Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU "A" BRASOV OPEN SI AMATORI in 6 August 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Clasamentul la OPEN:
    Loc Nume si prenume Localitate
    1 Roman Iulian Brașov
    2 Rusu Cristian București
    3 Ciobanu Alex București
    4 Durdun George București
    5--8 Sicoe Rodica Cugir
    5--8 Giol Mihai Brăila
    5--8 Valceanu Daniel Topoloveni
    5--8 Traistaru Marius Jr Topoloveni
    9--12 Florescu Eleodor Deva
    9--12 Boaca Valentin București
    9--12 Teodor Cristian București
    9--12 Radu Costica Galați
    13-18 Nascu Serban Cluj Napoca
    13-18 Daneliuc Gabi Sibiu
    13-18 Botirca Sorin Topoloveni
    13-18 Tecuschi Dan Brașov
    13-18 Macovei Liviu Brașov
    13--18 Marica Florin Brașov
    19-24 Dumitra David Targoviște
    19-24 Migea Cornel Sibiu
    19-24 Barbu Dan Rm.Valcea
    19-24 Savin Gabriel Brașov
    19-24 Bondoc Alexandru Brașov
    19--24 Constantin Teodor București
    25-30 Bodeanu Dan București
    25-30 Antal Denes Brașov
    25-30 Cionoiu Cristian București
    25-30 Tigau Laurentiu București
    25-30 Mitzea Alexandru Sibiu
    25--30 Olaru Costin Filipesti Targ
    31-36 Zbancu Leo Deva
    31-36 Ciuca Dan Pitești
    31-36 Vasiliu Remus Mioveni
    31-36 Birligea Gabriel Baicoi
    31-36 Iancu Sorin Sibiu
    31--36 Bratu Andrei Brașov
    37--40 Matei Dumitru Deva
    37--40 Radu Constantin Sibiu
    37--40 Temelie Dragos Sibiu
    37--40 Micuda Mihai București
    41 Vachente Eugen Brăila
    42--45 Parvan Radu Topoloveni 0v
    42--45 Motoroiu Marcel Dej 0v
    42--45 Caraman Mihai București 0v
    42--45 Marica Daniel Brașov 0v

    Comentariu


    • Felicitari participantilor si organizatorilor din Brașov pentru reusita unui turneu frumos dar foarte dificil!
      Felicitari celor 16 copii care au venit din Agnita, Sf. Gheorghe, Baicoi, Breaza, București, Tg Mureș, Brașov, Campina si care au fost aplaudati de intreaga sala!
      Pentru copiii care nu s-au calificat pe tabloul principal am organizat si un turneu de consolare, castigat de Bogdan Rebegel din Agnita.
      Clasamentul la copii:
      Loc Nume si prenume Localitate
      1 Corodeanu Corneliu Sf. Gheorghe
      2 Farkas Bence Tg.Mureș
      3 Visan Alexandru Baicoi
      4 Balazs Gergo Sf.Gheorghe
      5--8 Cobeanu Andrei Breaza
      5--8 Ionel Dragos Sf. Gheorghe
      5--8 Nagy Magor Sf. Gheorghe
      5--8 Bacanu Horia Brașov
      9 Rebegel Bogdan Agnita
      10 Munteanu Alex Brașov
      11--12 Visan Alex București
      11--12 Moldovan Razvan Agnita
      13-16 Rece Paul Campina
      13--16 Miclea Radu Agnita
      13--16 Oancea Ana Maria Agnita
      13--16 Radu Bogdan Agnita
      Ultima editare de Dan2; 07.aug.2011, 22:52.

      Comentariu


      • Multumim organizatorilor pentru invitatie si ii felicitam pentru modul in care au gestionat desfasurarea simultana a turneului de copii.Acesta a fost adevaratul castig al turneului !Chiar daca emotiile de debut i-au coplesit pe copii si au influentat prestatia lor faptul ca au jucat alaturi de cei mari i-a facut sa se simta intr-adevar parte componenta a marii familii Amatur Felicitari castigatorilor!Bravo Lulu,ai reusit sa-l vanezi in sfarsit pe "rechin"!Felicitari celor de pe podium,felicitari si celorlalti participanti,cu o remarca in plus pentru cele doua "stele" in devenire,Valceanu si Traistaru.
        Bravo Adi Lazaroiu!!!A fost ziua ta cea buna,de cand o astepti!Felicitari celorlalti actori prezenti la acest spectacol sportiv!
        Felicitari colegului si prietenului Gabi Tipser pentru performantele bune din ultima vreme.
        O remarca personala pentru organizatori:revizuiti ideea organizarii turneului final in aceasta locatie care este totusi prea mica pentru un eveniment de o asemenea amploare (fara dependinte pe masura:vestiare,dusuri,etc.)
        I love table tennis !

        Comentariu


        • Turneul final nu se va tine in aceasta locatie .
          Sala sporturilor de langa gara va fi arena .

          Comentariu


          • S-a incasat cotizatia de 210 lei, banii vor intra in cont in aceasta saptamana, iar lista platitorilor va ajunge la Florin.

