Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand fete patrate si lemne noi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand fete patrate si lemne noi

    Pentru oferta completa atasez urmatoarele linkuri:
    Fete - http://www.prospin.ro/catalog/fete/
    Lemne - http://www.prospin.ro/catalog/lemne/

    Topicul a fost mutat aici: http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...fete-toate-noi Multumesc.

    ---------------------------------------
    Livrare:
    - București: predare personala
    - Provincie: Posta Romana (ramburs - 9 lei)
    - La cerere pot trimite si prin curier rapid.
    Contact: 0721 992 042.
    Ultima editare de Magnolio; 20.feb.2014, 13:35.

  • #2
    Eu am un lemn ayous hinoki cu un fh: cream transcend si un bh: focus III snipe , insa eu le am de la RBLADE. Se comporta destul de bine mai ales focus snipe , care merita toti banii , este foarte buna la topspin , este buna si ca viteza . Multa bafta in vanzarea produselor , ca desi sunt chinezesti sunt foarte bune
    Lemn : LKT Ayous-Hinoki
    FH: Xiom Omega IV Pro
    BH: Friendship/729 Focus 3 Snipe

    Comentariu


    • #3
      Am achizitionat un lemn 729 Arylate carbon si o fata 729 Snipe Focus. Lemnul are o viteza f buna si un control nesperat de bun pt forta lui. Cat priveste fata, as spune ca e f buna pt rever, unde preluarea e un pic mai joasa. Ideala pt capace, servicii si topspin. Face toti banii!
      Livrarea a fost prompta si am avut surpriza sa beneficiez de o reducere de 10%, astfel ca am luat produsele mai ieftin decat in orice alta parte!
      Vad ca acest furnizor e prea modest, insa merita mai multa atentie!
      Xiom -Mitzutani - Xiom

      Comentariu


      • #4
        Ceva Provinciale / nationale la H3 ?
        In rest m-am cam jucat cu toate produsele ( mai putine lemne insa ) si sunt foarte bune pana la un anumit nivel de joc.
        De exemplu o paleta de incepator spre mediu este in opinia mea LTK Instinct - LTK Red Diamnod / LKT Rapid Soft... control total si toata gama de procedee de atac si aparare. Superechilibrata.... Bafta la vanzare si diversificare catre Haifu / Palio .. etc
        Eu de exemplu caut spre test in DHS Tinarc ... BW II ... diverse...poate poate apar
        Mizutani ZLC | MX-S

        Comentariu


        • #5
          Din pacate provinciale si nationale nu am, sper insa la provinciale.

          Comentariu


          • #6
            aveti mp.

            Comentariu


            • #7
              Am cumparat de la Magnolio 2 fete si pot sa ma declar foarte multumit de modul in care mi-au fost livrate( El mi-a lipit si fetele pe lemn). Acum sa fac un scurt review al fetelor achizitionale DHS H3 Neo si DHS H3 #19. Pot sa spun ca fata neo este mai spinoasa dar si mai rapida decat H3#19 ..ceva de asteptat dar nu cu o asemenea diferenta. Fata neo este o fata buna pt top spin si driveuri. Avand buretele tare nu prea poti sa joci la distanta de masa .Fata H3 #19 este o fata de control cu spin acceptabil mai lipicioasa decat fratele NEO , dar mult mai lenta. Se preteaza bine la contre si capace pe masa. La top spin e cam complicat sa reusesti sa imprimi un efect necesar mingii pt a contracara un backspin cu H3#19. Per total sunt niste fete bune!
              Ultima editare de Astyle0392; 11.apr.2012, 23:54.

              Comentariu


              • #8
                fetsele Hurricane 3 mai sunt in stoc?

                Comentariu


                • #9
                  Da, mai sunt pe stoc.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Magnolio
                    De actualitate.
                    La 729 Friendship Focus 3 Snipe ce duritate au buretii ? se vand cu 4 tipuri de bureti .

                    Comentariu


                    • #11
                      Salut, am Focus Snipe 3 cu burete de duritate 42.

                      Comentariu


                      • #12
                        Am actualizat primul post cu materialele care mai sunt pe stoc.

