Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

SERIA VIII - Transilvania Centru

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari organizatorilor pentru conditile foarte bune si tuturor participantilor la acest turneu epuizant.
    Cinste castigatorilor cat si invinsilor.
    Multumim pentru ospitalitate clubului Rom Gaz.

    Comentariu


    • Felicitari organizatorilor, cinste tuturor, dar mai putin celor care au castigat asa cum a castigat Turama. Nimeni nu poate sa conteste valoerea de jucator a lui Oprea Nicolae care a fost in echipa noastra si pt a treia oara vinde meciul. Dovada clara este ca nici nu a jucat partida pana la capat pt ca nu era cazul. Meci decisiv il abandoneaza atunci cand am mers la masa sa vad cum decurge meciul. Asta este, ne-a vandut ca pe niste fraieri. Asa am oprit si meciul de la masa vecina unde conduceam si au castigat ei cu 5-3. Sunt mai buni la aranjamente. Tot felul de tertip-uri folosite de Antal, precum ca schimba jucator in timpul meciului ca e accidentat. Nu s-a accidentat nimeni, i-am spus ca nu este regulamentar si ca noi nu am putut schimba si mi-a raspuns ca am fost fraier...iata ca la el se poate. Felicitari!
      Ultima editare de GeluBv; 29.mai.2012, 09:48.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • A mai avut Turama doua meciuri dubioase, cel cu Old boys Regin si cel cu Pinguinii Sibiu. Mai mult nu are rost sa comentez.
        FH - Andro HEXER
        Butterfly Schlager Carbon OFF+
        BH - Andro HEXER Powersponge
        Tel: 0749 - 165152 / 0266 - 339189

        Comentariu


        • Postat în original de simonfery Vezi post
          A mai avut Turama doua meciuri dubioase, cel cu Old boys Regin si cel cu Pinguinii Sibiu. Mai mult nu are rost sa comentez.
          Chiar si cu voi a fost dubios !

          Comentariu


          • Dupa cum spunea dl. Shakespeare .. "e ceva putred in Danemarca" ....si de acolo " CE REPEDE ÎNCEPE S? SE AGITE NATURA OMENEASC? ATUNCI C?ND O PREOCUP? AURUL"


            Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
            FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
            BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

            Comentariu


            • Postat în original de Ceausescu Vezi post
              Dupa cum spunea dl. Shakespeare .. "e ceva putred in Danemarca" ....si de acolo " CE REPEDE ÎNCEPE S? SE AGITE NATURA OMENEASC? ATUNCI C?ND O PREOCUP? AURUL"
              Aurul a fost risipit in zadar !
              Ionut noi si daca mai pierdeam un meci tot noi ne calificam,urmare clasamentului in trei.
              Fiecare echipa facea 7 V. - 7I
              Loc 4 Turama II 15V - 14 I[6V - 8I -G];[9V - 6I -S] +1 cu V. directa cu Secui.
              Loc.5 Secui P. 16V - 15I [10V -6I - G];[6V - 9I - T] +1
              Poc.6 Gry C. 14V -16I [ 6V - 10I - S] ; [ 8V - 6I -T] -2

              Comentariu


              • In urma acestor jocuri clasamentul final arata astfel:
                1 Târnaveni I cu 12-2
                2 Pinguinii Zburatori: 11-3
                3 Old Boys 9-5
                4. Turama II 8-6
                5. Secuii 7-7
                6. Gry Club 7-7
                7 Silva Reghin 2-12
                8 Târnaveni II 0-14
                Ultima editare de GeluBv; 01.iun.2012, 20:27.
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • Acuma doar atat La multi ani.

                  Comentariu


                  • Ionut, sa nu pui botul. Gry Club in realitate a invins Turama...sau cum spune lumea, daca ar fi pierdut Turama...in loc de 7~7 la noi ar fi fost 8-6...acum scade de la Turama o victorie si adauga o infrangere....!?
                    - - - Actualizat - - -
                    Postat în original de Antal Denes Vezi post
                    Acuma doar atat La multi ani.
                    Multumesc!
                    Ultima editare de GeluBv; 16.mar.2013, 17:15.
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • Postat în original de DeVinSpin Vezi post
                      Ionut, sa nu pui botul. Gry Club in realitate a invins Turama...sau cum spune lumea, daca ar fi pierdut Turama...in loc de 7~7 la noi ar fi fost 8-6...acum scade de la Turama o victorie si adauga la infangere...si la clasa a I-a va iesi rezultatul corect. Ne fura si aici. Maine vei vedea probele pe care le am si vei vedea cine sunt colegii nostri.

