Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Portret Simon Csaba

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Portret Simon Csaba

    http://www.adevarul.ro/locale/cluj-n...00980208.html#

  • #2
    Simion Csaby la 44 de ani duce Clujul in divizia A!
    Dureros cand vezi ca pe banca elevilor sai sta altcineva si nu le poate da indicatia necesara!!!
    Oare de ce ?
    Uni banuiesc,alti nu stiu.
    Om de mare caracter si modest.

    Comentariu


    • #3
      Un Dobrin al tenisului de masa romanesc. Acelasi mare talent...cu acelasi mare pacat!
      Ultima editare de laky; 24.apr.2012, 13:43.
      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de laky Vezi post
        Un Dobrin al tenisului de masa romanesc. Acelasi mare talent...cu acelasi mare pacat!
        ... din pacate..., dar un om excelent

        Comentariu


        • #5
          respect pt el si rusine celor care au fost langa el si ar fi putut face ceva.......au fost probabil alte interese la mijloc care nu le v-om afla probabil.....
          cititi ce zice omul asta si uimiti-va......
          Motivele nu se cunosc si, ajuns la 42 de ani, ram?ne cu regretul ca tot timpul cei mai slabi decât el aveau aceasta onoare: „Nu m-au dus macar o data la un campionat mondial sau european si eu ?i bateam pe toti, nu aveam rival. Nu am înteles niciodata de ce eu, care sunt primul din tara, nu am voie sa particip la aceste competitii. Eram prea mic sa merg eu pe la ministri sau cine stie pe unde. M-am rugat mereu de antrenori sa ma duca macar, sa le car bagajele, chiar daca nu ma lasa sa particip”, povesteste cu regret sportivul.
          fh-xiom vega-pro 2mm
          blade--galaxy-v16
          bh-xiom omega tour--max

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de zalter Vezi post
            respect pt el si rusine celor care au fost langa el si ar fi putut face ceva.......au fost probabil alte interese la mijloc care nu le v-om afla probabil.....
            cititi ce zice omul asta si uimiti-va......
            Motivele nu se cunosc si, ajuns la 42 de ani, ram?ne cu regretul ca tot timpul cei mai slabi decât el aveau aceasta onoare: „Nu m-au dus macar o data la un campionat mondial sau european si eu ?i bateam pe toti, nu aveam rival. Nu am înteles niciodata de ce eu, care sunt primul din tara, nu am voie sa particip la aceste competitii. Eram prea mic sa merg eu pe la ministri sau cine stie pe unde. M-am rugat mereu de antrenori sa ma duca macar, sa le car bagajele, chiar daca nu ma lasa sa particip”, povesteste cu regret sportivul.
            -Care sunt momentele neplacute ale carierei dumneavoastra?
            -?n 2008, la Campionatul National de la Constanța, s-a întrerupt meciul meu cu Adrian Crisan, pe care l-as fi batut. A vazut o tara întreaga cum am fost oprit pentru ca le era frica tuturor sa nu-l bat, el avea de pierdut contracte mari de publicitate. ?i tremurau picioarele, îl dominam, dar meciul a fost întrerupt.
            probabil de aceea suntem la nivelul la care suntem!
            ---------- Post added 24.04.2012 at 22:23 ----------
            astfel de lucruri numai in romania se poate intampla!
            tb alc t05/t05 fx

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X