Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

turneu B București 26 / 01 / '08

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    La ora 9 o sa fiu si eu prezent

    Comentariu


    • #27
      Mai pune te rog un Bucurestean, Popescu...restul la concurs.
      Lemn- Bty Viscaria
      FH - TENERGY 05
      BH - TENERGY 80

      Comentariu


      • #28
        Da... se pare ca ne adunam mult mai multi decit banuiam , asta e un lucru bun , chiar foarte bun .
        In aceasta situatie am hotarit sa mergem cu medalii si cu diplome pina la locurile 8 si nu pina la 4 cum stabilisem .
        Mai jos aveti premiul cel mare , cupa ptr. locul I ...

        Succes la toti va doresc
        Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
        Fete de palete tenis de masa
        TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

        Comentariu


        • #29
          INSCRIERE CONCURS

          din VOLUNTARI -ALEXANDRESCU MARIUS(LEVARU)
          AS DORI SA PRACTIC CAT MAI MULT POSIBIL ACEST SPORT SI SA DEVIN IMBATABIL

          Comentariu


          • #30
            Trebuie organizate mai des asa turnee! Pacat ca acum nu pot sa particip la acesta..

            Comentariu


            • #31
              Deoarece nu a rezistat tentatiei, in urma vizualizarii premiilor, se inscrie si maestrul emerit al sportului, domnul Marius Popa,

              Comentariu


              • #32
                Nicodim Lucian, tot d'aia.
                Lemn- Bty Viscaria
                FH - TENERGY 05
                BH - TENERGY 80

                Comentariu


                • #33
                  Magazin mobil

                  Anunt facut in ultima secunda ca toate lucrurile bune....

                  Fete, lemne, tricouri, sorturi, solutie, mingi la vanzare.

                  De la Donic, Tibhar, Andro, Butterfly, Nittaku...

                  PRETURI PROMOTIONALE

                  Cine vine la concurs are parte...
                  Lemn: XIOM ZETRO Quad OFF Zylon/Aramid/Carbon
                  Forhand: Donic BF M2 Max Backhand: Donic BF M3 2.0 mm
                  Oricine se joaca insa putini joaca...

                  Comentariu


                  • #34
                    Bun ... :
                    Locurile 1- 4

                    1 Ciobanu Alexandru
                    2 Traista Andrei
                    3 Motoroi Constantin
                    4 Mocanu David

                    Locurile 5-8

                    Trifu Bogdan
                    Bodeanu Mihai
                    Ursulean Vasile
                    Nicolae Paul

                    Locurile 9-16

                    Dumbrava Dorel
                    Soare Valentin
                    Leorda Rares
                    Bodeanu Dan
                    Dascalasu Viorel
                    Stanescu Marian
                    Panea Ovidiu
                    Ursulean Florin

                    A fost un turneu mic (B) dar mare .
                    Dupa parerea mea merge acceptat ca A tinind cont ca am fost 46 de jucatori din : Constanța (bravo lor , 8 ) Suceava , Dimbovita (Peris) , Prahova ,Reghin , București .

                    Cum am zis si mai sus am premiat pina la locurile 8 , fiecare dintre acestia plecind acasa si cu cite un sort .
                    Cine doreste sa puna un mesaj legat de turneu e invitat sa o faca aici chiar daca e de rau sau de bine , poate completez lipsurile sau zimbesc .

                    Aveti aici un ftp , pentru cine doreste sa ia pozele de la turneu ( sint toate ) :

                    ftp://82.78.42.210/ user gti / password gti123 (non stop)

                    Multumesc tuturor participantilor si celorlalti care cu toate ca nu au jucat au stat pina la incheiere .
                    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                    Fete de palete tenis de masa
                    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                    Comentariu


                    • #35
                      Felicitari organizatorului, a pregatit bine turneul, a ales o grila de joc potrivita si a coordonat cu discretie un turneu reusit.
                      Felicitari Domnului Ursuleanu, care a fost la cateva mingii de a-l elimina in sferturi pe castigatorul turneului!!
                      O mentiune: Andrei Traista, finalistul, nu se incadreaza in Regulament, este in lista FRF pe locul 164 la seniori si pe locul 73 la junioriI.
                      In privinta incadrarii turneului, propun sa ramana asa cum s-a anuntat, turneu B, iar punctajul ca si in alte turnee B sa se acorde ca pentru 4 turnee B cu mai mult de 10 inscrisi, adica primii 4 pot fi considerati invingatori, 5-8 finalisti, 9-16 semifinalisti.

                      Comentariu


                      • #36
                        IDM

                        Frumos concurs insa INCREDIBIL de obositor, cel putin pt mine ( nu-mi aduc aminte sa ma fi simtit vreodata asa obosit, practic dupa grupe adica in optimi eram CAZUT 99%). Super organizare...a mers totu repede si fara discutii si certuri. Bv Vali si Popica. La cat mai multe concursuri in București!!!
                        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                        Comentariu


                        • #37
                          AHAAAA,
                          Domnilor, va anunt oficial, ca doresc sa depun contestatie. Cer rejucarea meciurilor, de fapt, cer rejucarea turneului.

                          In rest, numai de bine, felicitari si multumiri organizatorilor, felicitari si domnului Ursulean precum si domnului Ursulean Jr. (un real talent dupa umila mea parere).

