Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A AmaTur, 19.05.2012, la ROMAN, Open+Amatori+Juniori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Copii:
    - Loc.I-Popescu Mihai-Straja
    - Loc.II- Baciu Tiberiu-Roman
    - Loc.III-Ursulean Daniel-Straja
    Amatori:
    - Loc.I- Tiganisteanu Adrian-Bacău
    - Loc.II- Ciurea Andrei-Targu Frumos
    - Loc.III- Ursulean Vasile-Straja
    Open:
    - Loc.I- Calin Mihai(Albina)-Barlad
    - Loc.II- David Dorin-Barlad
    - Loc.III- Surdu Maricel-Barlad
    Acestia sunt finalistii.Restul clasamentului v-a fi actualizat in curand.
    Ne cerem scuze pt afisarea tarzie a finalistilor.(Am fost ocupati cu eliberarea salii polivalente)
    - Organizatorii multumesc celor care au participat,domnului Catalin Cozma pt. sprijinul acordat si speram participantii au fost multumiti de conditiile existente la sala.
    - Multumim deasemeni :-domnului Vasile Ursulean - Straja, domnului Sebi- Bacău pt sprijinul acordat.
    -domnului Bularda Iulian-Barlad si domnului Valcu Adrian-Iași pt. mobilizarea si spiritul de echipa de care au dat dovada.
    Blade: TBS Old Tag
    Fh:XIOM Vega Pro
    Bh:XIOM Vega Pro

    Comentariu


    • #52
      cu placere ...si alta data ...tot cu placere...
      va FELICIT ! si LA MAI MARE !
      Blade: SCHLAGER CARBON OF+
      FH: Tenergy 05 FX
      BH: Tenergy 05 FX

      Comentariu


      • #53
        Au fost 60 de concurenti,42 la Amatori,14 la Open si 4 copii,am cautat sa dinaizam desfasurarea concursului permitand astfel concurentilor sa prinda meciul de fotbal
        La Amatori nu am foaia cu inscrierile in consecinta sunt unii jucatori carora nu le cunosc domiciliul,voi completa ulterior
        AMATORI
        1.TIGANESTEANU ADRIAN-BACAU
        2.CIUREA ANDREI-TG.FRUMOS
        3.URSULEAN VASILE-STRAJA
        4.VLASE DORIN-ADJUD
        5-8
        ROJNITA-BACAU
        PAVEL -ROMAN(cred)
        SURMEI BOBI-BACAU
        ZANESCU CRISTI-ROMAN
        9-16
        DAVID MADALIN-BARLAD
        HURJUI DOREL JR-FRATAUTI
        VLAISAN VASILE-VICOV
        BARSA ION-BACAU
        TICU DORIN-BACAU
        PETENCHI EDMOND-ROMAN
        BAISAN PAUL-ROMAN(ORG)
        CHIRAP DAN-GURA HUMOR
        LOC 3 GR SUP
        IORDACHI ADRIAN-ADJUD
        AVRAM GABRIEL-RADAUTI
        BRANISTE.. -BACAU
        URSULESCU ION-BACAU
        CHITIMUS... -ROMAN
        GIPSY KING-ALBA IULIA
        COROIU ANDREI-ROMAN
        SERBAN LIVIU-ROMAN
        LOC 4 GR SUP
        NASTASE CTIN-ROMAN
        ALDEA IULIAN-Fălticeni
        UNGUREANU.. -ROMAN
        ACATRINEI LUCIAN-ROMAN
        ALDEA NELU-Fălticeni
        GRADINARU.. -BACAU
        BORCEA VASILE-ROMAN
        SOFIAN CORNEL-SUCEAVA
        1V GR INF
        INICERU...-TG FRUMOS
        0 V GR INF
        FOIT SORIN-SUCEAVA
        COTOARA TOADER-SUCEAVA
        CARPOVICI SERGIU-Fălticeni
        MALAESCU ELA-BARLAD
        DONISA....-ROMAN
        NASTASE...-ROMAN
        Concursul de Open a fost puternic,la el participand 14 legitimati printre care si un nr mconsiderabil de divizionari B

