Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cand se preconizeaza urmatorul turneu in București?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cand se preconizeaza urmatorul turneu in București?

    nu se mai ocupa nimeni de turneu la bucuresti?v-ati desumflat ce naiba ne pune provincia la respect? in sensul bun cu turneele?
    nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

  • #2
    In principiu ramine valabila data de 12 aprilie dar vedem...
    Daca vrei sa pui " umarul" la organizare as fi bucuros , ca sint destule de facut ... ce zici : "te bagi " ?
    Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
    Fete de palete tenis de masa
    TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de valigti
      In principiu ramine valabila data de 12 aprilie dar vedem...
      Daca vrei sa pui " umarul" la organizare as fi bucuros , ca sint destule de facut ... ce zici : "te bagi " ?

      sigur de ce nu?
      nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

      Comentariu


      • #4
        Ar fi rusinos din partea Bucurestenilor sa vina cei de la Galați sa ajute ptr. desfasurarea unui turneu .
        Cred ca o sa reusim si noi acest lucru , oricum multumim ptr. sprijin.
        Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
        Fete de palete tenis de masa
        TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Galant
          Postat în original de valigti
          In principiu ramine valabila data de 12 aprilie dar vedem...
          Daca vrei sa pui " umarul" la organizare as fi bucuros , ca sint destule de facut ... ce zici : "te bagi " ?
          O mina de ajutor baieti ?!!!!....
          smechere???????
          nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

          Comentariu


          • #6
            ba tu ori esti prost ori te faci?
            Nu are nimeni drept de administrator pe forumu asta sa-i inchida gura la carcotasu asta...
            Primorac Carbon
            FH Dignics 09C
            BH JOOLA MAXX

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de tycutz
              ba tu ori esti prost ori te faci?
              Nu are nimeni drept de administrator pe forumu asta sa-i inchida gura la carcotasu asta...
              esti in dilema cainelui ma cretinoidule?
              nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

              Comentariu


              • #8
                Pentru ca nu raspunsul lumineaza ci intrebarea, pun si eu o intrebare care sa mai "lumineze": Iar varsati tomberonul in curtea noastra?
                Lemn- Bty Viscaria
                FH - TENERGY 05
                BH - TENERGY 80

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de VISCO
                  Pentru ca nu raspunsul lumineaza ci intrebarea, pun si eu o intrebare care sa mai "lumineze": Iar varsati tomberonul in curtea noastra?
                  poi nu i-l vezi pe ticusoru asta cum vb.zici ca s-a nascut cu fibra optica la poarta si se crede administrator de bloc.
                  nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                  Comentariu


                  • #10
                    uita-te la tine mah baiatule cum spamezi forumu asta...te-ai inscris pe forum in februarie si ai deja 75 de mesaje toate inutile...chair crezi ca cineva e curios de replicile tale acide de mitic..poti sa intri la comentariile gazetei sau ale prosportului si sa te intalnesti cu amicii tai
                    Primorac Carbon
                    FH Dignics 09C
                    BH JOOLA MAXX

                    Comentariu


                    • #11
                      inutil esti tu ma baiatule pt ca daca ai fi stiut sa citesti intelegeai ceva sau iti citeste cineva mesajele pt ca t nu stii?mi se pare mie sau ai vocea cam subtire?
                      nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                      Comentariu


                      • #12
                        apropo mes.inutil fa si tu rost de o poza mai misto
                        nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de cosapewe
                          apropo mes.inutil fa si tu rost de o poza mai misto
                          Incepi sa fii gretos. Nu reusesti sa spui nimic de luat in seama. Poate incerci sa faci ceva cu tomberoanele, altfel iti vei atrage antipatia tuturor de pe acest forum, daca nu cumva deja o ai. Salut ca nu te-am cunoscut....
                          Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                          FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                          BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                          Comentariu


                          • #14
                            utilizatorul cosapewe a fost suspendat temporar

                            Comentariu


                            • #15
                              O "curatenie" de primavara este intotdeauna binevenita
                              Lemn- Bty Viscaria
                              FH - TENERGY 05
                              BH - TENERGY 80

                              Comentariu


                              • #16
                                de acord....

