Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Timo Boll Spark

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Timo Boll Spark

    imi puteti spune ceva despre acest lemn ?????????
    a jucat cineva cu el ???????????
    eu prefer fete bryce fx
    imi puteti recomanda un lemn pentru acest tip de fete pentru un stil putin ofensiv?
    P.S. am jucat cu timo boll ALL+, stiga, actualmente primorac clasic OFF-

  • #2
    Pai Bryce FX nu-s pentru un stil "putin ofensiv". Cu lemnul nu ai sa scazi viteza setup-ului. Daca inca nu faci fata, trebuie sa "cobori" la fete.
    Spark-ul nu l-am avut dar trebuie sa fie foarte bun pt un nivel mediu la amatori. Si pe mine m-ar tenta sa-l incerc, plus Primoracul OFF-, plus Kumpuru, etc.
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

    Comentariu


    • #3
      pai nu doresc sa mai cobor viteza si, in plus, cred ca simt acest tip de fete.
      promorac off-, actualul lemn, dupa parerea mea, consider ca nu face o armonie cu FX sau poate ca nu realizez eu. multa'n pentru raspuns.

      Comentariu


      • #4
        Eu am dat cativa ani cu un tsp balsa carbon all+, am dorit sa schimb si fac pasi treptati si mi-am luat un primorac off-, dar parca nu era mare diferenta!
        asa ca am sarit deja la un off+ nu f. tare, un kreanga aeros, cu care m-am acomodat relativ repede, 2-3 sapt, iar acum dupa vreo 10 luni(din care in 6 am jucat sporadic), doresc ceva mai tare...
        astept un shark din china, dar daca nu il simt, trec la un primorac off+ (fete sriver fx + bryce) cu care am dat si mi-a placut mult ca are viteza si control neasteptat de bun!!
        asa ca poti topi pasii, sa sari direct la un off +, e vorba de antrenament si o sa fii supermultumit! la mine a mers!

        Cele bune!
        Xiom -Mitzutani - Xiom

        Comentariu


        • #5
          Eu am dat cativa ani cu un tsp balsa carbon all+, am dorit sa schimb si fac pasi treptati si mi-am luat un primorac off-, dar parca nu era mare diferenta!
          asa ca am sarit deja la un off+ nu f. tare, un kreanga aeros, cu care m-am acomodat relativ repede, 2-3 sapt, iar acum dupa vreo 10 luni(din care in 6 am jucat sporadic), doresc ceva mai tare...
          astept un shark din china, dar daca nu il simt, trec la un primorac off+ (fete sriver fx + bryce) cu care am dat si mi-a placut mult ca are viteza si control neasteptat de bun!!
          asa ca poti topi pasii, sa sari direct la un off +, e vorba de antrenament si o sa fii supermultumit! la mine a mers!

          Cele bune!
          Xiom -Mitzutani - Xiom

          Comentariu


          • #6
            George, de ce bagi mereu mesajele de doua ori Dai dublu click?
            Lemn- Bty Viscaria
            FH - TENERGY 05
            BH - TENERGY 80

            Comentariu


            • #7
              e de la serva! bag prea mult efect! sau de la server! s-a largit prea tare banda si dubleaza!

              ps o sa fiu mai atent!... mea culpa!
              Xiom -Mitzutani - Xiom

              Comentariu


              • #8
                George, la care primorac off+ te referi

                Comentariu


                • #9
                  ...am dat cu un Primorac OFF+ carbon de Butterfly, cu maner flared. Cu brice simplu pe forhand si sriver fx pe rever. mergea struna!!! acum depinde si ce stil joci tu, dar eu zic ca o simti daca nu preferi joc defensiv. Chiar fie si pt un joc de control spre ofensiv merita sa o incerci (ca nici eu nu sunt grande giocatore care sparg tot!!!)
                  Xiom -Mitzutani - Xiom

                  Comentariu


                  • #10
                    esti un bonbon, tinand cont ca joc cu ac. tip de fete. joc, in general destul de amestecat, asa ca, cum zici tu, merita incercat.

                    Comentariu


                    • #11
                      Nu știu ce să zic in privința acestui timoboll spark. Drept să-ti spun eu nu am auzit de el si nu știu nimic. Probabil ca din cauza ca nu se mai fabrică. Din ce am citit pe net despre el se spune ca nu prea e bun pentru topspin, ceea ce nu prea imi convine.
                      Cat despre Ruwen Filus el joaca foarte bine cu orice. Vad ca da chop fb. Poate il trimiți sa îl probez. Adevarul e ca am avut si eu destule pe m?na si inca mai caut ceva potrivit.

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X