Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand doua setupuri complete

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand doua setupuri complete

    Primul compus din lemn Galaxy (Yinhe) MC1 OFF si doua fete Butterfly Solcion cu grad de uzura mediu-avansat si diferite ciupituri/taieturi, dar cu care se poate juca ok. Lemnul are carbonul situat mai la interior si de aceia are un simt foarte bun si viteza asemeni, plus o elasticitate repulsiva foarte buna pentru topspin. La suprafata, tratamentul micro-cristalin, impiedica exfolierea si ajuta la relipirea fetelor in mod optim. Fetele vin mai mult ca un bonus. Pret total 150 ron. Tel 0723045045 sau MP.

    Al doilea este compus din lemn 729 Dynasty Hinoki OFF (fara carbon), fata rosie Xiom Vega Europe max, fata neagra Joola Energy X-tra 2.0mm. Fetele au grad de uzura moderat, cea neagra are o mica taietura, pe care am fotografiat-o macro, pt ca este imposibil de vazut in foto de ansamblu si care nu influenteaza deloc jocul. Lemnul a fost selectionat dupa ce am mai avut multe altele din aceiasi marca, este incredibil de stabil pentru un "allwood", sare exemplar dar nu a jucat decat f putin, pentru ca am zeci de palete, dar numai o mana cu care joc. Manerul este mai "plin", fata de majoritatea din aceiasi serie, la care manerul este cam prea subtire. Echilibrarea perfecta.
    Pret 250 ron. Tel 0723045045 sau MP.
    Ultima editare de Visco; 27.aug.2012, 20:56.
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

  • #2
    Ce avatar v-ati tras domnule Visco, P. Tutea ... scuze de spam dar nu m-am putut abtine

    Comentariu


    • #3
      valabil.
      Lemn- Bty Viscaria
      FH - TENERGY 05
      BH - TENERGY 80

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X