Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B - Cupa Stejarul, editia I-a Cocorastii Mislii, Prahova 19 mai 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Cine a castigat turneul? Sau se mai joaca!!

    Comentariu


    • #27
      Locul 1 dascalasu viorel
      locul 2 olaru costin
      locul 3 bozga lucian
      puiu dragos.

      Comentariu


      • #28
        Clasament turneu
        1.Dascalasu Viorel
        2.Olaru Costin
        3.Bozga Lucian
        4.Puiu Dragos
        5.Soare Valentin
        6.Panaitescu Stefan
        7.Draganescu Viorel
        8.Nicolae Paul
        9.Marin Iulian
        10.Bozga Razvan
        11.Ivan Valentin
        12.Birligea Gabriel
        13.Ene Dragos
        14.Trif Florin
        15.Mostovoi Andrei
        16.Grigore Alexandru
        17.Mos Florin(1v. in gr.superioare)
        18.Popescu Adrian(1v)
        19.Barbu Cristian(1v)
        20.Preda Daniel(0v in gr.superioare)
        21.Ionescu Victor(0v)
        22.Foca Victor(0v)
        23.Rusea Ghe(0v)
        24.Moise Alex(0v)
        25.David Stefan(1vin gr. inferioare)
        26.Neacsu Gabriel(1v)
        27.Olaru Viorel(1v)
        28.Margescu Bogdan(1v)
        29.Grigore Marian(1v)
        30.Preda Ghe(1v)
        31.Ion Cristian(1v)
        32.Panait Genu(0v in inferioare)
        33.Nicolae Alex.(0v)
        34.Suciu Gabriel(0v)
        35.Ion Dumitru (0v)
        36.Gheorghe Daniel(0v)

        Comentariu


        • #29
          Ieri nu m-am putut loga de acasa (nu mi-a fost recunoscuta parola!!!) asa ca astazi incerc sa fac cateva precizari apropo de turneul de la Cocorastii Mislii:
          - Multumim participantilor (in numar mare, dupa cum s-a vazut) si mai ales pentru calitatea jocurilor prestate
          - Multumim Lucian Bozga ptr tot efortul facut mai ales in ceea ce priveste partea tehnica de organizare a turneului
          - Multumesc echipei Stejarul ptr implicarea serioasa (mai ales in organizarea protocolului de la final!)
          - Multumim domnului Dan Bodeanu ptr increderea si sprijinul acordate in realizarea turneului (Chiar direct prin telefon in timpul turneului!
          - Multumim domnului Primar Daniel Alexandru pentru faptul ca a fost alaturi de noi (chiar fizic o buna perioada de timp)
          - Felicitari castigatorilor, iar celor ce s-au simtit bine la noi le promitem ca in toamna mai organizam un turneu (de abia ne-am invatat, nu!)
          - Felicitari copilului Nicolae Alexandru ce ne-a oferit tuturor o lectie splendida de fair-play!

          Cu stima si respect tuturor iubitorilor de tenis, Gabriel Neacsu

          PS As pune si cateva poze dar sincer nu stiu!!!

          Comentariu


          • #30
            Ai incercat cu ''clic pt.a adauga imagine'' se afla chiar deasupra .

            Comentariu


            • #31
              Vreau si eu sa felicit pe toti cei prezenti si sa spun ca ne-am simtit excelent si ca vom reveni cu mare placere oricand.Dincolo de meciuri frumoase,de patimi, de castigatori,vreau sa remarc gestul de fair-play pe care copilul Nicolae Alexandru l-a facut in meciul cu Gabi Neacsu la scorul de 2-2 si 10-9 pentru Nicolae el a castigat punctul de meci dar atunci cineva tocmai trecea prin spatele lui si a repetat mingea fara ca adversarul sa-i ceara acest lucru, pe care ulterior a pierdut-o, pierzand si setul si meciul si calificarea in grupele superioare.Vreau sa-ti spun Alexandre ca nu ai pierdut nimic si tocmai ai castigat respect din partea tuturor,din punctul meu de vedere tu esti adevaratul castigator al turneului.Cred ca acest copil ne-a dat tuturor o lectie,aviz celor care doresc sa castige cu orice pret utilizand metode mai putin ortodoxe,certandu-se la masa etc..,uitand de spiritul de fair-play.

              Comentariu


              • #32
                Foarte frumos gestui acestui tanar jucator.
                La fel de frumos a procedat si Ciprian Hotico in meciul cu mine la Regin in care s-au repetat cateva mingii neclare cu toata sportivitatea,admirabili pentru acesti tineri.

                Comentariu


                • #33
                  Felicitari organizatorilor,cistigatorilor,tuturor particicipantilor,un Turneu B de 5 stele!Voi revenii oricind cu aceeasi placere!
                  YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de Antal Denes Vezi post
                    Ai incercat cu ''clic pt.a adauga imagine'' se afla chiar deasupra .
                    Ultima editare de RED DOG; 21.mai.2012, 14:45.

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X