Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A București Top Tenis Arena 15 septembrie 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Un turneu mai mult decat reusit. Felicitari atat organizatorilor, cat si participantilor, care au aratat pasiunea lor catre acest sport minunat. Imi doresc din tot sufletul sa avem in continuare parte de astfel de turnee, cat mai des posibil.
    --=?!? / XIOM Strato / ?!?=--
    --=Yasaka Rakza 7 Soft MAX / Nittaku Septear / Donic Baracuda MAX=--

    Comentariu


    • Felicitari Dan pt organizare si rapiditatea postarii clasamentului final. Ai facut clik, clik si te-ai trezit mai devreme astazi, ca doar e duminica.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • Felicitari Top Tenis Arena pt cei doi ani de existenta..bravo Catalin pt tot ce faci..sa nu-i bagi in seama pe toti cei care incearca sa tulbure apele si sa mergi inainte..succes in continuare..

        Comentariu


        • Felicitari, Norocel, Bravo-Bogdane. Sunteti valorosi deopotriva, stilati in "comunicare" ,simpatizati si apreciati de noi toti drept buni openisti. Mult succes in continuare.

          Comentariu


          • Taticu` lui Nicolae Alexandru poate a gresit sau poate a facut-o intentionat, cert este ca nu a facut corect setaveraj-ul dintre mine -ON HO- si fiul lui...
            Rog pe Dan Bodeanu sa verifice daca am dreptate. Asta este, nu se schimba nimic, eu sunt vinovat ca nu am verificat.
            On Ho - Alexandru....3-0
            On Ho - Gelu..............1-3
            Alexandru - Gelu...........3-1
            ........Am picat pe 3, asa a fost sa fie.
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • Asemenea erori sunt regretabile...ar fi bine ca foile sa fie predate la organizatori in prezenta celor in cauza. Reclamatiile ulterioare nu mai pot face modificari, mai ales ca pustiul a trecut si un tur de eliminatorii.

              LE Foarte bine organizat turneul, jucatori din ce in ce mai valorosi.
              Salut invazia buzoienilor si astept un turneu in Buzău.
              Un gust amar instalatia de AC din sala din spate, care are personalitate: a facut o pauza imensa, cat sa fie un condens teribil. In rest, condens scurs direct pe mese. Cand n-a mers instalatia a fost groznic de jucat, chiar unul din jucatori si-a rupt paleta pentru ca nu agata nimic.
              TsE

              Comentariu


              • Erori au mai fost dar sper ca nu cu intentie.La open cistigatorul unei grupe inf, a fost nr.2 in grupele superioare.nefiresc lucru care a modificat toata schema ulterioara.
                In grupa inf.a lui TRAISTARIU;a fost nr.6 UTA... ;CARE A PLECAT;s-a pus 3-0 la toti ceilalti in grupa;S-A intors a jucat 1 meci cu T0TPAL dupa care a plecat din nou
                Constat ca nu mai apare in clasamentul final;iar victoriile celorlalti au fost retrase. DE CE?(nu neaparat pentru punctele respective dar este anormal)
                IN REST BRAVO PARICIPANTILOR; O SALA FOARTE BUNA;MULTUMIM ORGANIZATORILOR
                SA NE VEDEM SANATOSI

                Comentariu


                • Bravo Noro!
                  BLADE: NITTAKU SEPTEAR
                  FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
                  BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

                  jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

                  Comentariu


                  • Am vazut ca Panaitescu Stefan este trecut in clasamentul final locul17-24,adica locul 3 in grupele superioare,dar eu l-am batut 3-0 si am fost EU locul 3in grupa dupa MARINESCU si FLORESCU ELEODOR.Va rog sa modificati dl. Dan in clasamentul final ca nu se stie cand mai prind locurile 17-24 la open

                    Comentariu


                    • Postat în original de Dan2 Vezi post
                      Clasamentele:

