Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calificari CE: Romania - Bulgaria (m) si Romania - Rusia (f) in direct pe GSP TV

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Calificari CE: Romania - Bulgaria (m) si Romania - Rusia (f) in direct pe GSP TV

    http://www.frtenismasa.ro/Photo/4septembrie2012.gif

  • #2
    Romania (3) - Bulgaria (0) - Masculin
    Romania (3) - Rusia (1) - Feminin
    Bravo ROMANIA ! Bravo Berni Szocs !!! Meciuri foarte frumoase , de revazut !
    Lemn : Yasaka Sweeden Classic
    Fh : Butterfly bryce
    Bh : Butterfly bryce

    Comentariu


    • #3
      frumoase meciuri

      Comentariu


      • #4
        Felicitari ambelor echipe ale Romaniei pentru victorii !

        Comentariu


        • #5
          Salut! Vreau sa le vad si eu ,,, unde se poate?..

          Comentariu


          • #6
            Re: Calificari CE: Romania - Bulgaria (m) si Romania - Rusia (f) in direct pe GSP TV

            Felicitari echipelor noastre pentru victorii! Au fost meritate! Am vazut toate meciurile, si la feminin si la masculin, insa, in legatura cu jocul practicat de bernie, mi s-a parut pic cam superficial pe alocuri... Mai ales in primele 3 seturi... Dei adversara ei avea cred dublu greutaii sale, bernadette era mai lenta in micari contre, deplasare la masa. Abia din setul 3, cand a vazut ca se ?ngroasa gluma bernie a dat drumul la joc si a inceput sa joace cum trebuie. Cred ca fetelor noastre le lipseste capacitatea de a-si menine concentrarea pe tot parcursul jocului. La fel si în jocul samarei cu aparatoarea... Conduce cu 2-0 si pierde apoi cu 3-2...
            Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X