Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "TROFEUL AMATUR- DROBETA" = 13 aug 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Bravo nicule!!! Ai fost la inaltime, m-am simtit super, te voi onora cu prezenta si pe viitor, felicitari
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

    Comentariu


    • #77
      Clasament final la Amatori:

      1. Stancu Tiberiu - Deva
      2. Zavricescu George - Curtea de Argeș
      3. Dondera Vasile - Tg. Jiu
      4. Szakacs Raul - Deva
      5-8.
      Raducan Bogdan - Craiova
      Gorum Adrian - Topoloveni
      Gitman Laurentiu - Tg.Jiu
      Mirza Sorin - Arad
      9. Cruceru Sergiu - Tg.Jiu – 2v in sup
      10-13. 1v in sup
      Matei Dumitru - Deva
      Androne Daniel - Petrila
      Secu Virgil - Tr. Severin
      Iordache Marian - Drăgășani
      14-16. 0v in sup
      Dinescu Mihai - Curtea de Argeș
      Boata Edgar - Arad
      Radulescu Robert Ciprian - Tr. Severin
      17-18. 5v in inf
      Nicolau Roberto - Tr. Severin
      Mica Costel - Tr. Severin
      19-22. 4v in inf
      Mustocea Andrei - Petrila
      Preda Nicolae - Albesti
      Cojocaru Ion - Tr. Severin
      Sultan Valentin - Craiova
      23-26. 3v in inf
      Bogdan Cristian - Amarastii de jos
      Bogdan Dorel - Amarastii de jos
      Marin Puiu - Craiova
      On Ho - București
      27-32. 2v in inf
      Burlacu Dan - Craiova
      Grumazescu Mugurel - Tr. Severin
      Lungoci Mihai - Tr. Severin
      Dabica Gheorghe - Arad
      Petcu Daniel - Tr.Severin
      Boruga Liviu - Tr. Severin
      33-35. 1v in inf
      Semen Radu - Tr. Severin
      Cirjan Mihai - Tr. Severin
      Bekesi Zsolt - Arad
      36-38. 0v in inf
      Stolf Robert - Tr. Severin
      Lalu Victor - Tr. Severin
      Suta Valeriu - Curtea de Argeș
      www.clubarena08.ro

      Comentariu


      • #78
        Pentru Nicusor toata consideratia noastra! A trecut peste toate greutatile cu zambetul pe buze, a fost permanent preocupat de fiecare aspect si ne-am simtit inconjurati in permanenta de prietenii de la Severin! Te asteptam cu drag la Topoloveni sa ne revansam fata de excesul de ospitalitate!
        Multumiri si d-lui Sandu Nef care a pus la dispozitia noastra cele mai bune conditii de la Severin!
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #79
          DRAGII mei,tuturor ce m-ati onorat cu prezenta vostra la acest turneu,va multumesc ca mi-ati dat ocazia sa va revad,va multumesc ca ati jucat tenis in orasul meu,la turneul(primul) meu,multumesc celorlalti prieteni de-ai nostri amaturisti care au fost cu gandul la mine si la acest turneu,multumesc SORINE pentru ajutor,multumesc GABI FARCAS,BOGDAN,COSTI,KISS,
          DANE,FLORESCU,DAN BARBU,MANJILOR (vorba lui DENI) de TOPOLOVENI,TITI,VALI, DONDERA si la toti ceilalti care ati dat un colorit deosebit intrecerii.
          EU m-am straduit cat am putut de mult sa va ofer conditiile cele mai bune si atmosfera propice unei intreceri sportive placuta si relaxanta,totul sub aureola unei prietenii care de altfel ne anima pe toti.
          Daca am reusit,numai voi stiti,dar ce stiu sigur este faptul ca indiferent de conditii, noi toti,cei din AMATUR,vom imbatrani impreuna cu iubirea asta comuna-TENISUL DE MASA-.
          ORICAND va astept in DROBETA TR. SEVERIN,si cand sunteti prin trecere,la o cafea(fara numar,fara numar).