                        Comentariu


                        • #13
                          LKT rapid sound nu aveti ? http://ttnpp.com/shop/lkt-rapid-sound-p-164.html

                          Comentariu


                          • #14
                            Din pacate Rapid Sound nu am.

                            Comentariu


                            • #15
                              Red Diamond nu mai am pe stoc momentan.

                              Comentariu


                              • #16
                                am primit lemnul totul e ok ! multumesc !
                                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                Comentariu


                                • #17
                                  Cu placere, va mai astept.
                                  LKT Red Diamond este iar in stoc.
                                  Am actualizat primul post. Lemnele si fetele boldate sunt nou adaugate in oferta.
                                  - - - Updated - - -
                                  De actualitate.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Am navigat pe http://www.prospin.ro/catalog/lemne/. E un site relativ corect si cu preturi accesibile. Relativ, pentru ca totusi as avea doua observatii.
                                    1.La sectiunea lemne, apare textul de mai jos:
                                    ProSpin va ofera lemne pentru palete de tenis de masă la preturi accesibile. Toate lemnele sunt aprobate ITTF si pot fi folosite si in competitii oficiale. Alegeti lemnul de paleta potrivit stilului dumneavoastra de joc.
                                    As dori sa precizez ca spre deosebire de topsheturi. NU EXISTA OBLIGATIVITATEA APROBARII LEMNELOR de catre ITTF!!!!Orice paleta, indiferent de fabricant, conform regulamentului, daca indeplineste conditia ca 85% din grosimea lamei sa fie din material lemnos, poate fi folosita in competitii oficiale! Informatiile oferite, acolo unde exista o baza de informatii verificabila,in acest caz regulamentul ITTF, ar trebui sa se bazeze pe aceasta, fara a da loc la interpretari.
                                    2. lemnul LKT Toxic 5 apare si la DEF si la ALL! Ori, ori!
                                    Ultima editare de laky; 25.dec.2012, 14:27.
                                    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de laky Vezi post
                                      Am navigat pe http://www.prospin.ro/catalog/lemne/. E un site relativ corect si cu preturi accesibile. Relativ, pentru ca totusi as avea doua observatii.
                                      1.La sectiunea lemne, apare textul de mai jos:
                                      ProSpin va ofera lemne pentru palete de tenis de masă la preturi accesibile. Toate lemnele sunt aprobate ITTF si pot fi folosite si in competitii oficiale. Alegeti lemnul de paleta potrivit stilului dumneavoastra de joc.
                                      As dori sa precizez ca spre deosebire de topsheturi. NU EXISTA OBLIGATIVITATEA APROBARII LEMNELOR de catre ITTF!!!!Orice paleta, indiferent de fabricant, conform regulamentului, daca indeplineste conditia ca 85% din grosimea lamei sa fie din material lemnos, poate fi folosita in competitii oficiale! Informatiile oferite, acolo unde exista o baza de informatii verificabila,in acest caz regulamentul ITTF, ar trebui sa se bazeze pe aceasta, fara a da loc la interpretari.
                                      2. lemnul LKT Toxic 5 apare si la DEF si la ALL! Ori, ori!
                                      Am modificat siteul.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        XIOM ZAVA neagra, (sandwich) cu burete max.............daca ai si la ce pret....astept raspuns la shoby_the_master(at)yahoo.com

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de fcs_shoby Vezi post
                                          XIOM ZAVA neagra, (sandwich) cu burete max.............daca ai si la ce pret....astept raspuns la shoby_the_master(at)yahoo.com
                                          Imi pare rau dar din pacate nu am Xiom Zava.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Am cumparat si eu o paleta la recomandarea lui Magnolio, compusa din lemn lkt instinct+, fh rapid speed si bh rapid soft. Nivelul meu de joc este incepator. Sunt foarte multumit de cum a asamblat paleta si e un progres enorm fata de donic level 700 cu care jucam inainte. Un + de la mine.
                                            Xiom Vega Pro Bty Innerforce ALC ST Xiom Vega Pro

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Multumesc frumos pentru apreciere.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Salut, ma intereseaza si pe mine o fata DHS Hurricane 3 NEO rosie de 2.1. Ma poti ajuta, te rog?
                                                Merci.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Buna, ma intereseaza un lemn 729 Fighter Arylate Carbon 74 lei. Mihail Pop

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X