                      - - - Actualizat - - -


                      Multumesc!
                      Si noi suntem curiosi.

                      Comentariu


                      • Postat în original de denesferi Vezi post
                        Si noi suntem curiosi.
                        La ce? Curiozitetea inbatraneste!!!
                        :Ai nelamuriri da-mi un bip si te sun.

                        Comentariu


                        • Fery , am sa rezolv eu problema pt ca nelamuririle sunt la mine. Trebuie sa ma intalnesc cu organizatorii sa le cer parerea pentru o eventuala suspendare a unora care merita.
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • Postat în original de DeVinSpin Vezi post
                            Fery , am sa rezolv eu problema pt ca nelamuririle sunt la mine. Trebuie sa ma intalnesc cu organizatorii sa le cer parerea pentru o eventuala suspendare a unora care merita.
                            Daca proprii jucatori fac blat, treaba este simpla : nu-i bagati in echipa. De fapt se autoexclud din echipa.

                            Comentariu


                            • Postat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
                              Daca proprii jucatori fac blat, treaba este simpla : nu-i bagati in echipa. De fapt se autoexclud din echipa.
                              Oprea Nicolae este exclus de la noi...
                              Ultima editare de GeluBv; 16.mar.2013, 17:17.
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • La turneul din Mediaș echipele participante au primit oferta de sponsorizare 2 saptamini de specializare in China cu bonificatie de 10 000 euro de echipa,mai putin doua echipe !!!

                                Comentariu


                                • Sunt si oameni cu caracter care nu si-au dorit decat sa joace tenis de masă.
                                  Ultima editare de GeluBv; 16.mar.2013, 17:18.
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • Daca uni nu ar fi umblat cu manari sa castige un meci pe care l-ai stabilit sa fie jucat pe data de 23.05.2012 nu s-ar fi ajuns aici,denigrezi o persoana care a impiedicat un tanar sa-si pateze numele.
                                    Nici prin cap nu trebuia sa-ti treaca propunerea indecenta de a nu juca un coechiper de al meu,mai ales cunoscand faptul ca 2 colegi nu puteau ajunge la sala mai repede de 19,30.

                                    Comentariu


                                    • Subiectul este mult mai grav decat faptul ca eu nu am vrut sa joc pe 23.05.2012. Joc cand vreau, nu trebuie sa ocolim subiectul principal.
                                      Ultima editare de GeluBv; 16.mar.2013, 17:20.
                                      Hobby: Motoare si ski !
                                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                      Comentariu


                                      • Cum a fost cand ai fost prins cu spaga la Targoviște?
                                        De ce mai sunat cu noaptea in cap sa-ti iau apararea?
                                        De ce nici un coleg de al tau nu te-a aparat? Pentru ca iei stiau si noi inca n-am aflat!
                                        Dar ai fost desconspirat repede!
                                        Nu ai jucat cu noi ca n-ai valoare si pierdeai toate meciurile!
                                        Totusi pe 23/05/12 ai jucat 2 meciuri cu Costel care ti-a tras 3-0 si 3-0
                                        N-ai vrut sa jucati din momentul in care v-am spus ca va batem.
                                        Am obosit sa-ti mai raspund,cand o sa fi capitan de echipa o sa te intreb de ce ai interzis sa mai intre la tine unul care nu se lasa batut.

                                        Comentariu


                                        • Aberatiile tale nu te scuteste de ce faci... Am martori pe Lulu si Ionut. Chiar si tu a-i scris atunci ca sunt fair-play.
                                          Ultima editare de GeluBv; 16.mar.2013, 17:22.
                                          Hobby: Motoare si ski !
                                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                          Comentariu


                                          • mit faceti nea Deny o dati in blaturi de kurtos colaci hat nem seip intre ardeleni
                                            - - - Actualizat - - -
                                            mai bine trageti un ksardas ca si pe Burebista il chema Beres Pista

                                            Comentariu


                                            • Blaturile le folosim pentru tort,Dane,iar gaura de la kurtos le lasam la alti care au avut ce investi!
                                              Ne vedem la masa.

                                              Comentariu

                                              Who has read this thread:
                                              Procesare...
                                              X