Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Seria 1-moldova nord-est

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    a fost foarte BINE si FRUMOS...!
    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
    FH: Tenergy 05 FX
    BH: Tenergy 05 FX

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de ursuleanvasile Vezi post
      a fost foarte BINE si FRUMOS...!
      chiar s-a si incalzit la un moment dat...drept dovada,te-am vazut in premiera absoluta fara fes
      Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
      "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

      Comentariu


      • #28
        S-o incins Vasile a nostru.A fost minunat concursul.Ma bucur ca am putut participa si totodata califica.Multumim gazdelor,ca intotdeauna primitoare,ca si vremea o tinut cu ei.La oameni buni si vremea e frumoasa . Dragi colegi va urez din partea mea si a celorlalti prieteni de tenis de masă din echipa VATRA DORNEI ,SARBATOTI PASCALE FERICITE, SA FITI SANATOSI,VOIOSI si cu acelasi devotament ptr. TENISUL DE MASA.SANATATE FAMILIILOR VOASTRE . Cu stima si respect ptr. toti colegii si prietenii din famila AMATUR
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #29
          1.Suceava-Barlad nu s-a mai jucat
          2.Barladul sper sa se transforme in Iași, altfel sa mearga la Moldova Est
          3.Din punctul meu de vedere a fost un turneu dezastru .... prea obositor .Desfasurarea lui in doua etape ar fi fost altceva.
          TB SPIRIT
          TGY 05
          TGY 05 FX

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de jhon Vezi post
            chiar s-a si incalzit la un moment dat...drept dovada,te-am vazut in premiera absoluta fara fes
            probabil s-a extins caldura din sufletul gazdelor...
            Blade: SCHLAGER CARBON OF+
            FH: Tenergy 05 FX
            BH: Tenergy 05 FX

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de Orza Catalin Vezi post
              1.Suceava-Barlad nu s-a mai jucat
              2.Barladul sper sa se transforme in Iași, altfel sa mearga la Moldova Est
              3.Din punctul meu de vedere a fost un turneu dezastru .... prea obositor .Desfasurarea lui in doua etape ar fi fost altceva.
              1.Suceava-Barlad probabil ca nu s-a mai disputat de comun acord,rezultatul nemaicontand absolut de loc pt nici una din echipe.Cand am plecat,se disputa un meci,chiar Orza-Bularda daca nu ma insel.
              2.Pt ca Barladul a participat in aceasta zona ni s-a mai acordat un loc in plus .Suceava nu s-a calificat intrucat a pierdut cu cele doua contracandidate,Fălticeni si Rădăuți,Barladul necontand cu absolut nimic in aceasta lupta in trei.Eu consider ca voi ati facut o greseala tactica participand cu doar trei jucatori.In Suceava sunt cativa din care ati mai fi putut alege inca unul sa va ajute,il puneati sa joace macar in meciurile mai usoare.
              3.Modalitatea de desfasurare a turneului a fost publicata aici cu trei zile inainte tocmai pt a vedea daca sunt obiectii.Nimeni nu a adus nici una sau nu ati fost interesati de ce si cum se va juca.Altfel probabil stiai si de locul in plus acordat zonei noastre pentru participarea Barladului
              of all the things i lost i miss my mind the most

              Comentariu


              • #32
                Echipele din Fălticeni si Rădăuți se califica de pe locurile 1 si 2 din seria I-a. La faza finala, din Barlad va putea participa ca reprezentanta a seriei a II-a.
                Care a fost totusi componenta echipei din Barlad? Pentru faza finala la OPEN nu se vor permite transferuri de jucatori, asa ca rog pe d-l Bularda sa anunte echipa.

                Pentru faza finala la categoria Amatori vor avea dreptul sa se inscrie echipele de pe locurile 3 si 4. Conditia care trebuie respectata la categoria Amatori: in fiecare joc din turneul final va putea fi inscris un participant din categoria OPEN si doi sau trei din categoria amatori. Daca renunta una din echipele cu drept de participare, locul acesteia poate fi luat de urmatoarea clasata.

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de Dan2 Vezi post
                  Echipele din Fălticeni si Rădăuți se califica de pe locurile 1 si 2 din seria I-a. La faza finala, din Barlad va putea participa ca reprezentanta a seriei a II-a.
                  Care a fost totusi componenta echipei din Barlad? Pentru faza finala la OPEN nu se vor permite transferuri de jucatori, asa ca rog pe d-l Bularda sa anunte echipa.

