Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Bistrița - 08 septembrie 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pozele cu atata lumea in tribune mi-au dat de inteles ca primul turneu care s-a terminat a fost OPEN-ul, un lucru demn de laudat ba chiar de ce nu, implementat si in alte turnee, avand in vedere ca la Topoloveni in aceeasi zi, unde a fost o organizare foarte bine pusa la punct si chiar s-a mers foarte bine, la meciul din finala OPEN au mai fost prezenti maxim 15 oameni dintre care 8 eram de la Viva Sport iar, restul organizatorii si cei de la Top Arena Topoloveni.
    Chapeau Florin, chapeau Bistrița !

    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

    Comentariu


    • Felicitari invingatorului de la amatori!!! O rabdare de fier, precizie si constanta de metronom! Rezultatul final arata ca atacantii mai au mult de lucrat...la iarba domnului Liviu Moldovan! Felicitari lui Tara Viorel pentru parcursul surpriza. Nenorocul lui a fost insa sa ajunga in finala cu cel mai bun aparator al turneului. Cred ca s-a blocat psihic (ii cunosc fobia pentru iarba!), si a pierdut meciul chiar inainte de a-l fi inceput. Felicitari pentru jocul prestat cu domnul doctor Ciobanu, in care a dat tot ce avea mai bun. Domnul Moldovan a avut astfel sansa sa-l ocoleasca, deoarece e cunoscuta superioritatea doctorului in fata ierbarilor, fiind singurul care i-ar fi putut face fata invingatorului! In final, ca un adevarat pompier sef, dl. Moldovan a stiut sa "izoleze si sa stinga" focul din loviturile atacantilor.
      Ultima editare de laky; 09.sep.2012, 20:13.
      Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
      Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

      Comentariu


      • Vreau sa il felicit si eu pe dl.colonel Moldovan,pt ca in data de 8.09.2012,au fost 2 tunee A si ambele au fost castigate la amatori de doi ofiteri de pompieri la Topoloveni eu si la Bistrița dl.Modovan P.S.trebuie sa trecem la open dar sa nu fim carne de tun acolo cu ierbuta noastra:

        Comentariu


        • a fost un concurs puternic domnule apian.felicitari pentru organizare.m.am simtit excelent.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X