            Comentariu


            • Poze din Inferioare amatori.
              Mea culpa ca am facut doar atatea poze. La turneu. restul in Adventure Park, Zoo, sa.
              TsE

              Comentariu


              • Multumesc pentru aprecieri tuturor!Acest ''cantec de lebada'' il dedic tuturor prietenilor amaturisti ,pentru ei vin cu placere ,jocul este pe locul 2 si acolo o sa ramana pentru mine.Am crezut candva ca trofeele au importanta dar nu este a s a ,nu am simtit nimic in plus dupa ce am castigat.Va iubesc amaturistilor...RAMANETI O VALOARE CERTA.

                Comentariu


                • Bravo, Adi! Gandim la fel dar tu ai spus-o primul... Si asta pentru ca esti...''o valoare certa''!

                  Comentariu


                  • A fost super ok,si de remarcat faptul ca pana acum un an..si un pic,turneele de la Brașov se tineau in sala de la nu stiu ce scoala..de cadeau brusturaci si alte halea pe masa,lumina mai naspa,frig,etc.Probabil ca ati simtit oarecum nemultumirea unora referitor la acest aspect,si de atunci ati reusit sa organizati in cel putin 4 sali diferite una mai buna ca alta..facand in acelasi timp si turism local cu noi cei din afara.
                    Felicitari pentru acest lucru si pentru ospitalitatea de care dati dovada,care motiveaza si mai mult concurentii sa va viziteze la fiecare turneu organizat la Brașov !

                    Comentariu


                    • Lazarica; felicitari !

                      Comentariu


                      • Asa este Dragos,dar tre sa vorbim pe la colturi! De ce ?Mi-e teama ca sensibilizam tineretul!

                        Comentariu


                        • Bravos. Felicitari tuturor. Ati fost la inaltime.
                          Adi Lazaoriu cu al lui anti .....a ajuns in varf ... Congrats.
                          Mitza tu .... bravo mah ... iti dau eu anti la sala pana te inveti cu el ..
                          Voicu .... traiasca "sfecla"
                          Brașovu' un loc 2 si un loc 3. Nu-i rau de loc!

                          Lulane ... asa tata .. cand ti-am zis eu ... tu nu ca Batman Batman
                          Cristi Rusu - forma buna de la Botoșani a tinut si la Brașov.
                          Alex C - pe podium oricum e bine
                          Durdune .. tu tata de tine ce zic .. zic doar atat .. Cupa bah .. unde e cupa .. prietenii stiu de ce.
                          Pe data viitoare.
                          Ionut


                          Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                          FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                          BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                          Comentariu


                          • Pozele au sosit,f multe,multumim lui Doru pt ele.Vizinare placuta.


                            http://pingpong.monkeygallery.com/
                            BLADE:JOOLA KOOL
                            FH: Acuda Blue P1Turbo
                            BH:Tenergy 05fx

                            Comentariu


                            • Multumim Mita ,reusita loc 2 si pozele foarte reusite .
                              Cel mai felicitat ai marele castigator Pandrea Vasile = La multi ani -inca este valabil !

                              Comentariu


                              • Asa e nea Deny,marele castigator e maestrul nostru Vasile,care la anisorii lui e inca f tanar!!!!!Cupa i-o dedic lui,eu tin doar medalia(haha).Sa ne vedem cu bine la urmatoarele turnee.
                                BLADE:JOOLA KOOL
                                FH: Acuda Blue P1Turbo
                                BH:Tenergy 05fx

                                Comentariu


                                • Postat în original de mihai mita Vezi post
                                  Pozele au sosit,f multe,multumim lui Doru pt ele.Vizinare placuta.


                                  http://pingpong.monkeygallery.com/
                                  Multumim pentru poze !

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de mihai mita Vezi post
                                    Asa e nea Deny,marele castigator e maestrul nostru Vasile,care la anisorii lui e inca f tanar!!!!!Cupa i-o dedic lui,eu tin doar medalia(haha).Sa ne vedem cu bine la urmatoarele turnee.
                                    Singura ipostaza pe care nu l-ai pus s-au prins ,cand adunam despartitoarele si mesele .ai pus poza cand erau stranse.

                                    Comentariu


                                    • deci in miscare de glezna si frumusetile patriei,,, ,MULTUMIM BRASOV...,daca tata DOAMNE ,ne tine sanatosi.. vom raspunde cu drag si bucurie in decembrie la chemarea TURNEULUI FINAL...,iar pe nenea cu pozele,propun ca la acel turneu sa-l imbatam pentru merite deosebite....de la Alba Iulia un salut voios pentru toti cei ce fac miscare in Amatur,...LONG LIVE ROCK AND ROLL..

                                      Comentariu


                                      • multumim organizatoriilor ptr. turneul organizat la copii...este un exemplu de a se copia la toate turnele care se va organiza,,,,calaculatoare esete un "microb" ptr.copii si ptr. noi turneul a fost foarte tare din toate concursurile la care am participat ...cu multi "rechini" placerea mea a fost de a participa alaturi de "rechini" pe calea aceasta le multumesc D-nilor de la DEVA....imi pare rau de D-nul TEMELEIE ,ptr.retragerea din concurs, am inteles din cauza "saunei" dar asta este.....sper sa ne revedem la turneul final....

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X