Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Lovitura cu mana.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    De multe ori mi se intampla sa fiu prins pe contre-pied si, la retur, in loc sa lovesc mingea cu paleta din mana dreapta, o prind cu stanga. Ce ar fi daca as lovi mingea cu palma stanga, aceasta s-ar duce pe masa si as putea continua punctul? Ar fi interesant si mai spectaculos, nu?
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de Johnny Erasure Vezi post
      De multe ori mi se intampla sa fiu prins pe contre-pied si, la retur, in loc sa lovesc mingea cu paleta din mana dreapta, o prind cu stanga. Ce ar fi daca as lovi mingea cu palma stanga, aceasta s-ar duce pe masa si as putea continua punctul? Ar fi interesant si mai spectaculos, nu?
      ar fi si mai interesant si mai spectaculos daca ai reusi sa proiectezi mingea cu mana stanga direct in dintii adversarului, pentru ca in ceea ce priveste continuarea punctului, ea este neregulamentra. O lovitura valida trebuie facuta cu paleta tinuta in mana sau cu mana paletei, dedesubtul incheieturii.
      retrag tot ce am spus in conditiile in care postul tau era "la misto", caz in care sunt de acord: e amuzanta situatia, mi s-a intamplat si mie de cateva ori )
      Ultima editare de Costin1892; 16.dec.2013, 16:34.
      Butterfly Zhang Jike ALC
      FH: Yasaka Rakza Z
      BH: Butterfly Dignics 64

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X