Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Actualizare pagini site!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Actualizare pagini site!

    Nu vreau sa mi se ia in nume de rau, insa anumite pagini sunt ne actualizate, din 2005 sau 2006. Concursuri, programe, jucatori, rezultate, etc. Pare cam abandonat, ceeace nu cred.

  • #2
    Salut Serban

    Paginile nu sunt actualizate din lipsa de timp.

    Pe de alta parte aspectele organizatorice legate de circuitul de amatori nu imi parvin in mod direct iar cei care se ocupa de clasamente, jucatori, competitii, etc. nu folosesc acest site pentru a publica informatii (poti cauta in posturile lui Filor si vei gasi linkul catre siteul Amatour).

    Poate cand voi avea ceva timp voi incerca sa organizez siteul in asa fel incat sa fie usor si altor oameni sa adauge continut.

    Comentariu


    • #3
      Multumesc, insa nu ai inteles tot!

      Cine castiga "CALIFICARILE" din ZONA, intra in Divizia Nationala B....
      Site-ul asta nu e facut ptr. tot ce inseamna TENIS DE MASA?
      Iar daca n-ai timp, pune pe altul, desfinteaza-l sau spune-mi alta minciuna. Aici nu merge cu nu am timp! FA-TI! Sorry![/b]

      Comentariu


      • #4
        Serban,
        sa inteleg ca ai vrea mult mai multe informatii in "timp real" ? Te oferi voluntar pentru a le strange, verifica din cateva surse, adapta, posta etc? Ai logistica necesara ? Timpul necesar ? Sursele de informatii? Si totul sa fie gratis? ...
        TU poti face asta intr-un mod profesional si responsabil ? Si totul sa fie benevol, rapid... corect? Ca atunci chiar a dat norocul peste noi...
        Sau doar vrei sa ai informatiile astea ?
        Asa e omul facut, sa "vrea pana la 1000 si sa poata pana la 6".

        Unii vorbesc mult si fac putin...
        Iar unii care fac multe isi gasesc timp sa raspunda politicos celor care-i onoreaza cu intrebarile lor, daruindu-le ceva din timpul pe care ei deja l-au pierdut ...Ce orbraznicie din partea lor !

        Comentariu


        • #5
          Sincer, imi pare rau si nu ma asteptam la asemenea reactie. Imi cer scuze celor pe care i-am jignit sau lezat. Nu mai insist asupra subiectului, insa pentru a fi in ton cu varsta informatiei din acest site va dau si eu una: La campionatele nationale Universitare la tenis de masă de la Cluj, din anul...1973, dublul Politehnicii București, Doina Alexandrescu - Stroe Serban, antrenor Andy Ardeleanu, au castigat proba de dublu-mixt

          Comentariu


          • #6
            Dar cine o zis ca pe site trebuie sa apara tot ce misca in tenisul de masa modial!!!!
            Este doar un forum al impatimitiilor tenisului de masa.
            Daca nu va convine cautati in alta parte!!!!
            Primorac Carbon
            FH Dignics 09C
            BH JOOLA MAXX

            Comentariu


            • #7
              Mi-as dori sa va laud munca, dar nu pot!

              Nu e cazul sa va nervozati! Eu raman la parerea mea. Am vrut sa ajut, nu sa ma aflu in treaba, tocmai pentru ca fac parte din cei ce au stat si mai stau mult timp in fata mesei de tenis.

              Comentariu


              • #8
                daca sunteti un impatimit atunci o sa apreciati ceea ce se intampla pe acest site (nu uitati ca majoritatea suntem amatori) ...trebuie doar putina rabdare...toate cele bune

                Comentariu


                • #9
                  ...

                  Dle. Stroe , poate ca anumite pagini nu sunt actualizate dar acesta lucru este din cauza lipsei de informatii si de timp.
                  Totusi trebuie observat ca este un forum deschis in care toti utilizatorii isi pot crea propriile topic-uri iar faptul ca anumite sectiuni nu mai au activitate indica si interesul scazut pentru acestea.

                  "Site-ul asta nu e facut ptr. tot ce inseamna TENIS DE MASA? "

                  Nu , acesta e un forum al jucatorilor amatori,in marea majoritate, in care veti gasii atat informatii despre tenisul de masa in general si despre tot ce poate fi interesant pentru un jucator pasionat. Cuvantul "tot" implica foarte multe si cred ca administratorii nu si-au propus niciodata sa atace un asa vast domeniu.