                      OPEN

                      Loc Nume si prenume Localitate

                      1 Marinescu Razvan București
                      2 Durdun George București
                      3--4 Valceanu Daniel Topoloveni
                      3--4 Enciu Alexandru Slobozia
                      5--8 Dumitra David Targoviște
                      5--8 Stanciu Silviu Călărași
                      5--8 Toma Florin Pitești
                      5--8 Dinca Dorinel Călărași
                      9--16 Traistaru Marius Topoloveni
                      9--16 Lungu Cosmin București
                      9--16 Florescu Eleodor Deva
                      9--16 Ceacarescu Cristian Slobozia
                      9--16 Bedo Norbert Sf Gheorghe
                      9--16 Navacioiu Marian București
                      9--16 Lipan Alexandru Brăila
                      9--16 Ion Marius Brăila
                      17--24 Bodeanu Dan București
                      17--24 Panaitescu Stefan Izvoarele
                      17--24 Mihaila Nicolae Breaza
                      17--24 Mostovoi Andrei Campina
                      17--24 Rada Catalin București
                      17--24 Dondera Vasile Marius Tg Jiu
                      17--24 Petho Mihaly Racosu de Sus
                      25--32 Vasiliu Remus Mioveni
                      25--32 Botirca Sorin Topoloveni
                      25--32 Ciuca Dan Pitești
                      25--32 Pasare Mihnea Hunedoara
                      25--32 Raducan Bogdan Craiova
                      25--32 Dascalasu Viorel București
                      25--32 Moldovan Liviu Sighetu M.
                      25--32 Macelaru Eugen București
                      25--32 Rogoz Nicoleta București
                      33--34 Stoica Iuri Rep.Moldova 3v
                      33--34 Parvan Valentin Topoloveni 3v
                      35--42 Parvan Radu Topoloveni 2v
                      35--42 Aftenii Daniel București 2v
                      35--42 Nica Ionut Brașov 2v
                      35--42 Nestor Dragos București 2v
                      35--42 Vaduva Gabriel Mioveni 2v
                      35--42 Burlacel Ionut București 2v
                      35--42 Costachescu Albert București 2v
                      35--42 Megan Alexandra București 2v
                      43--49 Constantin Teodor București 1v
                      43--49 Totpal Marius Busteni 1v
                      43--49 Botezatu Onelus Galați 1v
                      43--49 Cocean Valer Baraolt 1v
                      43--49 Mihaila Aurel București 1v
                      43--49 Mosoia Stefan București 1v
                      43--49 Macarenco Mario București 1v
                      50--55 Motisan Dragos Mangalia 0v
                      50--55 Dinu Gheorghe București 0v
                      50--55 Gorum Adrian Topoloveni 0v
                      50--55 Pop Cornel Sf Gheorghe 0v
                      50--55 Staicu Adrian Galați 0v
                      50--55 Costachescu Doru București 0v
                      ca sa respectam adevarul Mosoia a avut 2 victorii

                      Comentariu


                      • In primul rand " LA MULTI ANI TOP TENIS ARENA" un turneu reusit datorita muncii domnului Bodeanu si a echepei de rganizatori.
                        Domnu Emil cu cea mai mare placere va asteptam la Buzău si pe toti jucatorii pasionati, asta in caz ca gasim cel putin 10 mese bune.
                        Felicitari lui Norocel si jocului extraordinar care la facut sa urce din ce in ce mai sus pana pe locul 1. Pss sper sa jucam cel putin o finala )

