Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Propuneri modificare regulament 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna ziua.
    Intrebare: Printre picaturile si "timpii morti" aferenti unui concurs Amatur de ce nu s-ar organiza si un concurs paralel de dublu? Grupe de cate 4 din care se califica primele 2 perechi dupa care eliminatoriu.Nu stiu.. ma gandesc la ceva criterii de genul .. varsta celor doi aflati in pereche sa fie de 80+ cumulat. Sa nu fie 2 openisti in pereche ci maxim un openist si un amator ... chestii din astea.
    Precizez ca nu stiu cum s-au desfasurat concursurile pana anul acesta si daca au fost sau nu probe de dublu.

    Multumesc.

    Cu stima,

    Ionut


    Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
    FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
    BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

    Comentariu


    • Practic nu ar fi timp! Din pacate!
      Blade-Darker speed 90
      Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
      Bh- Testing

      Comentariu


      • Buna ziua

        As avea si eu o propunere ,intradevar cam tarziu dar sper sa fie luata in seama de domnul Dan Bodeanu .Sa se mai infiinteze o categorie de joc si sa fie denumita categoria Master notata cu (M)in care sa aiba dreptul sa joace cei care sunt legitimati si primii 100 din din clasamentul amatur.Punctajul sa fie ca la un open+10 puncte la locul 1,2 si 3,bineinteles daca sunt jucatori destui inscrisi si sa nu fie mai putin de 8.Astfel ca cei care nu sunt in primii 100 din amatur sa nu aiba drept de joc.Astept un raspuns cu respect.
        Ultima editare de walter_ierbar; 28.ian.2012, 22:29.

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X