                  "Iar daca n-ai timp, pune pe altul, desfinteaza-l sau spune-mi alta minciuna. Aici nu merge cu nu am timp! FA-TI! Sorry! "

                  1 - poate sunteti dvs. un administrator mai potrivit pentru acest forum; asta daca aveti mai multe informatii, timpul necesar de a le posta rapid si corect si va permiteti financiar sa mentineti un site online
                  2 - oricine poate posta orice doreste pe internet (cat timp este legal) si nu aveti dvs. dreptul de a-i spune cuiva sa-si desfiinteze propriul site
                  3 - daca dvs. considerati ca cineva v-a mintit in vreun fel, probabil ca aveti foarte putina incredere in acest om , care a creat acest loc de discutie si pe care probabil nici nu-l cunoasteti
                  4 - o tempora, o mores ... ce am da toti pentru un pic de timp in plus

                  P.S. : Remarc faptul ca in aproape un an de prezenta pe forum , acest topic este primul deschis de dvs. iar cele 4 post-uri sunt toate post-urile dvs.
                  Asteptam ajutorul dvs. mai consistent in perioada urmatoare.
                  In me the WishMaster
                  Blade : 729
                  FH : Donic Coppa
                  BH : Donic Coppa

                  Comentariu


                  • #10
                    Salut Serban

                    Ai si vreo sugestie legata de modalitatea de a adauga informatii noi?
                    Poti ajuta comunitatea pasionatilor in vreun fel?

                    Daca ai experienta mare in acest sport, esti dispus sa ai trimiti un articol pe luna legat de un subiect legat de domeniul siteului (metode de antrenament, alegere echipament, intretinere antrenament, informatii cu privire la aplicarea regulamentului, informatii despre jucatori romani care au facut ceva in sportul asta).

                    Daca poti face asa ceva voi publica cu mare placere aceste articole chiar fara a le verifica. Singurul criteriu pentru admiterea articolelor pe site este sa aiba un mesaj pozitiv.

                    Multumesc

                    P.S. Mi-as dori ca sugestiile pentru www.tenisdemasa.ro sa fie constructive

                    Comentariu


                    • #11
                      Salut!

                      Eu am cautat acum un an un site in care sa aflu cate ceva din comunitatea jucatorilor amatori de tenis masa, fara sa stiu la acea data ca exista...
                      Cautand, am descoperit aceasta lume minunata, cu oameni prietenosi, deschisi, saritori, gata sa-ti dea oricand un sfat privind aspecte de interes comun cum spune si valentin, (cum sa iti alegi echipamentul, cum sa-l intretii, metode de antrenament, date turnee amatori, clasamente) totul presarat cu voie-buna si tonus pozitiv.
                      Abia astept sa-i cunosc pe acesti oameni si personal, la turnee!
                      Ca au mai fost si cateva mici exceptii in afara bunului-simt, frustrati sau cu dorinta premeditata de a se "elibera" prin intermediul acestui site, acestia au fost pusi la punct sau eliminati prin ignorarea mesajului lor.
                      Lui nea stroe care a intrat asa vijelios sa ne certe, fiind de fapt intr-o totala confuzie crezand probabil ca aici e site-ul federatiei si nu al amatorilor, ii recomandam simplu, prieteneste, sa fi cautat pe google "site oficial federatia tenis masa" acolo ii dadea automat frtenismasa.ro, iar pe acest site gasea intradevar exact ceea ce cauta el de fapt: informatii la zi din fenomen!

                      cele bune!
                      Xiom -Mitzutani - Xiom

                      Comentariu


                      • #12
                        Cata inspiratie ai dl George, chiar ma simt mandru ca ai revenit pe forum, iar jocul tau a ramas la fel de bun, in ciuda unei absentze destul de consistente, care se pare ca te-a "afectat" in mod pozitiv.
                        Si daca tot vorbim de aspectele pozitive , care ar trebui sa predomine constiintzele celor prezenti pe acest site, imi permit o cugetare filtrata prin mintzi mai mult sau mai putin celebre. "La doua zeci de ani domneste sentimentul, la trei zeci de ani vointa,
                        iar la patruzeci, judecata."

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de FUN
                          Cata inspiratie ai dl George, chiar ma simt mandru ca ai revenit pe forum, iar jocul tau a ramas la fel de bun, in ciuda unei absentze destul de consistente, care se pare ca te-a "afectat" in mod pozitiv.
                          Si daca tot vorbim de aspectele pozitive , care ar trebui sa predomine constiintzele celor prezenti pe acest site, imi permit o cugetare filtrata prin mintzi mai mult sau mai putin celebre. "La doua zeci de ani domneste sentimentul, la trei zeci de ani vointa,
                          iar la patruzeci, judecata
                          iar la 50 intelepciunea
                          Blade-Butterflay Kong Linghui OFF,
                          Fh-JOWaldner 2
                          Bh-Sriver FX 2.1

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X