Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calificari Div B 2011

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    sorine voi nu sunteti retrogradati? din cate stiam campulung v-a batut si pe voi si pe carei nu?
    daca voluntari se sucesc cu retragerea.....cam ei sunt nu voi.....cel putin asa cred.....problema e ca nu mai au echipa doar daca nu vin cei din calificari
    dar nu vad sa puna ei bani din buzunar ptr. deplasari....te salut si bafta!

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
      Asta ar insemna ca in cealalta grupa vor fi: Tg Mureș, Brașov, Oravita, Topoloveni, Constanța si Slatina.
      In concluzie FRTM si-a atins obictivul ,se stie ca nu prea a fost de acord cu desfasurartea unei etape intr-o singura zi ,acum cu 6 echipe este putin probabil ca acest lucru sa mai fie posibil .
      Avand in vedere ca sunt putini care au sponsori si in prima parte a campionatului sa-i macine indeajuns ca in partea-a doua sa ramana fara buget [minim] ca sa nu poata participa la toate etapele.
      Principalul este ca delegati sa-si ia delegarile si basta ,din ce platesti sala [cei care na-au sala proprie ,arbitri,etc.] cred ca nu mai intereseazape nimeni ,unde pui deplasarile in loc de o noapte stai doua .

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Chiru Vezi post
        sorine voi nu sunteti retrogradati? din cate stiam campulung v-a batut si pe voi si pe carei nu?
        daca voluntari se sucesc cu retragerea.....cam ei sunt nu voi.....cel putin asa cred.....problema e ca nu mai au echipa doar daca nu vin cei din calificari
        dar nu vad sa puna ei bani din buzunar ptr. deplasari....te salut si bafta!
        Chiar daca se suceste Voluntariul situatia nu se schimba cu nimic. S-au retras de sus 2 echipe: ACTT2 din Superliga si Severinul din A. Prin absortie au devenit 2 locuri vacante si in celelalte divizii. Am intrebat la Federatie daca trebuie sa ma prezint la baraj si mi-au spus ca nu asa ca am trimis doar inscrierea in Divizia B!
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de Antal Denes Vezi post
          In concluzie FRTM si-a atins obictivul ,se stie ca nu prea a fost de acord cu desfasurartea unei etape intr-o singura zi ,acum cu 6 echipe este putin probabil ca acest lucru sa mai fie posibil .
          Avand in vedere ca sunt putini care au sponsori si in prima parte a campionatului sa-i macine indeajuns ca in partea-a doua sa ramana fara buget [minim] ca sa nu poata participa la toate etapele.
          Principalul este ca delegati sa-si ia delegarile si basta ,din ce platesti sala [cei care na-au sala proprie ,arbitri,etc.] cred ca nu mai intereseazape nimeni ,unde pui deplasarile in loc de o noapte stai doua .
          Exista si avantaje si dezavantaje nea Deni. Se va juca intre 18-20 noiembrie la Buzău un tur, fiecare cu fiecare. Apoi se va juca la sfarsitul lui ianuarie un retur, tot fiecare cu fiecare. Dupa care se va face clasamentul si se vor mai disputa 2 meciuri tur-retur de clasament intre cele 2 serii de Divizia B.
          www.clubarena08.ro

          Comentariu


          • #30
            Un campionat n-ar trebui sa se rezume la 4 etape , mai ales in div. B unde ar trebui rulati cat mai multi jucatori de perspectiva ,sa aibe cat mai multe meciuri la activ , cred ca numai asa ar putea progresa ,mai ales cei care fac pasul de la juniori la seniori .

            Comentariu


            • #31
              http://www.frtenismasa.ro/news/view.php?id=1924

              A aparut noul regulament al CN pe echipe - seniori.
              TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X