Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vatra Dornei - C.S.M. Dorna - antrenor MARCU VASILE

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vatra Dornei - C.S.M. Dorna - antrenor MARCU VASILE

    In VATRA DORNEI s-a deschis din data de 24.04.2012.,club de tenis de masă.
    Deocamdata este dotat numai cu doua mese,filee DONIC stres.
    Clubul se afla in incinta policlinicii vechi si se numeste JOCKER CLUB Vatra Dornei.
    Programul de functionare este NON STOP
    VA ASTEPTAM CU DRAG
    Ultima editare de marcu vasile; 07.apr.2013, 06:09.
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  • #2
    Vatra Dornei, club de tenis de masă

    Dragi colegi ai marei famlii AMATUR.
    In Vatra Dornei a luat fiinta de curand un club de t.m. pentru copii cu varste intre 7-13 ani.Am avut la inceput 18 copii,acum am ramas cu 13.Sala imi este asigurata prin bunavointa un iubitor a sportului,patronul clubului JOCKER din Vatra Dornei,deci deocamdata chiria , lumina , mesele (doua), fileele(doua), sunt asigurate din banii lui.
    Avand un buget foarte mic(pensia mea) am cumparat de la tot felul de magazine palete ieftine care de fapt s-au dovedit a fi de o nulitate covarsitoare.De aproape doua saptamani am cautat sponsori pentru a putea oferi ceva bun copiilor ptr. antrenament.dar m-am izbit de ziduri mari cat casa poporului de netrecut.Am tras concluzia ca mai bine ii inveti ceva rau pe copii din ziua de azi de cat un sport frumos.Sa-i vedeti cum traspira copii la antrenament , cat suflet depun ca sa prinda cat mai mult,sa vedeti cum dragii lor parinti cum vin de la zeci de kilometri cu ei de mana la sala. Am vrut la un momendat sa renunt la acest club dar numai si numai copilasi acestia m-au facut sa raman cu ei.Acum jumatate de ora am stat de vorba cu un priten la telefon si mi-a dat ideea sa apelez pe forum la buna vointa colegilor care numai au nevoie de fețe de paleta , de un lemn , chiar si o paleta ansamblata buna.Nu sunt eu omul acela care sa fac asemenea gesturi dar am calcat pe suflet si am apelat la voi.
    Cei care doresc sa ajute acest club sa nu aiba un esec chiar de la inceput,sunt rugati sa ia legatura cu mine la telefon 0756258169 Marcu.VA MULTUMESC DIN INIMA
    Ultima editare de marcu vasile; 18.mai.2012, 09:55.
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • #3
      Dl.Marcu mult succes si rabdare ,o sa apara si razele de soare.
      Util ar fi o adresa unde sa va poata trimite eventualale colete.

      Comentariu


      • #4
        Marcu Vasile str. Malinilor nr.2;bl.D4;sc.B;ap.4;mun.VATRA DORNEI;jud.SUCEAVA;cod 725700.VA MULTUMESC ptr. incurajari.
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #5
          sustin si eu aceasta initiativa si al felicit pe prietenul marcu vasile pt implicarea in aceasta activitate de loc usoara de a forma copii tineri ,tinere sperante in acest sport ! avem nevoie de astfel de pepiniere ca sa zic asa insa la nivel local fara sprijin financiar de la comunitatea locala si chiar de la alte forumuri mai inalte acesti copii cu dragoste de acest sport vor ramane simplii amatori pt ca le lipseste baza materiala si un antrenor calificat care stie cum sa puna in valoare talentul fiecarui copil ! un antrenor bun trebuie platit deci trebuie fonduri ! !! in acest contest propun urmatoarea idee ! daca o taxa de inscriere la un turneu A este de 30 ron si toata lumea e de acord cu ea atunci haideti sa marim aceasta taxa cu 3 ron pe care organizatorii locali ai vor distribuii acesti 3 roni de pers catre un centu de copii sau catre un centu de regional de colectare a acestor fonduri care vor trimite banii acolo unde este un centru de copii cum este acesta din vatra dornei si cum mai sunt si altele !! la cate concursuri a si b sunt intr-un an in tara cred ca s-ar aduna destule fonduri care ar ridica aceste centre initiate de oameni cu suflet la alt nivel si cred ca atunci cand un copil vine la sala si are masa, lumina paleta si minge poate face diferenta dintre un amator si un posibil viitor campion! asadar haideti sa incercam sa facem ceva sa schimbam ceva pt copii nostrii !! multumesc !! eu pt inceput am sa donez clubului din vatra dornei 2 lemne si o fata !! multumesc !
          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

