Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat achizitionare masa de tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sfat achizitionare masa de tenis de masa

    salut as dori sa achizitionez si eu o masa de tenis si nu stiu ce sa cumpar am gasit DONIC PERSSON 25 pret 2200 lei si Cornilleau 300 Indoor 1650 lei un sfat de la cineva care se pricepe la mese care ar fi mai buna din cele doua mese va rog frumos.va multumesc

  • #2
    Cine a postat aici rog sa mai posteze odata ca nu mai imi apare ce a scris.
    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

    Comentariu


    • #3
      Sigur mai buna este masa Donic. Problema este ca nu ati definit ceea ce doriti. Daca doriti ceva si mai bun se gaseste. Daca doriti ceva mai ieftin se gaseste. Daca doriti cel mai bun raport pret / calitate folositi MP.
      Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
      Xiom Strato / Tenergy 05 fx

      Comentariu


      • #4
        As vrea ceva pana in 2000 2200 lei si as vrea sa stiu ce pot sa imi iau la bani astia sa fie bun de calitate.
        Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de kux Vezi post
          Sigur mai buna este masa Donic. Problema este ca nu ati definit ceea ce doriti. Daca doriti ceva si mai bun se gaseste. Daca doriti ceva mai ieftin se gaseste. Daca doriti cel mai bun raport pret / calitate folositi MP.
          Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
          La ce anume va referiti la MP??
          Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

          Comentariu


          • #6
            Vezi ca ti-am raspuns la capitolul GENERAL,in postul afisat de tine.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • #7
              MP inseamna mesaj privat.
              Personal am o masa Persson 25 pe care am platit in urma cu vreo doi ani aproape 2700 lei(cu fileu). Este o masa foarte buna apreciata pe plan mondial.V.aici.http://www.tabletennisdb.com/top-table/spin-desc.html
              Pretul pe care l-ati obtinut este promotional si este bine sa profitati de el. Daca este totusi prea mult puteti lua cu 200 lei mai putin o masa Donic Waldner Classic 25, care este aproape la fel.
              Daca vreti ceva chinezesc , tot la 25 mm blatul , de foarte buna calitate , care arata aproape la fel cu cele de mai sus, cred ca putem gasi la circa 1300 lei. Totul este sa va decideti. Pentru ultima varianta dati MP sau sunati la tel. 0771595709, dimineata sau seara.
              Xiom Strato / Tenergy 05 fx

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X