Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A la Miercurea-Ciuc, 16 iunie 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • aloha dragilor....Multumesc lui TATA DOAMNE DOAMNE,care avind atitea pe cap ,,, m-a ajutat sa ajung pentru prima oara in super frumosul dvs.oras,....Un turneu elegant ,unde am intilnit o multime de prieteni ..Felicitari organizatorilor pentru eforturile depuse,,,,si "multumirile mele multiple galeriei din Bacău care a reusit sa ma ajute sa ajung mai repede la pensiune ,nu la pensie,,dar vorba aia ...asa-i in tenis.......In rest incepe vara, asa ca hai sa ne intilnim cit mai des si neaparat cit mai multi in salile de sport...Pentru inceput propun sa ne intilnim la Gura Humorului unde pe linga faptul ca ne vom prapadi de ras vom bate si bila,nu cea de biliard,ci aceia draga multor dintre noi,Pina ne-om vedea, primiti o urare sincera ardeleneasca......LONG LIVE ROCK AND ROLL

    Comentariu


    • Xiom Strato / Tenergy 05 fx

      Comentariu


      • Bravo,Gabi! Devii o valoare certa.

        Comentariu


        • Inca doua "recidive" de genu asta si am scapat de el...il bagam la open!
          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

          Comentariu


          • In primul rand vreau sa spun ca am fost..... o surpriza si pentru mine si cred ca am avut si noroc. In plus , am simtit si simpatie si suport din partea multor participanti, lucru care m-a impins de la spate. Multumesc si prietenilor din Agnita care m-au adus la turneu si care au facut sa fie posibila indeplinirea unui vis...satisfactia e enorma, trebuie sa recunosc. Multumesc organizatorilor si tuturor celor care m-au felicitat. O sa revin cu poze probabil maine, doar acuma am ajun acasa.

            Comentariu


            • Zilele urmatoare asteptam cat mai multe poze

              Comentariu


              • Multumesc din suflet tuturor participantilor, care ne-au onorat cu prezenta lor. Sincer sa fiu, nu m-am asteptat la o prezenta atat de numeroasa!
                Multumesc prietenilor din comitetul de organizare, pentru munca lor in organizarea acestui turneu, care si-au aruncat in lupta tot efortul si in primul rand relatiile personale, pentru ca oaspetii nostrii sa fie primiti cum se cuvine.
                Multumesc sponzorilor, brutariei Prima Pek, Cofetariei Nagymama al carui patron, Fazakas Gergely este un foarte bun jucator, si care face cel mai bun k?rt?s kal?cs din Romania! Apa minerala Spring de la Mineral Quantum a raspuns intotdeauna prezent, ori de cate ori a trebuit sa stinga setea competitorilor. De asemenea multumim conducerii scolii J?zsef Attila, care ne-a pus la dispozitie sala, si asociatiei sportive Szabadid? care ne-a furnizat o parte dim materialul de premiere. Si am sa inchei cu firma Andro Gir, care prin persoana domnului Gelu Popescu, Tibi cu il stim de pe forum, si-a dovedit inca odata seriozitate, profesionalismul, si generozitatea. Domnul Gelu a tinut sa premieze primii trei clasati la categoria amatori cu materiale sportive, marca Xiom.
                Multumesc antrenorului de tenis de masă, Gyorgy Istvan din Odorheiu Secuiesc, care a sesizat impactul Amaturului in tenisul de masa romanesc si si-a trimis trupa de copii sa se caleasca in focul amaturului! Copii mici, dar aprigi, asta au simtit-o pe pielea lor multi dintre "veterani"!
                Multumesc pentru intelegerea competitorilor,fata de baza materiala mult mai modesta decat in alte centre Amatur. Ceea ce avem insa s-a constituit 100% doar din contributia noastra financiara, fara sponzorizari, donatii sau alte surse externe, , constituind inceputul unei miscari, ce se vrea de lunga durata.
                Si in final tin sa multumesc din "suflet" competitorului de la masa nr 15(stie el cine!)din grupele superioare, care cu un sut in care si-a pus toate puterile izvorate din frustrarile acumulate, a reusit sa ne strice o masa!!! Il asteptam cu drag si alta data...dar cu scule cu care sa repare ce a stricat!
                Ultima editare de laky; 17.iun.2012, 23:19.
                Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                Comentariu