          Comentariu


          • #6
            Draga prietene DAN ,iti multumesc frumos ptr,. gest .Sa stii ca AI BUCURAT UN SUFLET DE COPIL . Multumesc .
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #7
              ma asteptam totusi la mai multe opinii pro sau contra pt cea ce asm propus cred ca totusi fiecare asi vede de bisericuta sa !! asa este la noi la romani !! ...
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu


              • #8
                mult succes in aceasta activitate si felicitari pt initiativa !
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de alehandro Vezi post
                  ma asteptam totusi la mai multe opinii pro sau contra pt cea ce asm propus cred ca totusi fiecare asi vede de bisericuta sa !! asa este la noi la romani !! ...
                  Dane cat de curand iti trimit doua fete sa poti trimite paleta asamblata .
                  Stima.

                  Comentariu


                  • #10
                    multumesc frumos pt gest !! e bineventa orice donatie pt acest club !1 eu al cunosc personal pe dl marcu si pot sa spun ca este un mare pasionat al acestui sport si desi cu resurse limitate a avut curajul sa deschida cu ajutorul altu-i pasionat acest club !! m-ia povestit ca a cumparat 14 palete gata asamblate dar ca a fost o mare teapa ca sa zic asa si ca a cheltuit banii din fondul de concediu pe care la adunat de mai bine de un an acum resursele sau amputinat si mai mult si ar fi dorit sa anchida acest club pt ca materialele si banii suntf putine si de proasta caliate iar chiria este destul de mare din cate am anteles ! mi-a mai spus ca ar inchide clubul dar cand vede parintii venind cu copilasii de mana la sala de la km distanta nu al lasa inima si deaceea a apelat la forum!!sunt convins ca sunt multe satfel de mici cluburi care au nevoie de sprijinul nostru !! multumesc !!
                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                    Comentariu


                    • #11
                      iti trimit si eu niste bani bani domnule marcu trimite mi un nr de cont, asa prin 25 cind iau salariul o sa pun macar 50 de lei

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de muntean mircea Vezi post
                        iti trimit si eu niste bani bani domnule marcu trimite mi un nr de cont, asa prin 25 cind iau salariul o sa pun macar 50 de lei
                        Draga domnule Muntean multumesc f.f.f.mult pentru gestul d-voastra,cu acesti bani voi cumpara materiale utile ptr. copii acestui club va voi tine la curent cu tot ce am facut cu ei ,inca odata multumesc .CU STIMA SI RESPECT.Nr de cont RO48RZBR 000006OOO2705538
                        Blade . PHOTINO
                        Fh. Tibhar ev. Mx-p
                        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                        Comentariu


                        • #13
                          trimite ti va rog si banca

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de muntean mircea Vezi post
                            trimite ti va rog si banca
                            banca RAIFFEISEN BANK
                            Blade . PHOTINO
                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                            Comentariu


                            • #15
                              Un turneu B in care toate fondurile stranse raman clubului ar fi o solutie pentru D-l Marcu si pentru toti cei care vor sa ajute la mentinerea clubului. Daca data turneului ar coincide cu o campanie de ajutorare pe site-ul www.tenisdemasa.ro, s-ar putea strange ceva fonduri.
                              Succes!