        OPEN
        1.MIHAI CALIN- BARLAD
        2.DAVID DORIN-BARLAD
        3.SURDU MARCEL-IASI
        4.CRETU FLORIN-IASI
        5-6
        VALCU ADRIAN-IASI
        VARLAN ADRIAN-ONESTI
        7-8
        MOSNEAGU MARIUS-Fălticeni
        BULARDA IULIAN-BARLAD
        9-10
        COZMA CATALIN-Fălticeni(ORG)
        SPANU VASILE-VICOV
        11-12
        ONISII FLORIN-IASI
        URSULEAN FLORIN-STRAJA
        13-14
        GHERASIM FLORIN-IASI
        BUJOREANU NICU-Fălticeni
        Multumim tuturor!
        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • #54
          Am ajuns cu bine acasa, in 3 pistoane....
          Multumesc organizatorilor din Roman pentru acest turneu reusit! I-am simtit cu inima alaturi de noi, participantii. Sunt constient si de efortul facut de acestia pentru reusita acestui turneu.
          Multumesc lui Catalin Cozma pentru rezolvarea problemelor legate de concurs si mai ales pentru alegerea inteligenta si oportuna a schemei de joc la sectiunea Open.
          Cu respect si prietenie pentru acesti romascani,
          Adrian Vilcu
          Blade: Timo Boll Spirit
          Fh:Tibhar Genius 2.0
          Bh:Tibhar Genius 2.0
          materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

          Comentariu


          • #55
            loha dragilor...cam asa arata un turneu de adevarat AMATOR...pleci de la Alba Iulia la 7 seara cu trenul{ ca avion de unde? .sa nu zicem bani} spre Roman. Ajungi dimineata la ora 8 si intri primul in sala de sport.Se uita portarul la tine ca la o naluca... ceva de genul care n-ai nenea somn la ora asta..Incepi turneul ca de aia te afli acolo... dar tot timpul stai cu ochi pe ceasul de pe tabela salii. ca ai un tren de prins doar ai venit la distractie nu la munca.Joci cum sti tu mai bine dar oboseala te duce la alt nivel,..Dar e o satisfactie nebuna numai la gindul ca nu doar ai citit pe forum despre acest turneu dar ai chiar participat la el.Multumiri multe principalului meu sponsor ..cumnatul GHEORGHE,,omul responsabil cu biletele,..domnului Viorel care ne-a asigurat transportul la gara unde am prins trenul de intoarcere ajungind dimineata la 8 acasa.Asta se cheama campania tenisului de masa amator..{.e drept ca trebuie sa fii dus putin si cu capul}...Felicitari organizatorilor si aceluia dintre ei care a reusit sa intoarca scorul in meciul direct de la 2-0 la 3-2.[tot trenul bata-l vina]Voi ajunge oricind cu drag in orasul Dv pe care sper sa-l vad, nu numai din masina.Pina data viitoare de la Alba Iulia acelasi salut voios....LONG LIVE ROCK AND ROLL

            Comentariu


            • #56

              ---------- Post added 21.05.2012 at 00:25 ----------
              de data asta am facut mai putine poze ,
              rugam pe dn. Paul sa posteze mai multe !
              multumesc !
              Blade: SCHLAGER CARBON OF+
              FH: Tenergy 05 FX
              BH: Tenergy 05 FX