          Comentariu


          • #80
            Felicitari Nicu ! Imi pare rau, sincer, ca n-am putut ramane pana la sfarsit, pentru ca am avut "bilet de voie" limitat .
            Chiar daca numarul participantilor a fost redus, turneul a fost o reusita. Cei ce n-au putut onora turneul, au ce regreta.
            Pot sa spun, ca, a fost cel mai dotat turneu, la care am participat.
            Sanatate si cat mai multe reusite !
            Rudius

            Comentariu


            • #81
              Felicititari Nicule ai ''ISCUSIT '' prin devotament alaturi de severineni .
              La mai multe incontinuare .
              Poate ne vedem la urmatorul !

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de Vali Suta Vezi post
                slabe sanse...mai degraba Gabi Farkas sau Topoloveniu..sau cine stie poate eu !
                le-am cam potrivit,iar in ceea ce ma priveste am primul loc in lista clasamentului amatori! (intoarsa invers evident )

                Comentariu


                • #83
                  Ai inceput sa cam fi lider cu rasturnarile de clasamente !

                  Comentariu


                  • #84
                    Postat în original de Antal Denes Vezi post
                    Ai inceput sa cam fi lider cu rasturnarile de clasamente !
                    Normal...cel mai intelept cedeaza !

                    Comentariu


                    • #85
                      Postat în original de Vali Suta Vezi post
                      le-am cam potrivit,iar in ceea ce ma priveste am primul loc in lista clasamentului amatori! (intoarsa invers evident )
                      Si ti-am spus!...

                      Comentariu


                      • #86
                        Vali a fost responsabil cu crearea atmosferei si, cine a fost acolo pina cind s-a scurs tot singele din noi, a avut ocazia sa vada ca s-a achitat cu cinste de sarcini !

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de mateidumitru Vezi post
                          Vali a fost responsabil cu crearea atmosferei si, cine a fost acolo pina cind s-a scurs tot singele din noi, a avut ocazia sa vada ca s-a achitat cu cinste de sarcini !
                          la asta te referi ?

                          Comentariu


                          • #88
                            dupa turneu....

                            Comentariu


                            • #89
                              Ne pare rau ca nu am fost si noi...
                              Am fost la munca, dupa cum se poate observa!Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	La munca rm ttt.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,0 KB 
ID:	764814

                              Comentariu


                              • #90
                                Postat în original de Vali Suta Vezi post
                                Normal...cel mai intelept cedeaza !
                                Am cedat de mult timp ,doar tu ai fost sedat sa nu intelegi acest lucru ,ai iutat ce ti-am spus la Pitești !

                                Comentariu


                                • #91
                                  Postat în original de iscusitulnik Vezi post
                                  DRAGII mei,tuturor ce m-ati onorat cu prezenta vostra la acest turneu,va multumesc ca mi-ati dat ocazia sa va revad,va multumesc ca ati jucat tenis in orasul meu,la turneul(primul) meu,multumesc celorlalti prieteni de-ai nostri amaturisti care au fost cu gandul la mine si la acest turneu,multumesc SORINE pentru ajutor,multumesc GABI FARCAS,BOGDAN,COSTI,KISS,
                                  DANE,FLORESCU,DAN BARBU,MANJILOR (vorba lui DENI) de TOPOLOVENI,TITI,VALI, DONDERA si la toti ceilalti care ati dat un colorit deosebit intrecerii.
                                  EU m-am straduit cat am putut de mult sa va ofer conditiile cele mai bune si atmosfera propice unei intreceri sportive placuta si relaxanta,totul sub aureola unei prietenii care de altfel ne anima pe toti.
                                  Daca am reusit,numai voi stiti,dar ce stiu sigur este faptul ca indiferent de conditii, noi toti,cei din AMATUR,vom imbatrani impreuna cu iubirea asta comuna-TENISUL DE MASA-.
                                  ORICAND va astept in DROBETA TR. SEVERIN,si cand sunteti prin trecere,la o cafea(fara numar,fara numar).
                                  Toata admiratia pentru inimosii organizatori de pe malurile batranei Dunari. Atunci cand pasiunea invinge greutatile cuvintele de lauda isi pierd sensul. Organizarea excelenta a acestui turneu trebuie sa devina un model de urmat.
                                  Felicitari Nicu, felicitari Sandu Nef, felicitari severinenilor, felicitari castigatorilor turneului.
                                  On Ho.
                                  Fișiere atașate

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X