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de dan2 Vezi post
                                un turneu b in care toate fondurile stranse raman clubului ar fi o solutie pentru d-l marcu si pentru toti cei care vor sa ajute la mentinerea clubului. Daca data turneului ar coincide cu o campanie de ajutorare pe site-ul www.tenisdemasa.ro, s-ar putea strange ceva fonduri.
                                Succes!
                                va multumesc ptr. Initiativa.cu stima si respect
                                Blade . PHOTINO
                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                Comentariu


                                • #17
                                  Dl. Marcu fetele au fost trimise lui Danut si paleta va fi asamblata,un viitor amaturist si de ce nu un posibil campion,sanatate.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                    Dl. Marcu fetele au fost trimise lui Danut si paleta va fi asamblata,un viitor amaturist si de ce nu un posibil campion,sanatate.
                                    Sa dea dumnezeu sa te auda , ma bucur enorm de fiecare reusita a copiilor.Am deja aproape trei saptamani de joc cu copii program L-V. 15-17 si deja i-am pus la masa la serviciu cu fh.si bh. Planul meu este ca pana in OCTOMBRIE,sa ma duc cu cel putin doi copii la concurs.MULTUMESC TARE MULT.CU STIMA SI MULT RESPECT.
                                    Blade . PHOTINO
                                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      o sa primiti 2 palete asamblate una din partea mea 2 fete din partea dlui antal denes si un lemn de la mine !! daca doriti vi le aduc la bistrita la concurs sau vi le trimit prin posta !! dati-mi de stirew ! multumesc !
                                      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Danut cum vrei tu , dar daca ai timp poti sa le trimiti prin posta.Sa traiesti frumos .si multumesc.Adresa o stii .MARCU VASILE STR.Malinilor nr2 bl D4 sc.B. ap.4 mun.VATRA DORNEI.jud SUCEAVA COD 725700
                                        Blade . PHOTINO
                                        Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          aveti mp
                                          FH: Tibhar Rapid|BD: Tibhar IV S|BH: Tibhar Genius Sound

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            DRAGA COLEGA SOOS ELISABETA
                                            VREAU SA-TI MULTUMESC IN NUMELE COPIILOR DE LA ACEST CLUB PTR. FRUMOSUL CADOU PE CARE AI BINEVOIT SA-L FACI.Am primit cele doua fete sunt deja puse pe lemn maine un copilas se va bucura de ele.
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Postat în original de marcu vasile Vezi post
                                            DRAGA COLEGA SOOS ELISABETA
                                            VREAU SA-TI MULTUMESC IN NUMELE COPIILOR DE LA ACEST CLUB PTR. FRUMOSUL CADOU PE CARE AI BINEVOIT SA-L FACI.Am primit cele doua fete sunt deja puse pe lemn maine un copilas se va bucura de ele.

                                            Acesati copii iti multumesc(este prima grupa)
                                            - - - Actualizat - - -

                                            asta este cea de a doua grupa VA MULTUMIM
                                            Ultima editare de marcu vasile; 24.mai.2012, 17:26.
                                            Blade . PHOTINO
                                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              domnule Marcu am pus si eu niste bani pe contul dmvs sper saq va fie de folos,am vorbit cu baieti de la sala si o sa facem o colecta si vi trimite mi cit se aduna
                                              cu respect
                                              mircea

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de muntean mircea Vezi post
                                                domnule Marcu am pus si eu niste bani pe contul dmvs sper saq va fie de folos,am vorbit cu baieti de la sala si o sa facem o colecta si vi trimite mi cit se aduna
                                                cu respect
                                                mircea
                                                Domnule MIRCEA,VA MULTUMIM FRUMOS PTR. GESTUL DUMNEAVOASTRA,o sa va justificam fiecare banut care-l primim. Este obligatia mea morala sa stiti ce s-a facut cu ei .Acestia sunt cei pe care ati reusit sa-i faceti fericiti.

                                                Multumim deasemenea si colegilor dumneavoastra.SANATATE SI MULT SUCCES .
                                                DACA O SA AVETI DRUM PRIN DORNA VA RUGAM SA NE VIZITATI LA CLUB L-V 15-17 ANUNTATI LA TELEFON 0756258169.Cu stima si respect colectivul clubului de t.m. VATRA DORNEI
                                                Blade . PHOTINO
                                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  am trimis azi cele 2 palete pt copii de l clubul din vatra dornei!! prima paleta este formata din lemn dan universal all dar cu prasele de la un lemn de fabrica cu fata negra bryce si cea rosie tibhar paleta nr 2 cu fete noi primite de la dl antal denes din brasov fetele sunt donic vari slyck daca nu m insel si un lemn nou nout 729 dragon !! sper sa va fie de folos sa auzim de bine !
                                                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X