Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

mesaje consecutive unite

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • mesaje consecutive unite

    Clau, te rog sa ma ajuti! Dupa postarea anuntului cu turneul A de la Miercurea-Ciuc, vreau sa adaug o pagina rezervata inscrierilor si clasamentului prin folosirea tastei de raspuns rapid, introduc textul, apas pe raspuns rapid, si textul apare inscris in JOSUL PRIMEI PAGINI, in care am postat datele turneului!!! Dupa o mie si ceva de postari pe forum, m-am prostit eu, sau isi baga dracul informaticii coada ???
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

  • #2
    Am rezolvat aceasta problema pentru organizatorii de turnee.
    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Penibil

      Oare e rezolvat, adevarul e ca nu poti edita nimic decat la inceput si chiar mai mult : ora la ultima modificare e defapt prima!
      Va rog sa verificati si dupa aia sa ne categorisiti poluatori (mie personal mi-ar fi rusine sa fac asta fara un motiv intemeiat).
      Multumesc in mod special domnului WEBMASTER Clau care e primul admin care ma declara poluator dupa 20 de ani de on-line!
      Cred ca pot sa ma astept sa fiu declarat si terorist in viitorul apropiat (sigur la postul 666)!
      AMR 5 posturi.
      Ultima editare de D.D.; 03.nov.2012, 22:16. Motiv: JENIBIL

      Comentariu


      • #4
        mesaje consecutive unite

        Dl DD , sunteti organizator de turnee? Eu primesc o lista de la stafful Amatur, cei care organizeaza turnee sunt pusi in "Grupul Organizatorilor de Turnee" de catre mine. De fapt se vede si o culoare diferita fata de restul userilor, tocmai pentru acest considerent.
        Grupul organizatorilor poate edita mesajele in forumul Amatur, pentru a completa lista cu cei inscrisi , clasamente, etc.
        Nu am primit nici o instiintare (si in mod normal primesc chiar de la organizatori mesaje de ajutor) cum ca ati fi organizator de turnee. De fapt nici nu am vazut vreun turneu anuntat de d-voastra.
        D-voastra personal va recomand sa nu lasati sa o ia mana inainte pe tastatura, cititi de doua ori inainte de a posta sau asumati-va greselile.
        Va recomand sa ramaneti strict la subiect, altfel voi muta mesajele in sectiunea fight.
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • #5
          Multumesc pentru recomandari, nu sunt organizator ..

          MEAJ EDITAT CLAU:
          Am raspuns foarte clar mai sus, ce e offtopic s-a mutat aici
          Ultima editare de D.D.; 03.nov.2012, 22:58.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X