Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

De ce nu pot posta un anunt de vanzare a unor produse????

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • De ce nu pot posta un anunt de vanzare a unor produse????

    Poate reuseste cineva sa ma lamureasca...precizez ca nu am alt anunt activ
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

  • #2
    pai posteaza-l la rubrica Anunturi vanzari-cumparari, mi se pare ca e a 3a de la coada, de la deschiderea forumului.
    daca nu-ti reuseste, ia legatura cu CLAU, e administratorul forumului, sigur iti va da sfatul care iti trebuie !
    Boys, be ambitious !

    Comentariu


    • #3
      Ce sa mai iau legatura,am primit un raspuns cum ca nu am voie sa postez un anunt pt 60 de zile!!! L-am postat la sectiunea echipament...
      Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
      "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de jhon Vezi post
        Ce sa mai iau legatura,am primit un raspuns cum ca nu am voie sa postez un anunt pt 60 de zile!!! L-am postat la sectiunea echipament...
        S-a schimbat putin regulamentul privind postarea de anunturi de vanzare-cumparare
        Un user nu poate posta decat 1 anunt de vanzare si unul de cumparare pe durata a 60 zile.
        Daca aveti produse pe care doriti sa le vindeti,adaugati poze si informatii in topicul pe care il aveati de vanzare pentru alte produse
        Lemn:Butterfly Liu Shiwen
        FH: Tenergy 05
        BH: Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Dar nu mai am!!!
          Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
          "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

          Comentariu


          • #6
            Jhon, daca mai ai un anunt inchis, redeschide-l si modifica-l pe acela.
            Blog de tenis de masă

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X