Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calificari Div B 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Calificari Div B 2011

    Astazi a fost ultima zi de inscriere pentru turneul de calificare in divizia B.
    Din cate stiu, una din echipe va fi din nou sub numele Sport Kombat ( a patra!), si am auzit ceva zvonuri despre surprize mari venite din orase mici!
    Astept cu interes informatii sigure (echipe, componente, rezultate) de la amaturistii antrenati in aceasta noua aventura.
    Succes tuturor amaturistilor!

  • #2
    Am auzit ca Giurgiul pregateste o echipa puternica.
    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #3
      Atentie la echipa Clujului.Anca Octavian , Mathe Mihai, Soos Dezso. Dupa mine 99% se califica.

      Comentariu


      • #4
        ...si cred ca se prezinta inca doua echipe din Odorhei.

        Comentariu


        • #5
          ...si cred ca se prezinta inca doua echipe din Odorhei. + apare si Târnaveni

          Comentariu


          • #6
            am inteles de la frtm ca pana acum s-au inscris 14 echipe si este posibil sa se mai inscrie si la sedinta de validare cineva.
            cred ca o sa fie cel mai disputat baraj din ultimii ani.....jucatori ca spelbus,carpaci edy,voinea,zamfirescu,boangiu etc. nu au nevoie de recomandari
            La Costa-Slobozia formata din oancea dan,sulu dan,enciu alexandru si subsemnatul vom spune prezent.
            Ultima editare de Chiru; 23.aug.2011, 13:20.

            Comentariu


            • #7
              Cate se califica?
              TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

              Comentariu


              • #8
                Asadar, pana acum stim:

                1 Sport Kombat 4 București=== Dona Eugen; Teodor Cristian; Boaca Valentin; Cionoiu Cristian
                2 La Costa Slobozia========= Oancea Dan; Sulu Dan; Enciu Alexandru; Chiru Paul
                3 Cluj===================Anca Octavian; Mathe Mihai; Deszo Soos
                4 Cluj===================Carpaci Eduard?
                5 Odorheiul Secuiesc========
                6 Odorheiul Secuiesc========
                7Târnaveni===============
                8 Giurgiu=================
                9 Slatina=================Voinea;Zamfirescu; Boangiu; edi
                10 Constanța==============Simion
                Ultima editare de Dan2; 23.aug.2011, 14:17.

                Comentariu


                • #9
                  Am inteles ca se vor face doua grupe de cate 8 echipe; asta ar insemna vreo 6...

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Dan2 Vezi post
                    Asadar, pana acum stim:
                    1 Sport Kombat 4 București=== Teodor Cristian; Boaca Valentin; Cionoiu Cristian
                    2 La Costa Slobozia========= Oancea Dan; Sulu Dan; Enciu Alexandru; Chiru Paul
                    3 Cluj===================Anca Octavian; Mathe Mihai; Deszo Soos
                    4 Cluj===================Carpaci Eduard
                    5 Odorheiul Secuiesc========
                    6 Odorheiul Secuiesc========
                    7Târnaveni===============
                    8 Giurgiu=================
                    9 Slatina=================Spelbus
                    Spelbus joaca la campulung...
                    slatina- voinea,zamfirescu,boangiu,edi
                    OFF TOPIC... EU POT JUCA LA AMATURURI ACUM??!!!!
                    ---------- Post added 23-Aug-2011 at 14:20 ----------
                    Constanța- simion
                    www.sportcom.ro - magazin online de articole Butterfly si nu numai

                    Comentariu


                    • #11
                      dane vezi ca l-ai uitat pe prietenul meu dona eugen de la kombat.....tocmai pe el care teoretic e nr. 1 la echipa.......
                      ce zici il lasam pe sportcom sa joace in amatur acum?
                      si asa vorbeste multe acum prin topicuri.......daca mai si joaca.......si castiga.......nu mai avem loc de el....

                      Comentariu


                      • #12
                        Eu cred ca i-i dor sa joace cu Durdun
                        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Dan2 Vezi post
                          Asadar, pana acum stim:
                          1 Sport Kombat 4 București=== Teodor Cristian; Boaca Valentin; Cionoiu Cristian
                          2 La Costa Slobozia========= Oancea Dan; Sulu Dan; Enciu Alexandru; Chiru Paul
                          3 Cluj===================Anca Octavian; Mathe Mihai; Deszo Soos
                          4 Cluj===================Carpaci Eduard
                          5 Odorheiul Secuiesc========
                          6 Odorheiul Secuiesc========
                          7Târnaveni===============
                          8 Giurgiu=================
                          9 Slatina=================Spelbus
                          Cu mentiunea ca Chiru Paul se ocupa de acte....E un fel de MM STOICA
                          www.sportcom.ro - magazin online de articole Butterfly si nu numai

                          Comentariu


                          • #14
                            Spelbush nu joaca in A ? cum de are voie sa vina sa joace la baraj ?