                        Comentariu


                        • Postat în original de DeVinSpin Vezi post
                          Taticu` lui Nicolae Alexandru poate a gresit sau poate a facut-o intentionat, cert este ca nu a facut corect setaveraj-ul dintre mine -ON HO- si fiul lui...
                          Rog pe Dan Bodeanu sa verifice daca am dreptate. Asta este, nu se schimba nimic, eu sunt vinovat ca nu am verificat.
                          On Ho - Alexandru....3-0
                          On Ho - Gelu..............1-3
                          Alexandru - Gelu...........3-1
                          ........Am picat pe 3, asa a fost sa fie.
                          Calculul tau este corect, din pacate nu pot verifica toate foile, verific doar la cerere.
                          Postat în original de POP C.BENEDEK Vezi post
                          Erori au mai fost dar sper ca nu cu intentie.La open cistigatorul unei grupe inf, a fost nr.2 in grupele superioare.nefiresc lucru care a modificat toata schema ulterioara.
                          Asa cum am vorbit si la sala, greseala imi apartine; era utila. totusi o atentionare din partea jucatorului.
                          Postat în original de POP C.BENEDEK Vezi post
                          In grupa inf.a lui TRAISTARIU;a fost nr.6 UTA... ;CARE A PLECAT;s-a pus 3-0 la toti ceilalti in grupa;S-A intors a jucat 1 meci cu T0TPAL dupa care a plecat din nou
                          Constat ca nu mai apare in clasamentul final;iar victoriile celorlalti au fost retrase. DE CE?
                          Prin retragerea unui participant inainte de incheierea grupelor, rezultatele acestuia sunt eliminate.
                          Am rectificat rezultatele lui Bogdan Raducan si ale lui Stafan Mosoia.
                          Ultima editare de Dan2; 16.sep.2012, 20:51.

                          Comentariu


                          • felicitari Noro....multumim organizatorilor....La multi ani Top Tenis Arena...multumim Dan pentru operativitate.
                            blade: Zhang Jike Super ZLC
                            fh: Butterfly Tenergy 05
                            bh: Dr. Neubauer Killer

                            Comentariu


                            • O mentiune pentru dl. Apian - Dinu Gheorghe, alias "Gigi Spin" a participat si la sectiunea OPEN.

                              Comentariu


                              • Felicitari Top Tenis Arena pentru cei 2 ani de activitate si la cat mai multi !
                                La multi ani !

                                www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                Comentariu


                                • Am incarcat un album cu poze pe pagina noastra de facebook:https://www.facebook.com/media/set/?...3282749&type=3
                                  Finala de la amatori se poate vedea aici:

                                  Comentariu


                                  • are cineva finala de la open si este dispus sa o posteze aici?

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de DeVinSpin Vezi post
                                      Felicitari Filimoane!
                                      M-ai ciufulit, dar am ajuns la Brașov teafar.
                                      Sper ca revansa sa fie cat mai aproape.
                                      Bravo Norocel...dute la open...esti asteptat

                                      - - - Actualizat - - -



                                      Rusine lui Bogdan pt ca Norocel a luptat cu vata in urechi?
                                      multumesc foarte mult pt apreciere si mi a facut placere sa joc cu tine si de abia astept sa ti ofer revansa.cat despre citatul cu rusinea este al unui neica nimeni care s a rugat in grupele inferioare de mine sa l las sa castige ca sa se califice si el.normal ca nu am facut asa ceva si nu o voi face indiferent de cine este persoana.asa ca rusinica gigi antispin alias neica nimeni

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de mariusik Vezi post
                                        are cineva finala de la open si este dispus sa o posteze aici?
                                        Am sa pun eu maine, poimaine finala ca nu am avut timp, e filmat cu telefonul dar merge !

                                        www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                        www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                        Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                        https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                        Comentariu


                                        • domnule dinu gheorghe alias gigi spin ma vad nevoit sa am o interventie prima si ultima in ceea ce va prixeste pt ca nu meritati atentia mea,dar pt ca vad ca nu stiu ce aveti cu mine de va stau in gat si nu mai puteti inghiti[normal ca sunt cam mare]am sa va intreb de unde supararea? cumva ca pe la toate turneele v am ars?sau ca la turneul de la top arena desi eram calificat si aveam ultimul meci impreuna nu am vrut sa xi l ofer ca sa va puteti califica si dvs?mai degraba rusinica gigi antijoc cinstit ar trebui sa vi se spuna.oricum pt lumea tenisului de masa ramaneti aceelasi neica nimeni
                                          .

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                                            Am sa pun eu maine, poimaine finala ca nu am avut timp, e filmat cu telefonul dar merge !
                                            hai fa si tu un efort
                                            iti dezamagesti fanii......

                                            Comentariu


                                            • Pagina turneu
                                              Ultima editare de FlorinBN; 19.oct.2012, 14:00.
                                              TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                              Comentariu

                                              Who has read this thread:
                                              Procesare...
                                              X