui antrenament doar pentru mine si ideea unei poze mi-a venit chiar mie, desi îmi lipsea tehnologia de bază,astfel ca bitii au fost scuturati un pic prin watsup!
                  Uitasem să descriu locatia aferenta Vilei Ozon, de la Acapulco,situata chiar in vecinătatea plajei de la Eforie, unde se poate trage cu ochiul si spre mare si se poate juca tenis pana în zori pentru un răsărit de soare pe topspin, la pragul leșinului!
                  lemn Xiom Stradivarius/ BH-Xiom Vega negru maxim/FH-Xiom Omega V roşu maxim

                  Comentariu


                  • Postat în original de Zentai Vezi post
                    Am avut placerea si onoarea sa-l cunosc pe domnul George. Poate ca ar fi deajuns dar simt nevoia sa adaug pareri personale, ca domnul George este o persoana deosebita, nivelul tenisului este unul extrem de ridicat. Vila Ozon este linistita,curata,m-am simtit ca acasa!
                    Am cunoscut si cativa din prietenii domnului George,din Constanța.As vrea sa le multumesc pentru seara cu pricina, in care am invatat tenis mai mult decat in ultimii 10 ani! Chapeau!
                    Daca va place marea si tenisul de masa,Vila Ozon poate fi alegerea fericita.Este imposibil sa nu plecati impliti ca ati facut alegerea corecta!
                    Multumesc, Gabriel ! A fost o vara plina, frumoasa, in care am avut oaspeti din toate colturile tarii, colegi si prieteni dragi din Amatur si nu numai (si din Germania sau Spania)! Multumiri pentru vizita in sezonul 2019 domnilor : Octavian Munteanu (Tecuci), Lovin Eusebiu (Comănești), Dena Corneliu (Giurgiu), Diamandi Gherasim (Spania), Migea Cornel si Bozosan Petre (Sibiu), Ciubotaru Gigi (Iași), Turburan Ion (Resita), Tipser Gabi (Sighișoara), Mercioiu Tony (București), Dorin Dabacan (Târnaveni), Bogdan Visan (Ploiești), Lupu Gabriel (Iași), Gherasim Iulian (Tulcea), Mihai ....(Bistrița), Florin.... (Germania/Sighisoara). Daca am omis pe cineva, ii rog sa ma ierte...
                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                    Comentariu


                    • Postat în original de lica george Vezi post
                      Daca am omis pe cineva, ii rog sa ma ierte...
                      Se accepta scuzele...

                      Comentariu


                      • Hei, Claudiu!...tu esti deja de-al casei!!...
                        Ok...imi fac ""mea culpa" ca nu te-am mentionat in grupul din vara asta!
                        Acum, si cu Clau in echipa sezonului, pot spune ca am avut in 2019 o "artilerie grea" (cu atatea nume grele - jucatori si organizatori de turnee ) !
                        Xiom -Mitzutani - Xiom

                        Comentariu


                        • Buna seara,

                          Vreau sa multumesc colegului si prietenului meu din Amatur, George Lica, pentru conditiile excelente de cazare de la Vila Ozon si pt posibilitatea ca in fiecare din ultimile 3 seri cand am stat in Eforie Nord sa facem niste antrenamente de calitate cu alti colegi din tara care au dorit sa participe, intr-o locatie super si cu respectarea tuturor regulilor impuse de actuala pandemie ! Voi face tot posibilul sa ma intorc la inceputul lunii septembrie !

                          Comentariu


                          • Salutare,
                            Am avut onoarea să joc câteva meciuri cu domnul George. Vă recomand ca atunci când sunteți în apropiere de Eforie Nord să îl căutați și să puneți de un tenis de masă de calitate.
                            Mult respect. Să o țineți tot așa!
                            C?rnu Mihail Mirel

                            Comentariu


                            • Tocmai am plecat din Eforie Nord ,de unde m-am OZON-ificat la prietenul nostru Georgel Lica !Am avut o saptamana perfecta ,o gazda desavarsita si un sejur de exceptie!Cu ping-pong-ul a fost mai greu in prima zi ,dupa o luna si ceva de abstinenta!Dupa aia mi-am revenit ,motiv pentru care voi reveni si la anu"!!!