                            Eu am vrut sa vin sa joc pt baietii de la noi si cica nu se poate...cu toate ca suntem de la acelasi club... sa inteleg ca si aici se fac manevre .. ? luam drumul fotbalului ?
                            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Dan2 Vezi post
                              Am inteles ca se vor face doua grupe de cate 8 echipe; asta ar insemna vreo 6...
                              Nu vor juca numai 12 echipe in B? Va creste numarul echipelor din B? dupa cum am vazut in circulara FRTM raman 12 echipe, 6 intr-o grupa 6 in alta...si cum sunt 10 echipe vor intra 2 in B.
                              Stie cineva cate echipe se vor califica???

                              Comentariu


                              • #16
                                stai linistit, tu nu ai fost acceptat special, cf unui regulament infiintat ad-hoc, valabil pana pe 28.08, cred
                                n.r. - aceasta este o opinie personala, nu am informatii din interior
                                la revedere
                                ps. sk 4 va deveni sk 1

                                Comentariu


                                • #17
                                  Edy Carpaci , nu stiu sa mearga la calificari.... din cate stiu joaca pentru Resita.Clujul va merge cu cei trei si daca intra va mai juca Sandu Carpaci( tatal lui Edy). Din cate stiu dansul merge cu Vladimir la Strassburg.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de bogdanel Vezi post
                                    stai linistit, tu nu ai fost acceptat special, cf unui regulament infiintat ad-hoc, valabil pana pe 28.08, cred

                                    n.r. - aceasta este o opinie personala, nu am informatii din interior


                                    la revedere

                                    ps. sk 4 va deveni sk 1
                                    ... cei din urma vor fi cei dintai.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Cred ca se va ajunge la doua grupe de cate 8 echipe, in total 16. A disparut Voluntari, poate si altele, asa ca probabil vor promova vreo 6 echipe.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Edy va merge la baraj si intr-adevar cine a jucat pentru acelasi club anul anterior competitional nu poate juca pentru acelasi club la calificari. Daca joaca in alta parte nu e nici o problema.
                                        Primorac Carbon
                                        FH Dignics 09C
                                        BH JOOLA MAXX

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Carpaci numai joaca la resita ci la cluj...Spelbus numai joaca la slatina ci la campulung....
                                          pt cluburile care au mai multe echipe pot juca la baraj doar cei tranferati in aceasta vara cu posibilitatea ca dupa baraj sa joace in prima echipa, asa ca nimeni nu are nimic cu ciobanu.....
                                          www.sportcom.ro - magazin online de articole Butterfly si nu numai

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            loc1 constanta,loc2 cluj,loc3 la costa-slobozia,loc4 slatina.ptr locurile 1-2 constanta-cluj 5-1 iar ptr. 3-4 la costa-slobozia-slatina 5-4
                                            celelalte rezultate nu le stiu deoarece la terminarea partidelor ptr. 1-4 locurile 5-8 erau in desfasurare

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Pana la urma s-a stabilit cate echipe vor promova ?
                                              Vor fi patru seri B s-au raman tot trei ?
                                              FRTM a luat vreo decizie in acest scop ?

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                pana acum se stie ca au promovat 4 echipe.daca vreo echipa care este deja in b nu se mai inscrie in competitie va mai promova cineva in functie de clasarea la baraj.din cate stiu eu pe 5 a terminat ilfov si pe 6 giurgiu .dom popovici a spus ca vorfi 2 grupe de 6 echipe si din ce mi-a zis rares una dintre ele este:
                                                sk3(reghin);sk2;campulung;iasi;cluj;la costa-slobozia.
                                                ---------- Post added 29-Aug-2011 at 11:59 ----------
                                                cealalta grupa cred ca sunt echipele:constanta;slatina;brasov;tg. mures;resita;si topoloveni sau carei sau chiar voluntari daca se sucesc cu retragerea.
                                                prima optiune ar aveao voluntari care nu au retrogradat dar.........

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Asta ar insemna ca in cealalta grupa vor fi: Tg Mureș, Brașov, Oravita, Topoloveni, Constanța si Slatina.
                                                  www.clubarena08.ro

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X