                          Comentariu


                          • #38
                            Subscriu si cer rejucarea turneului odata sau de doua ori pe saptamana .
                            Lemn- Bty Viscaria
                            FH - TENERGY 05
                            BH - TENERGY 80

                            Comentariu


                            • #39
                              ok

                              sunt si eu de acord cu rejucarea turneului din 26.01 doar cu conditia sa se termine la fel ....
                              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                              Comentariu


                              • #40
                                Sa intelegem ca ai avut noroc? ...tusuri, neturi multe?
                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                Comentariu


                                • #41


                                  ma ...daca stau bine sa ma gandesc...nu cred ca am dat vreun tush tot concursu ...si nici netz...incredibil de ghinionist sunt :P
                                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Salut!
                                    Misto turneu! Cu toate ca cei 7 care am venit cu microbuzul (Gabi a venit cu masina lui de vineri) ne-am trezit sambata de la 4 si am stat o ora si patruzeci de minute in frig (de la 6.10 la 7.50) sa rezolvam doua pene facute simultan in Cernavoda, am ajuns sa participam la un turneu reusit!
                                    Cu mai putina oboseala si stres, puteam face o figura frumoasa! Colegul ajuns in primii 16 se numeste Stanescu. Marian...Stanescu.
                                    Multumiri Vali si Popica...
                                    Sunt onorat ca i-am cunoscut personal pe Visco(un intelept), pe Bogdan Trifu(un tip finutz si spiritual) si pe Paul Nicolae(o "personaj" special).
                                    O nota proasta pentru tipul chel si cu cioc, obraznic cu oameni noi, necunoscuti, buni si mai in varsta!... nu mai dezvolt!
                                    Regret ca mi-a scapat printre degete Dascalasu Viorel, cu 2-1 la seturi pt mine, apoi 2-2 si 10-9 si 11-10 (doua mingi de set)... ma revansez data viitoare.
                                    Oricum in faza a II-a a grupelor, baietii din bucuresti m-au bagat intr-o "morisca", sa joc pe rand cu fiecare dintre ei fara pic de pauza intre meciuri... doar la primul meci am putut lupta(cu Dascalasu), apoi am capotat fizic... cu tipi mai antrenati, mai odihniti si mai tineri cu 10-15 ani... (am inceput cu scuze...plauzibile insa!)
                                    Imi pare rau ca nu am mai ramas la semifinale si finala, dar pe langa oboseala ne lovise si o foame (la turneul din vara de la constanta unde taxa a fost de 5 lei s-au primit reprosuri ca n-au fost sandvisuri sau placinta dobrogeana, macar s-au pus la dispozitie sticlute de apa plata!... aici cu taxa de sase ori mai mare-30 ron, nici un strop de nimic!... totusi am inteles ca s-a investit in premii, asa ca se justifica)
                                    Una peste alta, abia astept turneul urmator de la Galați!
                                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      salutare tuturor !!!..........acum am ajuns acasa .
                                      multumesc celor care ne-au apreciat , a fost foarte frumos , ne-am simtit foarte bine !!! SANATATE TUTUROR !!! SI NOUA !!! SA PUTEM PARTICIPA LA CAT MAI MULTE TURNEE !!!
                                      Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                      FH: Tenergy 05 FX
                                      BH: Tenergy 05 FX

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        cred ca Ursulean Florin ar trebui sa fie scris intre locurile 9-16.
                                        Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                        FH: Tenergy 05 FX
                                        BH: Tenergy 05 FX

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Postat în original de ursuleanvasile
                                          cred ca Ursulean Florin ar trebui sa fie scris intre locurile 9-16.
                                          Cum asa ? Aici e nevoie de o explicatie ca sa putem intelege de ce ar trebui trecut in grila 9-16 .
                                          Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                          Fete de palete tenis de masa
                                          TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de valigti
                                            Postat în original de ursuleanvasile
                                            cred ca Ursulean Florin ar trebui sa fie scris intre locurile 9-16.
                                            Cum asa ? Aici e nevoie de o explicatie ca sa putem intelege de ce ar trebui trecut in grila 9-16 .
                                            daca a jucat doar un meci mai putin decat mine , a trecut de a doua grupa si la primul meci eliminatoriu a fost eliminat , deci 9-16 eu asa inteleg.
                                            Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                            FH: Tenergy 05 FX
                                            BH: Tenergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Vali, se pare ca ai omis un jucator din clasatii in locurile 9-16. In loc de opt jucatori, figureaza doar 7... asa ca familia ursulean are dreptate!

                                              se mai intampla!
                                              ps multumim frumos pentru poze!!
                                              Xiom -Mitzutani - Xiom

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                E posibil sa nu fie trecut . o sa verific si o sa-l trec acolo , era f. tirziu si eram f. obosit in seara aceea , dar am zis sa postez sa vada "baietii " pozitiile in clasament .
                                                Se completeaza nu e bai .
                                                Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                                Fete de palete tenis de masa
                                                TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Corecta observatia , trebuia trecut .
                                                  Gata , s-a rezolvat si cu dl. Stanescu , ca imi lipsea cel de-al doilea nume , Marian .
                                                  Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                                  Fete de palete tenis de masa
                                                  TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X