Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fete pentru Butterfly Timo Boll Tricarbon

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fete pentru Butterfly Timo Boll Tricarbon

    As dori sa stiu ce fete s-ar potrivi cu lemnul Butterfly Timo Boll Tricarbon. Joc ofensiv, atuul este topspin-ul.
    http://www.tabletennisdb.com/blade/b...tricarbon.html

    Astept pareri. Multumesc !

  • #2
    Ai cumparat deja lemnul?este un lemn foarte putin folosit,deoarece dupa parerea mea este un lemn foarte foarte dur,rapid,si care nu ofera deloc un simt bun al mingii-la banii aia ai alternative infinit mai bune,xiom aria,nittaku septear ,yasaka ma lin extra offenisve,yasaka ma lin carbon,ma lin soft carbon,donic carbon senso,balsa carbon x5,toate sunt mult mai bune pentru topspin,si cu mult mai mult control,si mai flexibile.
    Bafta,si sa ne spui si ce fete vrei sa pui pe lemn,deoarece conteaza foarte mult.
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Lemnul l-am cumparat deja iar cat despre fete as dori sa imi pun xiom omega IV sau Stiga Boost TC. Daca aveti alte sugestii va ascult.

      Comentariu


      • #4
        Si ar mai fii un amanunt-ce nivel de joc ai?e prima ta paleta profesionala?pentru ca daca da,nu ai facut deloc o alegere buna si iti va fi foarte greu sa te obisnuiesti cu paleta
        Lemn:Butterfly Liu Shiwen
        FH: Tenergy 05
        BH: Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Am mai avut un Lkt Instinct cu fete Yasaka Fusion. Cat despre nivelul de joc este ceva gen: beginner-advanced daca ma intelegeti. In momentul de fata am Dawei 2008 Super Power dar nu ma incanta deloc pe langa faptul ca sunt si destul de uzate.

          Comentariu


          • #6
            O sa fie o trecere fff brusca,nu prea o sa fii incantat-totusi ca sa mai domolesti lemnul as zice sa iti cumperi ceva soft,in niciun caz xiom omega pro,euro sau asia,ci elite sau donic vario big slam,chiar si rakza 7 soft,-sincer trebuia mai intai sa intrebi aici inainte sa cumperi,imi pare mie rau de ce ai cumparat,in fine,poate te intelegi bine cu el
            Lemn:Butterfly Liu Shiwen
            FH: Tenergy 05
            BH: Dignics 05

            Comentariu


            • #7
              O sa urmez sfatul tau si o sa cumpar fete soft. Poate Yasaka Mark V si Tibhar Optimum Sound. Ramane de vazut. Multumesc de sfat.

              Comentariu


              • #8
                Cu placere,vezi ca Yasaka Mark V si Tibhar Optimus Sound sunt mai tari decat rakza 7 soft-mai ine cumperi rakza,e o fata excelenta pentru orice,topspin moale,in forta,spin,chiar si viteza bunicica.Bafta
                Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                FH: Tenergy 05
                BH: Dignics 05

                Comentariu


                • #9
                  iti spun ca semnatura mea este o combinatie perfecta....mult control...viteza.....este un lemn 3 intru 1 si fetele de asemenea
                  Blade:Primorac Carbon Off+ Old
                  Fh: Xiom Omega IV Pro Max
                  Bh:Joola Phenix Max

                  Comentariu


                  • #10
                    Sugerez sa iti cumperi Joola Samba+ pe bh(rever),iar pe fh(drive)Yasaka rakza 7 normal sau soft sunt super Xiom Omega 4 pro dar daca tu crezi ca esti in stare sa o controlezi este bine atunci.
                    Blade:Butterfly Kong Linghui Special ST
                    FH:Joola Rhyzm
                    BH:Joola Samba+ max

                    Comentariu


                    • #11
                      Multumesc frumos, deja mi-am facut o opinie despre ce sa imi cumpar (cu ajutorul vostru). Multumesc si o seara buna in continuare.

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X