Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU B LA ADJUD

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU B LA ADJUD

    TURNEU B LA ADJUD PE 2 IUNIE INCEPAND CU ORA 12.00,SIS.::2 GRUPE .SEMIFINALE SI FINALA!!

  • #2
    poate reusesc si eu sa ajung in Adjud sambata!!
    TB ALC/05FX

    Comentariu


    • #3
      poate stai acasa

      Comentariu


      • #4
        Lasa-l sa vina si poatemergem si la un CRAP!!!!!!!!!

        Comentariu


        • #5
          Amanunte despre turneu

          Am dori amanunte despre acest turneu, cine stie poate venim sa ne incalzim si noi un pic pentru sambata urmatoare.
          A spus cineva cuvantul CRAP?
          Cea vrut sa spuna ?
          Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
          FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
          BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

          Comentariu


          • #6
            Locurile pentru Adjud s-au ocupat. Cat priveste ''crap'', suntem un grup de pescari-amatori, loco, ca si acest turneu.

            Comentariu


            • #7
              Cum adica s-au ocupat???
              Da cati sunteti de nu mai are loc nimeni!!!!!
              Claudiu fi atent ce persoane sunt acolo ca asa si io fac 7 turnee b pana la Cupa Romaniei si toti castigatorii sau organizatorii o sa aiba drept de joc
              Deja e prea de tot!!!!
              Primorac Carbon
              FH Dignics 09C
              BH JOOLA MAXX

              Comentariu


              • #8
                ...si cine nu te lasa!?
                TB ALC/05FX

                Comentariu


                • #9
                  asta e sala,crezi ca se poate face un turneu cu 19 jucatori?

                  ...si daca te uiti pe clasamentul general sunt peste 20 de Adjudeni in circuit care au prioritate!!
                  TB ALC/05FX

                  Comentariu


                  • #10
                    Nu trebuie date explicatii. Eu am considerat ca 12 jucatori sunt suficienti pentru locul unde se joaca.
                    Eu nu/nu am condamn/at pe nimeni cate turnee face. Este problema fiecaruia unde si cand merge.

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de tycutz
                      Cum adica s-au ocupat???
                      Da cati sunteti de nu mai are loc nimeni!!!!!
                      Claudiu fi atent ce persoane sunt acolo ca asa si io fac 7 turnee b pana la Cupa Romaniei si toti castigatorii sau organizatorii o sa aiba drept de joc
                      Deja e prea de tot!!!!
                      Pai nu accept decat un organizator de turneu A si unul de turneu B per localitate, daca cred ei ca merge cu fofilica cu mine se inseala( dar cred ca se referea ca s-au ocupat locurile pentru Adjud la Cupa Romaniei care e destul de corect)

                      Cu alte cuvinte: Adjudul.........nu intindeti coarda.........

                      Comentariu


                      • #12
                        de ce sa intinda coarda,e un turneu B ca oricare altul si au drept de participare la cupa romaniei conform regulilor tale organizatorii turneelor A si B implicit si castigatorii acestor turnee.
                        ... daca ma insel asta e!!
                        TB ALC/05FX

                        Comentariu


                        • #13
                          pentru filo

                          Daca mai aveam un dubiu in priveste turneele de B, acum m-am lamurit definitiv. Nu aveam de gind sa mergem la Adjud, dar am vrut sa ne convingem ca turneele de B sunt in majoritatea lor o FACATURA.
                          Quat erat demonstratum.
                          Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                          FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                          BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: pentru filo

                            Postat în original de marius
                            Daca mai aveam un dubiu in priveste turneele de B, acum m-am lamurit definitiv. Nu aveam de gind sa mergem la Adjud, dar am vrut sa ne convingem ca turneele de B sunt in majoritatea lor o FACATURA.
                            Quat erat demonstratum.
                            Acelasi lucru il zici si de turneele B din Bihor?..........ca atunci ai o problema.....

                            Comentariu


                            • #15
                              pt. filo

                              Precizez ca turneele organizate de filo nu au fost o facatura
                              Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                              FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                              BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                              Comentariu


                              • #16
                                Pai ar fi bine sa precizezi care crezi ca sint, ca sa nu te intrebam fiecare pe rind ce ai vrut sa zici...
                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                Comentariu


                                • #17
                                  nu mai precizez nimic, vad ca se ofenseaza de fapt cei la care nu am vrut sa ma refer, pe care nu pot sai acuz de nimic.
                                  M-a luat valul vazind ca nu sunt singurul care a sesizat ca ceva nu-i in regula .
                                  Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                                  FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                                  BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    am poze de la fiecare turneu b din adjud !!
                                    avem sala la dispozitie oricand ca doar platim ce jucam si cu cateva telefoane si un pix am reusit sa organizam un turneu B.
                                    un turneu B inseamna mai mult o distractie intre prieteni:miscare,sprit, gratar si sa ne simtim bine...nu facem performanta!!!...

                                    din piatra neamt sunteti destui,ati putea organiza lejer un turneu B la 2 mese ca nu trebuie mare organizare!!!
                                    TB ALC/05FX

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Si daca din Piatra Neamț vreau sa participe la turneu nu au voie ca is prea buni....daca tot zici ca nu faci performanta si alea alea atunci ce conteaza cine castiga asa de mult?
                                      Te cam contrazici singur.........
                                      Amatour nu e locul de asemenea anemozitati......
                                      PS:
                                      Apropo cei din Bistrița sa nu mai veniti la Cluj la turnee ca sunteti prea buni si puteti face si voi acolo la voi ca sunteti destui......
                                      )
                                      Primorac Carbon
                                      FH Dignics 09C
                                      BH JOOLA MAXX

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        daca omu a zis clar ca nu mai sunt locuri(ca si turneele au un maxim de locuri in functie de nr ul meselor) si ca Adjudenii au prioritate de ce p... mea mai comentezi,iti place sa iriti oamenii s au ce?>?

                                        ...daca turneul national e pt toata tara atunci cel LOCAL pt cine e???

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          ciprian,ai poze si cu alexa de la ultimul turneu b? in alta ordine de idei cine vrea sa vina e binevenit. de fapt ne gindeam noi sa ne lipim de cei de la piatra neamt cu citeva deplasari in oras la ei, sa mai invatam si noi cite ceva,la cita bataie am luat pina acum nu mai conteaza apropo ciprian ,nu cumva tre sa platesti drepturi de publicare la foto?
                                          timo boll zl
                                          tenergy fx

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            REZULTATE TURNEU B:

                                            1.VICTOR GRAMA
                                            2.IORDACHI ADRIAN(ORGANIZATOR)
                                            3-4.PUSCASU GABI
                                            3-4.STOIAN VALENTIN
                                            5.POMPILIU GEAMAN
                                            6.TABACARU ION
                                            7.TURCU FLORIN
                                            8.PRAJICA ADI
                                            9.SAMSON DANIEL
                                            10.MUNTEANU DORU
                                            11.DIACONU MARIUS
                                            12.CNAP COSTEL

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X