tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910
Rezultate 136 la 141 din 141

Subiect: Agnita - sala de antrenament tenis de masa

organizator turnee

Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    57
    Postări
    1.790
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    68 z 20 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    3883
    Citat Postat în original de adimucu Vezi post
    Maestre ți-am făcut undeva o propunere și te-ai făcut că n-o vezi. Îmi pare rău că ești chiar acum în Regatul Ciocolatei. Pentru că eu tocmai merg în concediu și aș fi vrut să te prind și să te oblig să promiți că faci ce ți-am propus. Adică: un panou cu poze amintiri faine și poate chiar o mică vitrină cu trofee.

- - - Actualizat - - -

Iar ca să te conving mai bine îți mai spun un secret, că nu prea m-am lăudat cu asta. Am și eu un "trofeu virtual": am câștigat un turneu de consolare la ARIA!

- - - Actualizat - - -

Să ne trăiești, maestre........................................... .................................................. .
    Ca o paranteză, mai bagă câte un ochi pe forum, că s-au întâmplat lucruri noi. :P
    Ma "bag" pe Forum,Maestre,caci altfel nu se poate,Merci pentru urari!
    Tenisul de masa este in ADNul belgienilor,la fel ca ciclismul,berea si pralinele!Diferenta o face bunul simt(dus cateodata pana la ridicol) si fair-play ul!!!!..........poate (si) de asta ma bucur ca (mai) pot inca juca!
    I love table tennis !

2. Îmi place gicu_licu le-a plăcut acest mesaj
    organizator turnee

Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    57
    Postări
    1.790
    Timp total online
    68 z 20 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    3883
    Au mai ramas doar cateva zile pana la reintoarcerea din concediu si,parca,dorul de casa ma cuprinde mai tare ca pana acum.Familia,nepotelul Yanis(mai ales) si Yanina,surioara lui de 8 luni deja,copiii "mei" de la sala,prietenii,colegii de lucru,prietenii si colegii amaturisti,impreuna,fac ca gandurile mele sa se indrepte tot mai mult spre casa.Ieri seara mi-am luat ramas bun de la colegii de club "TT Lomme" (dupa o infrangere cu 9-7),cu un bilant pozitiv in cele patru etape disputate in campionatul provincial de Luxembourg(10-6),iar marti seara imi voi lua ramas bun si de la colegii veterani,odata cu ultimele partide.Am constatat o data in plus cum tenisul de masa reprezinta un mijloc la indemana oamenilor de a face miscare,de a se relaxa,de a scapa de teama si frustrarile interioare,de a lega noi relatii bazate pe un oarecare respect si de a intari relatiile de prietenie existente deja de ani!
    Au revoir et a la prochaine,chers amis!
    Pe (foarte)curand,prieteni dragi de acasa!
    I love table tennis !

4. Îmi place Barbulescu Dan, GeluBv, iuliu zedler le-a plăcut acest mesaj
    organizator turnee

Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    57
    Postări
    1.790
    Timp total online
    68 z 20 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    3883
    Sala noastra a gazduit azi faza locala a "Liceelor" din cadrul ONSS,competitie mult asteptata de tinerii ping-pongisti din Agnita.Orgoliile competitorilor,elevi ai claselor IX-XII,au dat nastere unor partide disputate,apreciate de toti cei prezenti,profesori si sustinatori.Locul intai la baieti a fost ocupat de Raul Cioca,liderul generatiei "trei" din Agnita,urmat de Claudiu Gabor,Darius Hotea si Sebastian Nan,iar la fete a castigat detasat Adriana Ionas.Urmeaza faza zonala,la care se adauga castigatorii din localitatiile Dumbraveni si Copsa,iar apoi faza judeteana,la care speram sa repetam frumoasele performante din ultimii doi ani ale lui George Toader si Alex Nechita!Chooooooo!
    I love table tennis !

organizator turnee

Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    57
    Postări
    1.790
    Timp total online
    68 z 20 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    3883
    Din nou la treaba,gata cu "hibernarea"....choooo!
    I love table tennis !

organizator turnee

Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    57
    Postări
    1.790
    Timp total online
    68 z 20 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    3883
    Respectand "traditia" ultimilor doi ani,inceputa de George Toader si continuata de Alex Nechita,clubul nostru ne propune,iata,cel de-al treilea campion judetean al liceelor,la ONSS!Confirmând forma buna din ultimele săptămâni,rod al seriozitatii,determinarii si,mai ales,al unei pregătiri exemplare,Raul Cioca a reusit sa se impuna in fata celorlalti contra-candidati si sa castige titlul de campion al Liceelor din jud Sibiu.Aceasta reusita ii va permite sa ne reprezinte județul la faza nationala ce va avea loc la sfarsitul lunii in Constanta,unde va avea ocazia sa joace cu cativa dintre cei mai buni juniori din tara,componenți ai loturilor naționale.
    Felicitări Raul,si mult succes la Constanta!!!!

8. Îmi place iuliu zedler, adimucu, Barbulescu Dan le-a plăcut acest mesaj
    maestru
    Data înscrierii
    30.08.2010
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    1.173
    Timp total online
    16 z 12 h 41 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1478
    Bravo Raul!!! Ai grijă cum îți faci freza la Constanța, să nu-ți intre nisip în ochi...

Csaby m-ai obișnuit prost. Deja îmi permit să întreb: pe cine pregătești pentru ediția 2018?

Subiecte similare

1. Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 15.01.2016, 11:03
  2. Bucuresti - Sala Tenis de Masa TT WIN
    De TT WIN în forumul Locuri în care ne putem antrena
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 20.05.2013, 12:22
  3. Moinesti - Sala de tenis de masa
    De sebastianbach100 în forumul Locuri în care ne putem antrena
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 24.12.2012, 15:24
  4. Sala pentru TENIS DE MASA.