Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Eforie Nord- Vila OZON : cazare si locatie antrenament-masa ittf

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    in luna august am petrecut un sejur de 6 nopti la fam. Lica , am ramas cu amintiri foarte placute , conditiile de cazare au fost foarte bune , gazdele au fost foarte primitoare , cu siguranta am sa revin la George . Le recomand aceasta locatie iubitorilor de plaja , soare , mare si .... tenis de masă .
    blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

    Comentariu


    • #52
      Postat în original de Cornel 67 Vezi post
      Eu zic sa stau vreo 4 nopti incepand de Vineri.

      Buuun eu ajung sambata dimineata si stau 3 nopti.
      Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
      FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
      BH: Tibhar Quantum X Pro Max

      Comentariu


      • #53
        si eu am stat 5 zile in luna august la George si m-am simtit foarte bine.Recomand iubitorilor de tenis, mai ales ca se poate face si tenis, iar George este o gazda foarte agreabila.

        Comentariu


        • #54
          Dan, Florin, va multumesc!... nu mi-a fost greu sa fiu o gazda buna. Fiecare dintre voi mi-ati dovedit ca sunteti oameni de calitate, cu familii frumoase, iar intalnirile la masa de tenis cu jucatori priceputi ca voi au fost si pentru mine experiente placute si utile!
          Xiom -Mitzutani - Xiom

          Comentariu


          • #55
            Apa marii si a ghiolului s-au incalzit, soarele e generos, sala privata s-a mai upgradat: lumina mai puternica (becurile "calde" au fost inlocuite cu becuri eco, lumina rece), picioarele mesei stau acum direct pe sapa de beton si sare mai bine mingea (am decupat mocheta), iar noi, cei 3 muschetari/jucatori Amatour din Eforie, (ne laudam ca) ne-am mai antrenat si imbunatatit stilul.... asa ca toti colegii nostri din Amatour sunt bine-veniti in noul sezon!
            Din pacate turneul dorit sa se organizeze in Eforie Nord in iunie, nu se poate deocamdata realiza... sala de sport lasa de dorit la capitolul lumina si utilitati, iar remediarea lor de catre administratori inca se lasa asteptata (desi am avut negocieri si promisiuni...)
            Xiom -Mitzutani - Xiom

            Comentariu


            • #56
              Sala nemaipomenita, oameni de exceptie, primire calduroasa, conditii excelente de joc, totul la superlativ! Jos palaria. Pentru vara asta, am sa ma programez din timp! Sa ne auzim de bine George!

              Comentariu


              • #57
                Mai mult ca sigur dupa 26 iunie o sa va "pricopsiti" si cu mine la doua-trei antrenamente,inainte de turneul de la Mangalia.Va voi contacta telefonic la sosire.Salut si..zile frumoase!
                I love table tennis !

                Comentariu


                • #58
                  Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                  Sala nemaipomenita, oameni de exceptie, primire calduroasa, conditii excelente de joc, totul la superlativ! Jos palaria. Pentru vara asta, am sa ma programez din timp! Sa ne auzim de bine George!
                  Te asteptam cu mult drag!
                  Claudiu, tu esti un om de isprava, ambitios si joci un tenis de calitate!
                  - - - Actualizat - - -
                  Postat în original de csabazedler Vezi post
                  Mai mult ca sigur dupa 26 iunie o sa va "pricopsiti" si cu mine la doua-trei antrenamente,inainte de turneul de la Mangalia.Va voi contacta telefonic la sosire.Salut si..zile frumoase!
                  0722-317974
                  Va astept cu placere la sala de tenis!... exista riscul ca exact in acea perioada sala din Eforie sa fie inchiriata o saptamana pt un turneu de sah. Putem merge insa la Constanța, ca avem 6 mese disponibile acolo.
                  Xiom -Mitzutani - Xiom

                  Comentariu


                  • #59
                    Avem deja in vizita pt cateva zile amaturisti din tara care dau cu iarba... nu ne suparam, dimpotriva!... sper sa mai pricepem si noi "cum sta treaba"...
                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                    Comentariu


                    • #60
                      Conditii deosebite de cazare si o gazda foarte atenta si primitoare completate de asemenea de un bun antrenament. Recomand cu caldura si multumim inca o data George!

                      Comentariu


                      • #61
                        Multumesc si pe aceasta cale atat lui Ionut din Galați, stabilit in Germania, cat si lui Edward (Edy) stabilit in Italia, ambii veniti in concedii, dar cu paletele la ei!
                        Jucatori buni, de la care ai ce invata!
                        Xiom -Mitzutani - Xiom

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de lica george Vezi post
                          Multumesc si pe aceasta cale atat lui Ionut din Galați, stabilit in Germania, cat si lui Edward (Edy) stabilit in Italia, ambii veniti in concedii, dar cu paletele la ei!
                          Jucatori buni, de la care ai ce invata!
                          Pai daca ai fi invatat de la toti cei care s-au cazat la tine Georgica ar fi trebuit sa fi numarul unu in amatur. Dar nu ai luat si notite, aici ai gresit.

                          Comentariu


                          • #63
                            Abia astept sa ne revedem George! Paleta e prima care am sa o pun in geanta!

