Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Simon Csaba

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de teodorus29
    Vin si eu cu mici completari.Filosofia lui Ciobi de ani de zile este ca nici o minge sa nu o dea la fel, de la el fiecare minge vine altfel si nu este aparator 100% ,daca ii dai pe fundu mesei face aparare dar daca ii faci joc de mijloc iti rupe capu face super atac.Stie ambele jocuri foarte bine.Iar chestia cu jucatori buni care joaca bine contra aparatorilor e relativa ,cum adica face fața la nivel national dar totusi domne Ciobi nu e jucator bun.Dar asa suntem noi , cum apare unu mai bun sau mai diferit ii dam in cap.Eu cred ca pe Ciobi nu a avut cine sa-l impinga in fața si sa investeasca in el ca era mult mai departe.Ce conteaza ce miscari face atata timp cat da pe masa cu o minge mai mult ca adversarul? Pana la urma asta trebui sa faci ca sa castigi.Ce sa mai lungesc vorba aiurea Ciobi e super jucator si nu vb aiurea ca l-am vazut de atatea ori si stiu ce ii poate pielea.
    De acord 100%. Ce tot ii dam cu esteticu! In definitiv nici Crisan nu joaca extraordinar de estetic asa ca ... Daca castigi esti mai bun - asta este esentialul.
    Blade DHS PG 2
    FH: DHS Hurricane 3
    BH: Stiga Airoc Astro M

    Comentariu


    • #27
      Eu am vorbit sa faca fata la un nivel inalt!!
      Acolo nu are nici o sansa cu jocul pe care il face el pentru ca nu il lasa baietii sa isi faca jocul lui!!!
      Tu crezi ca nu exista multi jucatori care practica un joc variat si bazat pe diversitate dar oare de ce tot jocul ofensiv si curat are de castigat?
      Primorac Carbon
      FH Dignics 09C
      BH JOOLA MAXX

      Comentariu


      • #28
        faceti un topic pt Ciobi asta

        Macar povestiti-ne viata lui intr-un topic separat, aici e sectiunea echipament , nu vedete in serie......ca vreau sa vad echipament si de 2 saptamani vorbiti de Ciobi. Eu nu-l cunosc, nu am auzit de el, si cred ca ar fi mai nimerit sa vorbiti voi in privat despre el si despre loviturile lui ciudato-fantastice.
        Gionis Def
        Palio CK531A
        Rakza 7 soft

        Comentariu


        • #29
          Re: faceti un topic pt Ciobi asta

          Postat în original de valeriann
          Macar povestiti-ne viata lui intr-un topic separat, aici e sectiunea echipament , nu vedete in serie......ca vreau sa vad echipament si de 2 saptamani vorbiti de Ciobi. Eu nu-l cunosc, nu am auzit de el, si cred ca ar fi mai nimerit sa vorbiti voi in privat despre el si despre loviturile lui ciudato-fantastice.
          ai dreptate, poate il chem la concursul de la bucuresti si il si filmam intr-un meci demonstrativ ceva ca sa vezi despre ce e vorba

          Comentariu


          • #30
            Nu te agita ca daca joci indeajuns de mult timp cu el ajungi sa il cunosti ca pe propriul buzunar
            A se vedea Szocs Hunor la nationale
            Primorac Carbon
            FH Dignics 09C
            BH JOOLA MAXX

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de tycutz
              Nu te agita ca daca joci indeajuns de mult timp cu el ajungi sa il cunosti ca pe propriul buzunar
              A se vedea Szocs Hunor la nationale
              Normal, nici nu se pune problema ca il invata daca joaca mult cu el, eu vorbeam de cazul in care nu au jucat niciodata cu el si nici nu isi dau seama ca s-a facut 3-0

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X