Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Salina - Turda, 11.02.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Foto-Castigatori-Cupa Salina Turda-11.02.2012
    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_3529.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	96,8 KB 
ID:	765710
    Ultima editare de Radu Serban; 12.feb.2012, 15:59.

    Comentariu


    • #77
      aloha dragilor...,a fost frumos,, a fost rece,iar cu atata sare sigur nu ne vom strica in urmatorii 50 de ani .. ,Am vazut casa alienilor,si am vazut o mana de gladiatori intr-o arena super...In rest imi ramane bucuria de a ma fi intilnit cu o multime de prieteni ..,si cu multumirile de rigoare organizatorilor,mai ales prietenului Radu Serban care mi-a creat posibilitatea de a ajunge neaparat la Cluj sa-mi ridic o medalie.Pina la urmatoarea intilnire cu drag de la Alba Iulia un traditional.....LONG LIVE ROCK AND ROLL..

      Comentariu


      • #78
        Felicitari Gabriel Ciobanu, felicitari Radu Serban, felicitari participantilor, organizatorilor si initiatorilor acestui turneu! Din cate stiu, d-l dr Ciobanu a castigat primul turneu in Amatur!
        Initiativa extraordinara, rezultatele pe masura. Sper ca acest turneu sa revina periodic, cu o varianta mai redusa ca timp (cate doua turnee de cate pe zi) se vor putea intalni mai multi participanti, pe mai multe categorii, intalnirea finala poate avea loc la suprafata ! Asteptam cu nerabdare editia a II-a!

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de Dan2 Vezi post
          Felicitari Gabriel Ciobanu, felicitari Radu Serban, felicitari participantilor, organizatorilor si initiatorilor acestui turneu! Din cate stiu, d-l dr Ciobanu a castigat primul turneu in Amatur!
          Initiativa extraordinara, rezultatele pe masura. Sper ca acest turneu sa revina periodic, cu o varianta mai redusa ca timp (cate doua turnee de cate pe zi) se vor putea intalni mai multi participanti, pe mai multe categorii, intalnirea finala poate avea loc la suprafata ! Asteptam cu nerabdare editia a II-a!
          Multumesc domnule BODEANU pentru felicitari si de asemenea multumesc in aceeasi masura organizatorilor ,initiatorilor si participantilor acestui prim turneu de "sub pamant".Conditiile de joc zic eu ,au fost bune,pe mine personal m-a suparat temperatura cam scazuta din salina ,cred ca 15 grade,iar pe altii lipsa mai scazuta a oxigenului din aerul inspirat in conditiile de efort de la masa de joc.Trebuia sa ne ;infofolim;,sa punem ceva haine pe noi ca era cam racoare,deja ma simt putin racit.In principiu nu este loc,spatiu in acel "tarc"pentru mai multe mese de tenis,deci nu prea vad cum s-ar putea organiza o competitie mai ampla.Sa nu uitam prinipalul impediment, adica TIMPUL LIMITAT-ORA16-de inchidere a salinei.Pe aceasta cale ii multumesc in mod expres finalistului ,domnului RADU SERBAN deoarece nu s-a manifestat "vulcanic"in finala,iar atmosfera de joc a fost chiar destinsa,cordiala.
          Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
          Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

          Comentariu


          • #80
            A fost foarte frumos si in acelasi timp si interesant sa jucam la 100 de m sub suprafata.Felicit pentru aceasta initiativa si merita toata laudele domnul Radu Serban cat si conducerea Salinei care a facut posibila desfasurarea acestui turneu in conditii bune si in mod avantajos pt participanti.Personal nu m-a afectat temperatura totusi o singura rugaminte as avea fara sa jignesc pe nimeniaca se va mai organiza turneu va rog sa schimbati acele filee de la mese cu ceva mai de calitate pentru ca multe meciuri s-au decis din cauza acestora!Felicit de asemenea castigatorii pentru spectacolul oferit si toti participantii care au luat parte la acest turneu interesant.
            Lemne: DHS Hurricane Long W997
            FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
            BH: DHS GoldArc 8