                • Regretul de a nu fi prezent la acest turneu s-a transformat intr-o mare frustrare!Colegul si prietenul Gabi(Tipser) din Sighișoara a castigat primul sau turneu de "A" din Amatur ,confirmand progresul pe care l-a realizat in ultimele luni(sa fie oare si "amicalurile" de la Agnita!?).Jocul sau variat,spectaculos si foarte eficient,de "pur"atacant,a ajuns la maturitate,lucru care-l propulseaza printre cei mai buni amatori din circuit si,in mod cu totul inevitabil,il va "arunca" in curand in "groapa cu lei" de la Open!Felicitari Gabi,o meriti cu prisosinta!As fi vrut sa fiu si eu prezent la fata locului sa te felicit si sa ma bucur alaturi de tine si ceilalti prieteni de reusita ta de exceptie!Felicitari tanarului Corneliu Corodeanu care,cu modestie si talent,se impune tot mai des in elita "experimentatilor" amatori!Felicitari colegului si prietenului Alex din Campina care a fost aproape de o mare performanta(care insa sint convins ca nu va intarzia prea mult sa se produca!!)!Felicitari colegilor mei din Agnita pentru curaj!Felicitari Lulu,a doua finala castigata in fata talentatului "ierbar"Norbert!felicitari tuturor participantilor si organizatorilor care au contribuit la reusita acestui frumos turneu.Bravo Laky!(you're so ..lu(c)ky!!!
                  Ultima editare de csabazedler; 18.iun.2012, 08:23.
                  I love table tennis !

                  Comentariu


                  • Felicitari Gabi Tipser !
                    Bravo Lulane!
                    Sa ne vedem sanatosi la Mangalia.

                    Ionut


                    Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                    FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                    BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                    Comentariu


                    • Fealicitari, Gabi.
                      Respectul pe care il ai fata de tenis si fata de adversari, corectitudinea ta si placerea jocului au facut sa castigi acest turneu.
                      4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                      Comentariu


                      • A avut noroc ca mi s-a terminat combustibilul la 2-2, caci altfel nu se stie. Glumesc a fost mai bun si conditia fizica excelenta dupa 6 beri. Eu am avut in plus si 3-4 paharute de vinisor. Cred ca astea au facut diferenta. Te astept la urmatorul meci. Hai Sighișoara!
                        Blade: Timo Boll Spirit FL
                        FH: Tenergy05
                        BH: Tenergy05

                        Comentariu


                        • aloha dragilor ,,,,ma bucur enorm pentru prietenul Gabi ca a reusit in sfirsit sa cistige un turneu,, ,mai ales ca ma rog de o groaza de vreme ca cineva din Sighișoara sa razbata pina la capat, si sa-si faca o ambitie enorma si sa o puna de un turneu si in orasul rockerilor...,,Daca tot au mancat hoti turneele de rock macar sa le inlocuim la Sighișoara cu cele de tenis.Pretene Gabi vreau sa calc macar o data in orasul matale,si o solutie ar fii un turneu de tenis fie el si B. Prietene de la Alba Iulia primeste respectul meu si urarea tovaraseasca de ....LONG LIVE ROCK AND ROLL

                          Comentariu


                          • Multumesc la toti ptr mesajele frumoase..incerc sa pun niste poze..sper sa reusesc..

                            Comentariu


                            • Sebi,

                              Comentariu


                              • Inca niste poze, nu ca ale maestrului Gabi, dar...
                                Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                Comentariu


                                • inca cateva.....

                                  Comentariu


                                  • Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                    Comentariu



                                    • Joaca cum stii tu mai bine si sa nu asculti de tactu, ca numai prostii spune!!!! Habar n-are de ping-pong!!!
                                      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de laky Vezi post

                                        Joaca cum stii tu mai bine si sa nu asculti de tactu, ca numai prostii spune!!!! Habar n-are de ping-pong!!!
                                        Tare asta !

                                        Comentariu


                                        • Doua prosoape pe "nume" Joola si Yasaka, isi cauta cu disperare stapanii infideli si uituci!!!
                                          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                          Comentariu


                                          • La Miercurea-Ciuc viitorul tenisului de masa e in maini bune!
                                            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de laky Vezi post

                                              Joaca cum stii tu mai bine si sa nu asculti de tactu, ca numai prostii spune!!!! Habar n-are de ping-pong!!!
                                              Hai, ca-i tare buna!!parca a fost "regizata" intocmai pentru comentariul lui Laky!
                                              In alta ordine,sunt convins ca "severitatea" lui Gaby(Farcas) fata de fiul sau si tenisul de masa sta la baza "saltului" imens al lui Bencze(atat in clasament cat si, mai ales, in "joc") in Amatur.Mult succes,junior!
                                              I love table tennis !

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de laky Vezi post
                                                Doua prosoape pe "nume" Joola si Yasaka, isi cauta cu disperare stapanii infideli si uituci!!!
                                                Trimiteti-mi-le mie si promit ca o sa am grija de ele

                                                Comentariu


                                                • Sz?0?2cs Istv¨?n din Siculeni a avut doua victorii in grupele inferioare si nu una. Va rog sa corectati. Multumesc.
                                                  BL: Der Materialspezialist Revolution All+
                                                  FH: Andro Rasant Grip 1,9
                                                  BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

                                                  Comentariu


                                                  • OK, s-a corectat.
                                                    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                                    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X