Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU 23 iunie(reprogramat) București, Top Tenis Arena, Cupa CSR LA TENIS DE MASA

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Felicitari tuturor si multumesc Claudiu pt tot. Liviu, Alin...facem sa fie bine si acolo
    Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
    Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

    Comentariu


    • #52
      Clasament MASCULIN
      1. DASOVEANU LIVIU
      2. NAVACIOU MARIAN
      3. MANDRU BOGDAN
      4. GRADINARU ALIN
      5. DUMITRESCU NICULAE
      6. TECUSCHI DAN
      7. DINCA DORINEL
      8. FLORESCU ELEODOR
      9 - 16
      LUNGU COSMIN
      BOB RAUL
      DUMITRU GHEORGHE
      PETROV DAN
      BOROBEICA LIVIU
      ANITA DOREL
      DANELIUC GABI
      DASCALASU VIOREL
      17 - 32
      PAPACU BEJOLI
      PRISACARU MARIAN
      FILIMON BOGDAN
      DINCA ALEXANDRU
      UTA ADRIAN
      TROCAN NICOLAE
      PADURARIU COSTEL
      MICUDA MIHAI
      NICA IONUT
      STOICA MIHAI
      MIRON LUCIAN
      GHEORGHE NICOLAI
      ROSU DAN
      BUTNARU ION
      VLADOIU GELU
      MATEI RAZVAN
      33 - 38
      FILIP MARIUS
      BALINT FELIX
      HUTANU ALIN
      EGHET IULIAN
      LAZAR ION
      CONSTANTIN ALEX
      Clasament Feminin:
      1. TROCAN ALEXA
      2. SIMION LAURA
      3. RASU BRIGITA
      4. ACSINTE OANA
      - - - Actualizat - - -
      Ultima editare de roznovszky; 25.iun.2012, 13:01.

      Comentariu


      • #53
        Cine e domnisoara blonda cu tricoul rosu....am un feeling ca e o jucatoare foarte buna!!!!si mai e si frumusica rau:d
        Daca stiam nu ratam turneul asta:d
        BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
        FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
        BH: Tibhar super defence 40

        Comentariu


        • #54
          Postat în original de remusvasilescu Vezi post
          Cine e domnisoara blonda cu tricoul rosu....am un feeling ca e o jucatoare foarte buna!!!!si mai e si frumusica rau:d
          Daca stiam nu ratam turneul asta:d
          A fost cu mine in grupa,o cheama Brigita si a luat locul 3.Si da,era draguta.Clasamentul feminin este in ordine.

          Comentariu


          • #55
            Felicitari Liviu,Marian,Bogdan, Alin si noi speram sa faceti o treaba buna,la fel si fetele sa vina cu rezultate cat mai bune.

            Comentariu


            • #56
              Am cumparat biletele de avion. Plecarea se face in data de 12.07.2012 ora 11:50 de la aeroportul București Otopeni. Trebuie sa ajungem la aeroport in jurul orei 10:00, ca sa fim siguri ca totul este in regula. Va voi trimite pe mail toate detaliile.
              - - - Updated - - -
              Va rog frumos pe cat posibil sa nu folositi medicamente in perioada urmatoare deoarece se vor face controale anti-doping in cadrul jocurilor din Duisburg. Stiu ca este un pic neobisnuit pentru noi dar chiar si un Nurofen contine substante interzise sportivilor. Multumesc.

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de antal denes Vezi post
                felicitari liviu,marian,bogdan, alin si noi speram sa faceti o treaba buna,la fel si fetele sa vina cu rezultate cat mai bune.
                multumesc d'le antal

                Comentariu


                • #58
                  Week-end-ul trecut, primii patru clasati la acest turneu(atat la masculin cat si la feminin) au reprezentat asociatia noastra, Clubul Sportiv Roman, la Jocurile Ficep 2012. A fost o experienta frumoasa dar un pic frustranta pentru participantii nostrii deoarece nivelul concursului a fost foarte ridicat si nu prea am reusit mare lucru in aceasta competitie. Fiind la prima participare, nu am stiut exact cum stau lucrurile, astfel ca am organizat turneul din București pentru amatori(avand in vedere experienta italiana din Aprilie 2012 unde chiar a fost un concurs de amatori) cand de fapt ar fi trebuit sa organizam concursul pentru nivelul cel mai inalt posibil in Romania. Ca sa aveti o idee despre nivelul de joc, la categoria juniori feminin a participat o fata care este pe locul 39 in Europa(Chantal Mantz din Germania), membra a echipei nationale de junioare a Germaniei care probabil ca joaca de la egal la egal cu Bernadette Szocs, iar noi credeam ca este un concurs de amatori. Chiar si asa, reprezentantii nostrii au incercat sa se tina cat mai aproape de adversarii lor insa diferenta de pregatire a fost hotaratoare in anuminte momente esentiale ale jocului. Per total insa, consider ca a fost o deplasare buna, acum stim despre ce este vorba si ne putem organiza cum se cuvine data viitoare(peste doi ani) pentru a avea cat de cat sanse egale cu celelalte tari participante. Oricum, ramane sa ne organizam la toamna pentru concursul de amatori din Italia din Aprilie 2013.
                  Poze gasiti pe pagina noastra de Facebook: http://www.facebook.com/media/set/?s...854&type=1 si o sa pun cateva si pe aceasta pagina.
                  - - - Actualizat - - -

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X