Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut partener de antrenament

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Caut partener de antrenament

    In primul rand salutare tuturor jucatorilor si celor pasionati de acest sport minunat si bine v-am gasit.
    Eu sunt Catalin, am 20 de ani si mi-am facut cont pe aceasta comunitate pentru ca sunt pasionat de tenisul de masa dar si pt ca as vrea sa imi gasesc un partener de antrenament. Practic tenisul de masa de cativa ani buni (ocazional, nu zi de zi), ca si nivel eu ma consider cat de cat bun (nici incepator nu sunt, nici expert). Problema este ca nu reusesc sa evoluez foarte mult in joc deoarece nu am cu cine sa ma antrenez, iar pt un antrenor nu dispun de fonduri.
    Astea fiind zise, caut un partener de antrenament serios, nu conteaza varsta, ca nivel sa fie mediu sau undeva pe acolo, sa locuiasca undeva in zonele Crangasi, Militari, Dr. Taberei, Ghencea ca sa fie aproape de mine [locuiesc aproape de zona Apusului (Militari)]. Zilele, orele si locurile de antrenament le vom stabili impreuna.
    Ma puteti contacta pe id de mess: catalinho_the_zipper, la nr de tel 0768664766 sau PM aici. Multumesc! Numai bine tuturor!

  • #2
    Postat în original de NuSeeK Vezi post
    In primul rand salutare tuturor jucatorilor si celor pasionati de acest sport minunat si bine v-am gasit.
    Eu sunt Catalin, am 20 de ani si mi-am facut cont pe aceasta comunitate pentru ca sunt pasionat de tenisul de masa dar si pt ca as vrea sa imi gasesc un partener de antrenament. Practic tenisul de masa de cativa ani buni (ocazional, nu zi de zi), ca si nivel eu ma consider cat de cat bun (nici incepator nu sunt, nici expert). Problema este ca nu reusesc sa evoluez foarte mult in joc deoarece nu am cu cine sa ma antrenez, iar pt un antrenor nu dispun de fonduri.
    Astea fiind zise, caut un partener de antrenament serios, nu conteaza varsta, ca nivel sa fie mediu sau undeva pe acolo, sa locuiasca undeva in zonele Crangasi, Militari, Dr. Taberei, Ghencea ca sa fie aproape de mine [locuiesc aproape de zona Apusului (Militari)]. Zilele, orele si locurile de antrenament le vom stabili impreuna.
    Ma puteti contacta pe id de mess: catalinho_the_zipper, la nr de tel 0768664766 sau PM aici. Multumesc! Numai bine tuturor!
    Salut,

    incearca top tenis arena e cea mai apropiata sala si cea mai performanta,gasesti si cu cine sa joci,au si un turneu pt incepatorii,te descurci.....
    Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
    Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
    Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

    Comentariu


    • #3
      Ca tot a venit vara mai poti veni prin parcul moghioros, sunt 3 mese undeva spre billa (mai sunt 2 langa terenurile de tenis de camp insa nu e mai nimeni care sa joace bine) ne strangem in weekend mai ales (in cazul in care nu mergem la sala) undeva dupa ora 18.00
      maine cred ca ajung si eu sa dau o bila pe la ora 7
      Din cand in cand vin si jucatori foarte buni (fosti campioni nationali)
      D09C - Mizutani ZLC - D09C

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X