            Comentariu


            • #81
              Postat în original de krisztalori Vezi post
              A fost foarte frumos si in acelasi timp si interesant sa jucam la 100 de m sub suprafata.Felicit pentru aceasta initiativa si merita toata laudele domnul Radu Serban cat si conducerea Salinei care a facut posibila desfasurarea acestui turneu in conditii bune si in mod avantajos pt participanti.Personal nu m-a afectat temperatura totusi o singura rugaminte as avea fara sa jignesc pe nimeniaca se va mai organiza turneu va rog sa schimbati acele filee de la mese cu ceva mai de calitate pentru ca multe meciuri s-au decis din cauza acestora!Felicit de asemenea castigatorii pentru spectacolul oferit si toti participantii care au luat parte la acest turneu interesant.
              Din pacate nu se poate. La aceste tipuri de mese, Sponeta, sunt fileele lor. Nu ai cum sa prinzi altele. M-am gandit la acest aspect. Dar acelasi fileu l-a avut si adversarul! Nu? )

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                Multumesc domnule BODEANU pentru felicitari si de asemenea multumesc in aceeasi masura organizatorilor ,initiatorilor si participantilor acestui prim turneu de "sub pamant".Conditiile de joc zic eu ,au fost bune,pe mine personal m-a suparat temperatura cam scazuta din salina ,cred ca 15 grade,iar pe altii lipsa mai scazuta a oxigenului din aerul inspirat in conditiile de efort de la masa de joc.Trebuia sa ne ;infofolim;,sa punem ceva haine pe noi ca era cam racoare,deja ma simt putin racit.In principiu nu este loc,spatiu in acel "tarc"pentru mai multe mese de tenis,deci nu prea vad cum s-ar putea organiza o competitie mai ampla.Sa nu uitam prinipalul impediment, adica TIMPUL LIMITAT-ORA16-de inchidere a salinei.Pe aceasta cale ii multumesc in mod expres finalistului ,domnului RADU SERBAN deoarece nu s-a manifestat "vulcanic"in finala,iar atmosfera de joc a fost chiar destinsa,cordiala.
                De scapat, am mai scapat, o injuratura in semifinale, cu Pop Cosmin, cand gresesc la o minge f. usoara. Dar ca a fost frig in salina(10-12 grade) nu prea cred. Uita-te in filmuletul din linkul de mai jos, cum este imbracat cel din stanga lui Pop Cosmin.)
                http://www.youtube.com/watch?v=AWsQC...ature=view_all

                Comentariu


                • #83
                  Daca nu se potrivesc atunci e de inteles asta nu stiam.Da,asa este, si adversarul de acelasi fileu a beneficiat dar poate ca si de mai multe mingi picate de pe fileu.
                  Lemne: DHS Hurricane Long W997
                  FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                  BH: DHS GoldArc 8

                  Comentariu


                  • #84
                    depinde de noroc cate filee dai si cate primesti ! de regula daca dat tus o sa ati vina anapoi mai devreme sau mai tarziu ! sau poate unii se antreneaza sa nimereasca fileul sau tusul ! e o strategia si asta !!
                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                    Comentariu


                    • #85
                      inca o data ,aloha....am o remarca legata de fileele de la tipul acesta de mese...e foarte simplu,se desface o parte a balamalei care leaga mesele una de alta si se poate monta orice fileu,,,,acum doua saptamini s-a organizat turneul judetean pe licee.la o masa de tipul celor de la Turda s-a putut monta alt fileu fara nici o problema...doar desfacand un surub...dar vorba ardeleanului...nu bai...sanatosi de ne-om vedea....cu drag de la Alba Iulia ....LONG LIVE ROCK AND ROLL..

                      Comentariu


                      • #86
                        Domnule RADU SERBAN,aveti filmata cumva si finala noastra?.
                        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                          Domnule RADU SERBAN,aveti filmata cumva si finala noastra?.
                          Nu eu am filmat. O sa ma interesez.

                          Comentariu


                          • #88
                            BTY-----Fx 05

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X