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de gipsy king Vezi post
                loha dragilor...cam asa arata un turneu de adevarat AMATOR...pleci de la Alba Iulia la 7 seara cu trenul{ ca avion de unde? .sa nu zicem bani} spre Roman. Ajungi dimineata la ora 8 si intri primul in sala de sport.Se uita portarul la tine ca la o naluca... ceva de genul care n-ai nenea somn la ora asta..Incepi turneul ca de aia te afli acolo... dar tot timpul stai cu ochi pe ceasul de pe tabela salii. ca ai un tren de prins doar ai venit la distractie nu la munca.Joci cum sti tu mai bine dar oboseala te duce la alt nivel,..Dar e o satisfactie nebuna numai la gindul ca nu doar ai citit pe forum despre acest turneu dar ai chiar participat la el.Multumiri multe principalului meu sponsor ..cumnatul GHEORGHE,,omul responsabil cu biletele,..domnului Viorel care ne-a asigurat transportul la gara unde am prins trenul de intoarcere ajungind dimineata la 8 acasa.Asta se cheama campania tenisului de masa amator..{.e drept ca trebuie sa fii dus putin si cu capul}...Felicitari organizatorilor si aceluia dintre ei care a reusit sa intoarca scorul in meciul direct de la 2-0 la 3-2.[tot trenul bata-l vina]Voi ajunge oricind cu drag in orasul Dv pe care sper sa-l vad, nu numai din masina.Pina data viitoare de la Alba Iulia acelasi salut voios....LONG LIVE ROCK AND ROLL
                Prietene, esti un simpatic ! Prezenta ta pitoreasca la oricare dintre turnee nu trece neobservata, dovada stand fotografiile in care apari. Cred ca multa lume se intreaba vazandu-te "bai, sa fie, avem si jucatori din India la turneu? "
                Cat despre "sarit" sau "dus cu capul", stai linistit. Majoritatea suntem asa... Ramane problema cu disponibilitatea fiecaruia...
                Raspunzandu-ti la salut iti doresc toate cele bune ! LONG LIVE ROCK AND ROLL !

                Comentariu


                • #58
                  Va multumesc pt. apreciere, in numele oraganizatorilor.
                  Pe viitor speram sa ne mobilizam mai bine, sa excludem evantualele probleme care au aparut acum.
                  ---------- Post added 21.05.2012 at 10:25 ----------
                  Postat în original de gipsy king Vezi post
                  loha dragilor...cam asa arata un turneu de adevarat AMATOR...pleci de la Alba Iulia la 7 seara cu trenul{ ca avion de unde? .sa nu zicem bani} spre Roman. Ajungi dimineata la ora 8 si intri primul in sala de sport.Se uita portarul la tine ca la o naluca... ceva de genul care n-ai nenea somn la ora asta..Incepi turneul ca de aia te afli acolo... dar tot timpul stai cu ochi pe ceasul de pe tabela salii. ca ai un tren de prins doar ai venit la distractie nu la munca.Joci cum sti tu mai bine dar oboseala te duce la alt nivel,..Dar e o satisfactie nebuna numai la gindul ca nu doar ai citit pe forum despre acest turneu dar ai chiar participat la el.Multumiri multe principalului meu sponsor ..cumnatul GHEORGHE,,omul responsabil cu biletele,..domnului Viorel care ne-a asigurat transportul la gara unde am prins trenul de intoarcere ajungind dimineata la 8 acasa.Asta se cheama campania tenisului de masa amator..{.e drept ca trebuie sa fii dus putin si cu capul}..Felicitari organizatorilor si aceluia dintre ei care a reusit sa intoarca scorul in meciul direct de la 2-0 la 3-2.[tot trenul bata-l vina]Voi ajunge oricind cu drag in orasul Dv pe care sper sa-l vad, nu numai din masina.Pina data viitoare de la Alba Iulia acelasi salut voios....LONG LIVE ROCK AND ROLL
                  Multumim pt participare dle.King, pt. efortul depus, sunteti un exemplu, un adevarat pasionat al acestui sport,demn de urmat. Cat despre meciul castigat de mine, de la 0-2 cu 3-2, sunt sigur ca altul ar fi fost scorul daca nu a-ti fi fost presat de timp. Va asteptam cu drag si data viitoare.
                  Blade: TBS Old Tag
                  Fh:XIOM Vega Pro
                  Bh:XIOM Vega Pro

                  Comentariu


                  • #59
                    ...precum si efectuarea grupelor inferioare la amatori prin prezenta a unui nr de 3 personane din roman intr-o singura grupa...
                    ...in rest, numai de bine

                    Comentariu


                    • #60
                      aloha inca o data dragilor....multumiri pentru vorbele frumoase si sper ca TATA DOAMNE DOAMNE sa ne tina cit mai multi ani sanatosi... sa ne putem intilni cit mai des la aceste minunate turnee.Care nu aveti stare sambata.. ne-om intilni la Cluj,sanatosi de-om fi....valabil si prietenul de la Blaj.De la Alba Iulia acelas salut voios....LONG LIVE ROCK AND ROLL

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X