                                Comentariu


                                • #17
                                  Cred ca nu avea nimeni calificarea (diploma) necesara pentru a discuta cu persoana.
                                  TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Nu sunt nicidecum lipsit de flexibilitate si sunt foarte tolerant dar cred ca era o cauza pierduta... Oricum accesul i-a fost restrictionat numai temporar, poate-si reconsidera putin atitudinea care-l face sa creada ca tot ce-l inconjoara "miroase a tomberon"!!!
                                    Cred ca Florin are dreptate, ca sa vb cu dansul trebuie sa ai o "anumita" calificare .
                                    Nu stiu ce specializare are Aditzu, poate el...
                                    Lemn- Bty Viscaria
                                    FH - TENERGY 05
                                    BH - TENERGY 80

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Io nu-s rau. Iert pe loc daca simt ca-i pare rau.
                                      Lemn- Bty Viscaria
                                      FH - TENERGY 05
                                      BH - TENERGY 80

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        cauza pierduta.....

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de valentin
                                          utilizatorul cosapewe a fost suspendat temporar
                                          restrictia de acces a fost ridicata

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de noniro
                                            de acord....
                                            de acord cu ce?
                                            nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              domnilor stati linistiti puteam sa fac alte conturi ca sa va pot raspunde la ce ati postat dar am considerat ca din moment ce pe acest forum nu poti avea dreptul la replica decat daca esti veteran sau fost jucator de tenis de masă nu mai este cazul sa dau raspunsuri.apropo m-am uitat in urma si nu am vazut nimic de genu ca as fi cine stie ce destept,nu tre sa fii foarte destept ca sa scrii trei randuri oricine poa sa faca lucrul asta.referitor la subiectele pe care le-am postat am sa mai revin poate dupa urmatorul turneu de la buc. daca se va intimpla ca in ianuarie.a si inca ceva pt dn administrator tipul ala a inceput cu prostiile eu doar am ripostat ce era sa fac?ce fel de forum ar fi ala in care toata lumea e de acord cu toata lumea cred ca deja bat campii.va doresc forum placut .
                                              nu va mai deranjati sa puneti pe forum pt ca nu cre ca ma mai intereseaza puteti sa il suspendati sau sa-i faceti ce vreti cine poa sa spuna ceva normal cosapewe(at)yahoo.com
                                              nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de cosapewe
                                                domnilor stati linistiti puteam sa fac alte conturi ca sa va pot raspunde la ce ati postat dar am considerat ca din moment ce pe acest forum nu poti avea dreptul la replica decat daca esti veteran sau fost jucator de tenis de masă nu mai este cazul sa dau raspunsuri.apropo m-am uitat in urma si nu am vazut nimic de genu ca as fi cine stie ce destept,nu tre sa fii foarte destept ca sa scrii trei randuri oricine poa sa faca lucrul asta.referitor la subiectele pe care le-am postat am sa mai revin poate dupa urmatorul turneu de la buc. daca se va intimpla ca in ianuarie.a si inca ceva pt dn administrator tipul ala a inceput cu prostiile eu doar am ripostat ce era sa fac?ce fel de forum ar fi ala in care toata lumea e de acord cu toata lumea cred ca deja bat campii.va doresc forum placut .
                                                nu va mai deranjati sa puneti pe forum pt ca nu cre ca ma mai intereseaza puteti sa il suspendati sau sa-i faceti ce vreti cine poa sa spuna ceva normal cosapewe(at)yahoo.com
                                                Grasiti Domnule. Dreptul la replica-l are oricine pe acest forum, indiferent daca este veteran sau la primul post. Problema este ca orgoliul care ne intuneca ratiunea, ne face sa scriem batjocoritor, defaimator la adresa altora si cand mai gasim si rezonanta in altii, ne dezlantuim cu voluptate intr-un limbaj suburban care deranjeaza pe toata lumea, nu numai pe interlocutor. E ca atunci cand, in mijlocul unui concert simfonic, in timpul celui mai frumos pasaj, ne apucam sa dam drumul la gaze pe toate orificiile. ca doar e sanatos, nu? Si daca suntem dati de urechi afara, ne si suparam ca ni sa luat dreptul la replica!
                                                Lemn- Bty Viscaria
                                                FH - TENERGY 05
                                                BH - TENERGY 80

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  In principiu ramine valabila data de 12 aprilie dar vedem...
                                                  Daca vrei sa pui " umarul" la organizare as fi bucuros , ca sint destule de facut ... ce zici : "te bagi " ?
                                                  buna ziua!
                                                  am descoperit de curind aceasta comunitate virtuala, a forumului de tenis de masă. sint interesat sa ma alatur si "live", de ce nu si in eforturile de organizare a competitiilor de amatori. as dori sa stiu daca exista un nucleu care se ocupa in mod deosebit de organizare si daca data de 12 aprilie este mentinuta, in ce locatie, etc., ma rog mai multe detalii, eventual.
                                                  lemn: MIZZONE-7GLASS
                                                  FH: Tackifire 1.9
                                                  BH: Slice40 1.5
                                                  0747482236

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X