Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

SFAT achizitie pardoseala sala tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    se poate un numar de telefon de la dumneavoastra domnule Alexu? multumesc
    0766284707

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de tzarualex Vezi post
      se poate un numar de telefon de la dumneavoastra domnule Alexu? multumesc
      Sigur
      0743 733 486 - ma puteti suna chiar si acum !
      • Just loving table tennis!
        TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

      Comentariu


      • #28
        arata extraordinar!!! felicitari!!! pentru un jucator amator de tenis de masă este ca un garaj super-echipat pentru un mecanic auto:X:X:X....si eu vreaaaau((
        FH: Tibhar Rapid|BD: Tibhar IV S|BH: Tibhar Genius Sound

        Comentariu


        • #29
          Redeschid subiectul domnului Alexandru , ati putea sa-mi spuneti va rog ce firma v-a facut oferta si executat lucrarea ca si eu caut de ceva vreme o varianta pentru o sala de tenis unde vor fi instalate 3 mese Multumesc frumos

          Eu am gasit prin Buc grabo extreme la 28 eur mp plus cordon sudura plus plinta plus manopera montat...etc deci pretul dvs e superbun
          Ultima editare de ggixx; 27.mar.2014, 02:12.

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de ggixx Vezi post
            Redeschid subiectul domnului Alexandru , ati putea sa-mi spuneti va rog ce firma v-a facut oferta si executat lucrarea ca si eu caut de ceva vreme o varianta pentru o sala de tenis unde vor fi instalate 3 mese Multumesc frumos

            Eu am gasit prin Buc grabo extreme la 28 eur mp plus cordon sudura plus plinta plus manopera montat...etc deci pretul dvs e superbun
            Da mesaj privat la Costin Motoroi ca a desfintat sala si avea suprafata Grabo verde excelenta si o vinde ieftin ,sau cauta tel. la postarile de turnee de la Skt.

            Comentariu


            • #31
              Multumesc frumos de pont am sa sun negresit acum e destul de tarziu o sa-i dau un mesaj privat...dar chiar de de a desfiintat sala? mese o mai avea? ca i-as lua si vre-o 3-4 mese
              Postat în original de dantim Vezi post
              Da mesaj privat la Costin Motoroi ca a desfintat sala si avea suprafata Grabo verde excelenta si o vinde ieftin ,sau cauta tel. la postarile de turnee de la Skt.

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de ggixx Vezi post
                Multumesc frumos de pont am sa sun negresit acum e destul de tarziu o sa-i dau un mesaj privat...dar chiar de de a desfiintat sala? mese o mai avea? ca i-as lua si vre-o 3-4 mese
                Sar putea sa mai ai-be ca a avut vreo 18.

                Comentariu


                • #33
                  Aveti idee totusi de ce a inchis? ca parca toata lumea era incantata de noua locatie...are pe aici pe forum vre-un anunt postat cu ceea ce vinde ca eu nu am gasit

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X