Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Butterfly : Innerforce ZLF versus Innerforce ZLC !

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Butterfly : Innerforce ZLF versus Innerforce ZLC !

    Salutare ! as opta pentru unul dintre aceste lemne si sincer nu stiu ce sa aleg ! e careva sa le fii incercat pe ambele ? ceva minusuri si plusuri exista , oricum e si diferenta ceva la bani ! m-ar interesa care dintre acestea are un control mai bun , nu neaparat viteza ! o sa pun ulterior fete Tenergy , nu stiu ce model inca din aceasta clasa !
    E posibil sa fie o ambitie prosteasca a mea si e mai bine "sa nu ma ard " ca ma duce destul de mult ! de aceea astept parerea voastra !
    Va multumesc !
    Long live rock 'n' roll ! Bucură-te de viață ?n fiecare zi !

  • #2
    ZLF are sigur mai mult control decat ZLC. Depinde acum si de nivelul de joc si de preferintele fiecaruia in materie de "simt". Mie de exemplu (si se pare ca sunt f multi ca mine), nu-mi place deloc simtul lemnelor cu Aramid, dar imi place Arilate-Carbon, Zylon simplu sau cu carbon, Carbon Tamca 5000, Kevlar, etc. Cel mai mult imi plac lemnele "allwood", fara materiale compozite.
    A, si inca ceva: daca nu stiti inca ce model de Tenergy o sa puneti pe nu stiu ce lemn, este clar ca nu aveti inca orientare si experienta. De aceia este absolut sigur ca "o sa va ardeti", dar cum altfel sa le capatati pe cele doua? O sa fie un anunt in plus pe forum, gen "vand fete Tenergy putin jucate", sau "vand lemn T.B. Innerforce ... (nu e pt mine)", dar si un forumist cu ceva mai multa experienta.
    Ultima editare de Visco; 04.oct.2011, 22:06.
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu


    • #3
      Multumesc d-l Aurel !
      Long live rock 'n' roll ! Bucură-te de viață ?n fiecare zi !

      Comentariu


      • #4
        Pentru putin.
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X