                              Comentariu


                              • Salutare tuturor!
                                Pentru moment se anunta un sezon de vara bun, cu multi jucatori ce si-au rezervat cazarea fie in locatia mea (Vila Ozon), fie in alte unitati de pe litoral. Cu totii sunteti bineveniti la miscare! Sala si masa de joc au ramas gratuite! Daca aduceti o minge de joc cu care sunteti obisnuiti, cu atat mai bine!
                                Xiom -Mitzutani - Xiom

                                Comentariu


                                • Am petrecut un weekend placut la Eforie Nord la vila Ozon.Conditiile de cazare sunt foarte bune,liniste si foarte curat iar George si sotia lui gazde primitoare ca de fiecare data.Bineinteles ca nu a lipsit partida de tenis de masă in locatia de vis de la malul marii de la hotel Acapulco in compania domnilor Ursulean Vasile de la Suceava, a lui Sabau Aurel din Târnaveni si bineinteles a gazdei noastre George care pe zi ce trece devine un jucator din ce in ce mai redutabil.Multumesc si sa ne vedem sanatosi!
                                  FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                  BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                  BH:Stiga Energy Absorber

                                  Comentariu


                                  • Multumesc Nae!
                                    A fost o placere sa te revad, impreuna cu ceilalti doi colegi - Vasile si Aurel ! Au fost meciuri frumoase, stiluri diferite, valori apropiate!
                                    Avem si poze, dar nu reusesc sa le incarc pe acest nou format de site...
                                    Sa ne revedem cu bine !
                                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                                    Comentariu


                                    • Salutare,
                                      Imi puteți recomanda o cazare in Eforie Nord unde se poate juca tenis de masă?
                                      Mulțumesc

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de remusmuntean Vezi post
                                        Salutare,
                                        Imi puteți recomanda o cazare in Eforie Nord unde se poate juca tenis de masă?
                                        Mulțumesc
                                        Am vazut tarziu acest mesaj. Pe viitor, va rog sa sunati : 0722 317 974, Lica George, Vila Ozon Eforie Nord.
                                        Xiom -Mitzutani - Xiom

                                        Comentariu


                                        • In prag de Sarbatoare a Noului An, doresc sa transmit un sincer LA MULTI ANI tuturor colegilor din Amatur !!! Sa ne revedem sanatosi in 2022 la turnee sau pe litoral! Usa mea este mereu deschisa! M-am bucurat si in vara anului 2021 sa am oaspeti de seama la masa de joc sau in vila, colegi din toata tara, fie organizatori de turnee sau/si jucatori pasionati. Le multumesc de vizita stimatilor: Sergiu Cruceru, Alin Hutanu, Gigi Ciubotaru, Catalin Buciu, Marius Barac, Aurel Sabau, Dorin Dabacan, Cristi Corocaescu, Gabi Nemtoi, si altor 3 domni din Bacau, Sibiu si Oradea, foarte buni jucatori, carora (cu scuzele de rigoare) nu le-am retinut numele. Daca am mai omis pe cineva, ii rog sa ma ierte!... Sa ne revedem cu bine! Multi ani sanatosi!
                                          Ultima editare de lica george; 07.feb.2022, 11:03.
                                          Xiom -Mitzutani - Xiom

                                          Comentariu


                                          • Aseara am facut la Eforie o miscare faina cu doi jucatori talentati, de Elite - Costin Neagoe (Bucuresti) si Aihan Rasid (Constanta) !
                                            Le multumesc si pe aceasta cale pentru vizita !
                                            Xiom -Mitzutani - Xiom

                                            Comentariu


                                            • Inainte de turneul A de maine din Navodari, am facut un antrenament bun cu Pavel Calin-Hunedoara si Rasid Aihan-Constanta. Baieti de calitate, de la care am avut ce invata!
                                              Xiom -Mitzutani - Xiom

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de lica george Vezi post
                                                Inainte de turneul A de maine din Navodari, am facut un antrenament bun cu Pavel Calin-Hunedoara si Rasid Aihan-Constanta. Baieti de calitate, de la care am avut ce invata!
                                                Și pe mine nu m-ați așteptat? 😀. Ajung pe la 17 azi.
                                                Ultima editare de Cornel 67; 26.mai.2023, 15:03.

                                                Comentariu


                                                • Ești binevenit oricând ! Și la cazare și la masa de joc!
                                                  Xiom -Mitzutani - Xiom

                                                  Comentariu


                                                  • Pentru cazare sau tenis, va invit sa ma apelati pe telefon (sau mesaj pe WhatsApp).
                                                    Un jucator din Bucuresti m- a abordat pt detalii cazare pe mesageria privata de pe Forum...
                                                    Din pacate, nu intru la fel de frecvent ca pe WhatsApp.

                                                    0722 317 974
                                                    Acceptam carduri de vacanta pt cazare.
                                                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X