Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Papuci cu gel

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Donic http://www.tenismasa.ro/
    Butterfly http://www.ttshop.ro/
    Am din ambele si se potriveste numarul. Le-am luat on-line.

    Comentariu


    • #52
      ai grija daca ai piciorul lat.
      DONIC LI PING KITEX( kiso hinoki-ayous-texalium-kiri-texalium-ayous-kiso hinoki) - XIOM SIGMA PRO 2.2
      FH-DONIC COPPA X3 SILVER - DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBRE - BH-DONIC F3 BIG SLAM

      Comentariu


      • #53
        la decathlon ar fi trebuit sa fi gasit papuci cu gel Asics
        eu 1 iti recomand , am 2 perechi, sunt groaznici de buni, insa , incearca-i inainte de a-i cumpara. exista cazuri cand dimensiunile nu corespund. totusi , eu nu am avut aceste probleme.
        Boys, be ambitious !

        Comentariu


        • #54
          Am luat de la Decathlon. Asics. Nu sint speciali pt tt dar sint "groaznici de buni"
          Asta e, pana cei cu magazine online nu gasesc o cale de a "proba" pantofii, nu cred ca au sanse mari sa-i vanda. As fi luat chiar daca sint mai scumpi...

          Comentariu


          • #55
            Mi-am luat pana la urma asics cyberspeed 2.
            Multumit, desi nu am baza de comparatie.

            Comentariu


            • #56
              adi84_g - cum ti se par acum "papucii"?
              DONIC LI PING KITEX( kiso hinoki-ayous-texalium-kiri-texalium-ayous-kiso hinoki) - XIOM SIGMA PRO 2.2
              FH-DONIC COPPA X3 SILVER - DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBRE - BH-DONIC F3 BIG SLAM

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de laurentiucat Vezi post
                adi84_g - cum ti se par acum "papucii"?
                sau mai bine spune-mi care e treaba cu francul elvețian...unde e ?ngropat ceausescu ....și neapărat cum ti se par "papucii" pe care ia dat Udrea lui Cocos la momentul oportun. .

                Comentariu


                • #58
                  salut! care ati mai cumparat papuci de la asics? de la ce magazin si la ce pret? multumesc anticipat de raspuns.
                  DONIC LI PING KITEX( kiso hinoki-ayous-texalium-kiri-texalium-ayous-kiso hinoki) - XIOM SIGMA PRO 2.2
                  FH-DONIC COPPA X3 SILVER - DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBRE - BH-DONIC F3 BIG SLAM

                  Comentariu


                  • #59
                    va recomand asics gel rocket 7 f durabili sunt in jur de 250-300 ron!
                    tb alc t05/t05 fx

                    Comentariu


                    • #60
                      Atentie la Asics ! Trebuie cumparati...cel putin in cazul meu cu un numar ...un numar si jumatate peste numarul uzual . Eu am cumparat o pereche de Asics Nimbus 18 , ultraconfortabili pentru un om "matur" care imi veneau perfect in magazin si la...mers...dar la primul joc , dupa 1 ora degetul mare atingea varful si nu e reconfortant , desi nici foarte deranjant nu e . Si nu sunt prea lati...trebuie sa lasi sireturile foarte putin stranse , in plus se simte ca sunt putin inalti pentru tdm. Acum am cumparat Lezoline Germany...sunt lati , ramane sa joc mai mult cu ei sa-mi "dau cu parerea" si sunt josi asa cum ar trebui !

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X