                  Pentru faza finala la categoria Amatori vor avea dreptul sa se inscrie echipele de pe locurile 3 si 4. Conditia care trebuie respectata la categoria Amatori: in fiecare joc din turneul final va putea fi inscris un participant din categoria OPEN si doi sau trei din categoria amatori. Daca renunta una din echipele cu drept de participare, locul acesteia poate fi luat de urmatoarea clasata.
                  Daca pana la ora de disputare a fazei finale echipa din Vatra Dornei : Ciobanu Gabriel, Hagatis Andrei si Marcu Vasile, va fi compusa doar din jucatori amatori, conform clasamentului , va fi vreo problema?
                  Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                  BH : Tenergy 05Fx
                  FH : Tenergy 05Fx

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de Ben Vezi post
                    Daca pana la ora de disputare a fazei finale echipa din Vatra Dornei : Ciobanu Gabriel, Hagatis Andrei si Marcu Vasile, va fi compusa doar din jucatori amatori, conform clasamentului , va fi vreo problema?
                    Nu, a se citi "cel mult un participant din categoria OPEN".

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de Orza Catalin Vezi post
                      1.Suceava-Barlad nu s-a mai jucat
                      2.Barladul sper sa se transforme in Iași, altfel sa mearga la Moldova Est
                      3.Din punctul meu de vedere a fost un turneu dezastru .... prea obositor .Desfasurarea lui in doua etape ar fi fost altceva.
                      Orzacu-le , ce-ai patit , ai imbatranit ?
                      pt. mine , 10 ... 15 meciuri intr-o zi de concurs e super-ok...
                      si noi am fost 3 in echipa , si nu a fost obositor deloc, a fost chiar placut in comparatie cu cealalta echipa unde Vic a stat prea mult pe margini...
                      poate ai fost tu ,,dezastru"
                      daca nu prea ti-a mers jocul , asta nu inseamna ca a fost turneul dezastru,
                      asa ca, fi mai atent si nu generaliza !
                      pt. ca turneul a fost super-ok,
                      si mai bine multumeste organizatorilor ! care au facut o treaba foarte buna...
                      ---------- Post added 09.04.2012 at 23:14 ----------
                      Postat în original de Ben Vezi post
                      Daca pana la ora de disputare a fazei finale echipa din Vatra Dornei : Ciobanu Gabriel, Hagatis Andrei si Marcu Vasile, va fi compusa doar din jucatori amatori, conform clasamentului , va fi vreo problema?
                      alta poate fi problema ,
                      pana atunci toti puteti trece la open, ca si mine de altfel,
                      dar pana la urma , nu e nici o problema, pt. ca la faza finala , ,,aia e prea buni pentru noi"
                      Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                      FH: Tenergy 05 FX
                      BH: Tenergy 05 FX

                      Comentariu


                      • #36
                        Eu as pune altfel problema in ceea ce ne priveste si pentru a ne intari echipa.Pana la data disputarii fazei pe tara,sa ne inscriem in cadrul echipei din VATRA-DORNEI un OPENIST valoros.Ramane sa ne gandim si sa ne sfatuim in aceasta privinta,asa ca sa fim in litera regulamentului si sa avem ceva sanse la faza viitoare.Iar in continuare l-as intreba pe DAN2 daca putem inscrie in echipa noastra un OPENIST de la SUCEAVA,care a jucat in acea echipa si nu s-a calificat mai departe(asa ca un exemplu pe MOROSAN VASILE-SUCEAVA)la sectiunea OPEN.
                        Ultima editare de PRIZA TOK; 10.apr.2012, 10:23.
                        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de ursuleanvasile Vezi post
                          Orzacu-le , ce-ai patit , ai imbatranit ?
                          pt. mine , 10 ... 15 meciuri intr-o zi de concurs e super-ok...
                          la stilul tau de joc ......chiar ma mir, probabil ai antrenament de la atatea sarituri in timpul jocului...plus ca ai juicat cu fesul pe cap....
                          TB SPIRIT
                          TGY 05
                          TGY 05 FX

                          Comentariu


                          • #38
                            Mai VASILE ce are lumea asta cu fesul tau .Vezi ce lume rea .NU-I baga in seama cand ii prinzi la masa trecei sub semnul tacerii.
                            Blade . PHOTINO
                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                            Comentariu


                            • #39
                              ei nu stiu ca ,,fesul imi da putere"
                              Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                              FH: Tenergy 05 FX
                              BH: Tenergy 05 FX

                              Comentariu


                              • #40
                                Postat în original de ursuleanvasile Vezi post
                                ei nu stiu ca ,,fesul imi da putere"
                                Domnule la asta nu m-am gandit.Vezi la G.Humorului sa ai grija de el.
                                Stii cumva nr. de telefon a lui SPANU,daca da, trimitem un mesaj prin telefon.
                                Blade . PHOTINO
                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X