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                              Pai daca ai fi invatat de la toti cei care s-au cazat la tine Georgica ar fi trebuit sa fi numarul unu in amatur. Dar nu ai luat si notite, aici ai gresit.
                              Cornele, eu imi rup mainile si picioarele pe la fotbal si tenis de picior!... tenisul de masa isi are si el locul lui stabil in inima mea, dar.... tot fotbalul ramane pe primul plan!... mai e timpul alocat bicicletei... si tenisului de camp (iarna, la sala fratelui).
                              Cei care sunt axati doar pe tenis de masă nu au scuze daca nu progreseaza!
                              - - - Actualizat - - -
                              Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                              Abia astept sa ne revedem George! Paleta e prima care am sa o pun in geanta!
                              Da, Claudiu!... intr-o saptamana si un pic te astept cu drag sa mai facem schimb de experienta!
                              Xiom -Mitzutani - Xiom

                              Comentariu


                              • #65
                                Bune antrenametele cu Claudiu, multam de vizita!... Tot aici tin sa-i multumesc si d-lui Botian Radu (TRADU) din Sibiu pentru vizita si variantele de antrenament propuse! Merita puse in aplicare!...
                                Xiom -Mitzutani - Xiom

                                Comentariu


                                • #66
                                  Buna ziua dl George,
                                  in perioada 22.06-29.06 o sa fiu "vecin" cu sala de ping-pong,la Belona.
                                  Mi-am pus deja paleta in valiza asa ca sper sa ne putem intalni la un set ........si-o bere!
                                  Multumesc.Csaby.
                                  I love table tennis !

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    D-le Csaba, asa cum v-am instiintat la telefon, anunt si ceilalti colegi ca intre 22.06 si 2.7 in locatia cu masa de tenis se desfasoara un turneu international (bianual) de sah, asa ca in aceasta perioada, putem juca la Constanța sau Mangalia. De asemenea, la sfarsit de august se reediteaza acest turneu de sah.
                                    Altfel, atat eu cat si Adi Babanica (proprietarul locatiei si coproprietar al mesei Donic) va asteptam cu mare drag la antrenamente si meciuri.
                                    Iar din 15 iulie va astept cu un numar suplimentar de locuri de cazare, cu camere cu balcon, triple si duble, plus o bucatarie separata, situata la etajul doi. Camerele sunt dotate cu mobilier nou, frigidere si aer conditionat. Internet wirless. Terasa. Gratar. Balansoar. Loc joaca.
                                    O sa revin cu poze la inceput de iulie.
                                    Preturile sunt in functie de numarul de locuri/camere rezervate, perioada (sezon, varf de sezon, extra-sezon), zile sedere.
                                    Se emite factura pentru serviciile de cazare.
                                    Evident, masa de tenis si antrenamentele raman gratuite.
                                    Rezervari la 0722-317974, 0748-142411, 0767-181938, 0341-731955.
                                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Ceva poze recente.
                                      Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1497.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	44,1 KB 
ID:	771113Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1502.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	54,1 KB 
ID:	771114Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1509.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,2 KB 
ID:	771115Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1510.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	80,4 KB 
ID:	771116Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1522.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,5 KB 
ID:	771117
                                      Xiom -Mitzutani - Xiom

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1524.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	77,6 KB 
ID:	771118Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1527.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	78,2 KB 
ID:	771119Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1529.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	76,7 KB 
ID:	771120Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1530.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,9 KB 
ID:	771121Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1531.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	32,7 KB 
ID:	771122

                                        Camerele duble au un pat matrimonial 180/200, iar camerele triple dispun in plus si de un pat de 90/200.
                                        Xiom -Mitzutani - Xiom

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Felicitari George! Poate in acest concediu reusesc sa iti calc pragul, sa degustam o bere rece impreuna si sa agitam putin si o mingie de ping-pong!

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Hei Claudiu ! Te astept cu mare drag !...
                                            Xiom -Mitzutani - Xiom

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Am mai pozat o camera si... e gata bucataria de oaspeti, et. 2 !

                                              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1556.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	75,5 KB 
ID:	771146Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1548.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,4 KB 
ID:	771147Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1549.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	37,3 KB 
ID:	771148Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1555.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	76,1 KB 
ID:	771149Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_1550.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	81,7 KB 
ID:	771150
                                              Xiom -Mitzutani - Xiom

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                salut
                                                as vrea sa stiu daca ai cazare dupa 18 august.suntem 2 familii cu 3 copii.eu am 2 sicealalta fam.are unul.
                                                mumtumesc si astept raspuns cat mai repede

                                                Sent from my KIS PLUS using Tapatalk 2

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Buna ziua! M-ar interesa si pe mine 3 camere duble cu pat matrimonial daca se poate in perioada 20-24.08.2014. Astep un rasp din partea dvs si preturi.
                                                  Multumesc
                                                  13 Rules

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Postat în original de grizly1973 Vezi post
                                                    salut
                                                    as vrea sa stiu daca ai cazare dupa 18 august.suntem 2 familii cu 3 copii.eu am 2 sicealalta fam.are unul.
                                                    mumtumesc si astept raspuns cat mai repede

                                                    se rezolva!... nu mi-ai zis pe cate nopti. lasa-mi un nr. tel. sau suna la 0722-317974 pt detalii.
                                                    seara buna!
                                                    Sent from my KIS PLUS using Tapatalk 2
                                                    - - - Actualizat - - -

                                                    Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
                                                    Buna ziua! M-ar interesa si pe mine 3 camere duble cu pat matrimonial daca se poate in perioada 20-24.08.2014. Astep un rasp din partea dvs si preturi.
                                                    Multumesc
                                                    Camera dubla este la 120 in acea perioada (acum este 130, de ex). Daca sunteti cate doua persoane/camera, cobor la 110. Un nr. suplimentar de persoane/camera, determina cresterea usoara a tarifului. Nu uitati paletele !
                                                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X