Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - DEJ - 28 iulie 2012 - Cupa Somes - editia 2!!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • bravo Dorule.
    FH: GoldArc 8, 2.1
    STIGA XU XIN
    BH: XIOM VEGA SPO 2.0

    Comentariu


    • Multumesc Gelu ... Multumesc Silviu , Emil si celor care m-au sunat !

      Comentariu


      • Un concurs de nota 10 cu felicitari. Domnul DANUT si organizatorii acestui concurs sau straduit din toti "rarunchi" sa faca , sau sa ne daruiasca o zi superba de tenis ,dupa parerea mea au reusit.FELICIT si le doresc multa sanatate tuturor colegilor concurenti la acest concurs.Felicit castigatorii mai putin pe mine .........,ca au dat un spectacol deosebit.VA SALUT si va astept in data de 25.08.2012 LA VATRA DORNEI,unde v-a avea loc un concurs de categorie B .Vreau sa MULTUMESC pe acesta cale domnului MUNTEAN MIRCEA pentru donatia facuta clubului de copii din Vatra Dornei.(un lemn nou cumparat pe loc BUTTERFFLY).MULTUMESC.Si nu este la primul gest facut de acest domn .De cate ori are ocazia ma ia de mana si imi face cate o surpriza .MULTUMESC.
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • Bravo DEJ!Un turneu reusit cu o sala impecabila!Totul la superlativ!Aradul va felicita si va reveni cu placere in orasul vostru!Meszar Razvan va ofera 5 stele pentru concursul organizat!

          Comentariu


          • Felicitari organizatorilor si concurentilor!!!

            Comentariu


            • multumesc si eu dlui florin apian care sa ocupat de bunul mers al grupelor si fara de care nu ne-am fi descurcat !! multumim !!
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu


              • Bravo dej !!!
                BTY-----Fx 05

                Comentariu


                • Frumos turneu si un om de nota 10 apian florin.. Totu este pus ff detaliat pe forum bafta tuturor in continuare
                  INNERFORCE ALC, TENERGY 05 -BUTTERFLY CHALENGER ATTACK

                  Comentariu


                  • E clar ca ,, OMUL SFINTESTE LOCUL "... si daca mai vine si Florin, nu mai ramine decit sa ne simtim foarte bine. Eu nu mai am cuvinte potrivite ( pe astea le-a terminat ARGHEZI )... Important este cu ce am ramas in suflet...Va pup pe toti prietenii si astept cu nerabdare sa ne intilnim la Timișoara.

                    Comentariu


                    • aloha dragilor...a fost super fain si o adevarata vara.Vreau sa salut conducerea turneului si sa felicit toti participanti care au reusit sa reziste eroic..dar la gindul ca la iarna iara va fi frig totul e ok.Mii de multumiri prietenului MARCEL MOTOROIU pentru ospitalitatea de care a dat dovada intodeauna.Multumiri multe Costi Pralea din Alba pentru deplasare.Si nu in ultimul rand pretenului meu bun Gabi Constantinescu care a reusit sa inteleaga in sfirsit ca tenisul de masa e mai sexy decit fotbalul.Pina ne-om vedea la Dej din nou,,,de la Alba Iulia acelas salut voios,,,LONG LIVE ROCK AND ROLL

                      Comentariu


                      • Felicitari organizatorilor de la Dej si pentru domnul Apian care face ca competitia sa se desfasoara intr-un mod foarte placut. Felicitari si pentru castigatori de la open si amator. A fost o mare placere sa vin pentru a doua oara la acest turneu, si pe viitor cu siguranta voi mai veni. Chiar daca mi sa oprit parcursul meu de a merge la olimpiada de la Londra ma bucur ca aici la aceste concursuri am gasit puterea de a merge mai departe cu tenisu. Chiar daca am ratat calificarea la Olimipiada de la Londra de a merge la tenis de masă, nu regret ca am descoperit aceste turnee unde mi-am gasit adversari si prieteni in aelasi timp. Ne vedem data viitoare. Adios

                        Comentariu


                        • Felicitari organizatorilor pentru reusita turneului!Prezenta lui Florin este o "mana" cereasca pentru cei care urmaresc de acasa desfasurarea turneelor(si mai si joaca bine,Bravo Florine))!Felicitari invingatorilor, dar si invinsilor,bravo tuturor participantilor pentru aportul adus la realizarea acestui reusit spectacol sportiv!Remarc: parcursul f.bun a lui Mihnea(Bravo tinere!esti pe val!),"incapatanarea" (asiatica!) a lui Claudiu(Bravo Profesore!) si consecventa lui Gabi Ciobanu(Bravo Doctore!meriti sa stai acolo "sus"!);"revenirea" de bun augur a lui Mircea Iusan,confirmarea statutului de "out-sider" (imprevizibil) a lui Alin si clasa lui Garduli(Bravo Silviu!).Va salut cu respect pe toti,colegi si prieteni amatur-isti!BRAVO DEJ!
                          I love table tennis !

                          Comentariu


                          • Felicitari organizatorilor pentru stradania depusa pentru reusita acestui concurs,mai ales ca prezenta lui FLORIN a contribuit la o reusita deplina in desfasurarea acestui eveniment tenisistic.Personal consider ca adevarata finala a fost acea disputa din semifinale dintre mine si tanarul PASARE MIHNEA,un adevarat talent de care cu siguranta vom mai auzi cat de curand.Desi a condus cu 2-1 la seturi,egalarea din setul 4 ,l-a marcat oarecum psihic,asa incat setul 5 a fost mult mai usor pentru mine sa-l castig.Voi reveni cu multa placere la concursurile organizate la DEJ,felicitari deopotriva organizatorilor si participantilor ca s-au straduit sa reziste cu stoicism caldurii din sala,eu personal am;udat;3 prosoape si am baut 4 litri de apa.
                            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                            Comentariu


                            • Felicitari, domnule doctor ! Esti mare! Si unic...ca stil. Felicitari si tanarului Mihnea precum si tuturor concurentilor prezenti, in ciuda caldurii exasperante. Felicitari si organizatorilor.... caci stim ce inseamna.
                              O vara frumoasa tuturor !
                              Sa auzim numai de bine!

                              Comentariu


                              • Vatra Dornei nu se dezminte , felicitari domnului doctor Ciobanu si felicitari celorlalti 2 participanti din Vatra Dornei si domnului Alehandro ,care din cate am inteles a organizat un turneu frumos.
                                Hai ai nostrii!!!!!!
                                Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                BH : Tenergy 05Fx
                                FH : Tenergy 05Fx

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X