Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Solutie de curatare fete - cum o folosesc?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Solutie de curatare fete - cum o folosesc?

    Buna ziua/seara . Am o problema , nu stiu cum sa folosesc aceasta solutie http://www.decathlon.ro/RO/produs-cu...-ml-194638741/
    P.S : Stiu ca este o intrebare cam .... dar chiar nu stiu .
    Multumesc !
    Blade : Dr.Alehandro
    Forehand : Donic Bluefire M2 2.0
    Backhand : Yasaka Rakza 7 Soft 2.0

  • #2
    este foarte simplu de folosit, dai cateva '' fasuri'' cu ea pe suprafata fetelor paletei, apoi astepti circa un minut dupa care stergi fetele de paleta cu un burete sau o carpa care nu zgarie si care nu lasa scame. Succes
    BTY Michael Maze
    Tenergy 05 / Omega IV Pro

    Comentariu


    • #3
      Nu este neaparat sa dai 10000 de fasuri,dai 1 fas pe o parte si 1 fas pe o parte,dupa care stergi cu buretele nu este neaparat sa astepti 1 minut...Este bun ce a spus si domnul scooby
      Blade:Butterfly Kong Linghui Special ST
      FH:Joola Rhyzm
      BH:Joola Samba+ max

      Comentariu


      • #4
        IMi puteti spune ce fel de burete ? Sau ce fel de carpa ?
        Blade : Dr.Alehandro
        Forehand : Donic Bluefire M2 2.0
        Backhand : Yasaka Rakza 7 Soft 2.0

        Comentariu


        • #5
          http://www.tenismasa.ro/donic-burete...fetele/105.htmhttp://www.tt-shop.ro/soluii-de-cura...on-sponge.html

          Comentariu


          • #6
            Multumesc , si ce fel de carpa ?
            Blade : Dr.Alehandro
            Forehand : Donic Bluefire M2 2.0
            Backhand : Yasaka Rakza 7 Soft 2.0

            Comentariu


            • #7
              Te duci frumos la un magazin care comercializeaza produse de curatat si intrebi la tanti daca au bureti din aceia imbracati in galben, la 3-4 lei bucata.
              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Andrei.xD Vezi post
                IMi puteti spune ce fel de burete ? Sau ce fel de carpa ?
                gasesti bureti "flausatzi"/antistatic pe la Kaufland ( nu fac reclama ) sau alte supermarketuri , la preturi de pana in 6 lei. sunt bureti ce-i poti folosi pentru ecranele LCD, care trebuie sa fie din materiale moi ca sa nu-ti zgarie sticla/plasticul.
                ca si "carpa" sunt bune, din experienta, carpele ce se folosesc la stergerea ochelarilor, care sunt fie din matase , fie din ceva fibre foarte fine si moi.
                alta varianta este fie intr-o benzinarie fie iar la un supermarket cu produse auto sa cauti o laveta pentru parbriz, care este iarasi dintr-un material moale.
                Boys, be ambitious !

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X