Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar TT-Master-INSIDER

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar TT-Master-INSIDER

    Cumpar TT-Master-INSIDER-ORIGINAL
    Ultima editare de Radu Serban; 12.iul.2011, 07:34.

  • #2
    sunt pe eacheng.net...10$...fetele astea nu mai sunt aprobate de ittf si zice lumea ca n-ar fi la fel ca cele originale...as lua si eu una sa vad cum misca...doar atat...
    tibhar def plus jumulita
    gambler reflectoid 1,0
    dawei 388 D-1 ox

    Comentariu


    • #3
      Deoarece cam toate fețel long pips brute se fabricau în China, fiind apoi tratate în Europa, dupa interzicerea acestora au mai ramas la producatori loturi nepreluate de catre brandul titular, fiind vândute mai ales prin Eacheng, la fel ca si Super Blockul într-o vreme. Aceste fețe brute nu se aseamana nici pe departe cu produsul final. Asa ca atenție mare!!!
      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

      Comentariu


      • #4
        Cele de la eacheng nu au in comun cu originalul decat forma. Am avut eu si mi s-a confirmat ca nu e aceeasi fata, nici macar grosimea topsheet-ului de sub pips nu era la fel. Cea de la eacheng este cu frictiune.
        Cat despre zvonul ca le-au ramas stocuri de fete netratate, as zice ca le-au ramas matritele, mai degraba.
        (at)Radu Serban: am un Dr. Neubauer Superblock original cu burete de 0,6 mm, taiat pe Stiga Tube Def. Daca il vreti, dati-mi un MP.
        Blog de tenis de masă

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X