vivasportshop.ro 1 468x60tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 73 din 73 PrimulPrimul ... 2363717273
Rezultate 1.081 la 1.087 din 1087

Subiect: andro Romania ( www.pingpongshop.ro )

junior
    Data înscrierii
    17.07.2009
    Locație
    Calarasi
    Vârstă
    30
    Postări
    107
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 10 h 8 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    22
    Achizitionat 2 x Rasanter R47 (ultramax & 2.0) in urma discutiei despre stilul de joc si preferinte.
    Fetele sunt de o calitate superioara cu un simt extra !!
    Multumesc George !

#andro #pingpongshop

maestru
    Data înscrierii
    20.01.2009
    Locație
    Bucuresti, Romania
    Vârstă
    29
    Postări
    1.226
    Timp total online
    33 z 11 h 32 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    1310
    Citat Postat în original de Claudiu84 Vezi post
    In legătura cu produsele comercializate de Georgică: ...jos pălăria. Sa fiu mai exact, am cumpărat acum ceva timp de la el, un Rasanter 42... O fata foarte buna, cu un simt extraordinar, mult spin, control pe măsura, viteza suficienta (pe alocuri prea multa chiar). Eu unul o folosesc pe BH, foarte buna la banana flick, agață mingia foarte bine, excelenta la contre de bh, mingia se duce foarte razant si cu o viteza foarte mare. Per total, este o fata foarte buna, potrivita jucătorilor avansați (nu este pentru începători), care doresc sa joace cu mult spin si control, la o viteza mai mult decât decenta.
    Totodata, as dori sa recomand mingiile andro, care sunt fooooooooooaaaaarte bune, si când spun asta ma refer la: durabilitate (mingiile astea, dacă nu dai canturi, nu se sparg, literalmente sunt indestructibile), sunt rotunde, sunt grele (câteodată parca mi se par prea grele chiar), sar foarte bine. Per total un 10++++...
    Multumesc pentru review si pentru aprecieri Claudiu !

Citat Postat în original de empty.cool Vezi post
    Achizitionat 2 x Rasanter R47 (ultramax & 2.0) in urma discutiei despre stilul de joc si preferinte.
    Fetele sunt de o calitate superioara cu un simt extra !!
    Multumesc George !

#andro #pingpongshop
    Ma bucur ca in urma convorbirii telefonice am gasit "reteta" de care aveai nevoie !

boboc
    Data înscrierii
    24.06.2015
    Locație
    iasi
    Vârstă
    47
    Postări
    4
    Timp total online
    4 h 21 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    2
    Cu stima si respect . As dori sa-mi spuneti cele mai potrivite fete pe lemnul Xiom Vega Tour. ( cine cunoaste acest lemn) va multumesc!!

- - - Actualizat - - -

Cu stima si respect . As dori sa-mi spuneti cele mai potrivite fete pe lemnul Xiom Vega Tour. ( cine cunoaste acest lemn) va multumesc!!
    pe lemn am pus xiom omega v pro . ce parere aveti ? ar fi si alte fete care s-ar potrivi si mai bine? Ca stil de joc : 80% ofensiv.

maestru
    Data înscrierii
    20.01.2009
    Locație
    Bucuresti, Romania
    Vârstă
    29
    Postări
    1.226
    Timp total online
    33 z 11 h 32 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    1310
    Citat Postat în original de tenis_gelu Vezi post

- - - Actualizat - - -

pe lemn am pus xiom omega v pro . ce parere aveti ? ar fi si alte fete care s-ar potrivi si mai bine? Ca stil de joc : 80% ofensiv.
    Salutare,

Din pacate nu cunosc lemnul XIOM Vega Tour si nici fetele XIOM Omega V PRO. Daca personal nu joc cu un produs nu am de unde sti cum este acesta, iar eu nu ma iau din informatiile tehnice date de producatori deoarece acestea la absolut toate produsele sunt bune, fie ca vorbim de gama hobby sau profi, pana la urma e vorba de marketing, un produs cu specificatii rele nu s-ar vinde niciodata, dar astea nu inseamna ca unele nu sunt bune, ideea e sa fie bun pentru ce are nevoie fiecare dintre noi
    Descrieti-mi in cateva cuvinte jocul dvs, ce aveti la actuala paleta, ce doriti in plus etc.
    Deasemenea puteti sa ma sunati 0766.544.295 sa discutam cateva minute sa inteleg mai bine ce doriti !

Toate bune,

cadet
    Data înscrierii
    08.02.2014
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    48
    Postări
    53
    Timp total online
    1 z 4 h 50 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    7
    Salut, dupa parerea ta care crezi ca ar fi o fata de la Andro, binenteles, care sa aibe spin mult si ceva control ptr Fh, si control bun si ceva forta pentru Bh, mentionez ca am folosit de cel putin un an fete andro(razant, razant grip, power grip si cred ca inca una sau doua), acum am si pe Fh, si pe Bh DHS Gold Arc 8, am vz ca au aparut fete noi la Andro, ce imi recomanzi la ce te am rugat mai sus.
    Lemn am un Butterflay vechi, fluture negru, nu se vede denumirea dar este All+ sauu maxim of, si vreau fete sa compenseze, ptr joc ofensiv, mai ales ca joc la semi distanta., multumesc mult!
    Ultima modificare făcută de gaby388; 15.01.2018 la 18:42.

maestru
    Data înscrierii
    20.01.2009
    Locație
    Bucuresti, Romania
    Vârstă
    29
    Postări
    1.226
    Timp total online
    33 z 11 h 32 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    1310
    Citat Postat în original de gaby388 Vezi post
    Salut, dupa parerea ta care crezi ca ar fi o fata de la Andro, binenteles, care sa aibe spin mult si ceva control ptr Fh, si control bun si ceva forta pentru Bh, mentionez ca am folosit de cel putin un an fete andro(razant, razant grip, power grip si cred ca inca una sau doua), acum am si pe Fh, si pe Bh DHS Gold Arc 8, am vz ca au aparut fete noi la Andro, ce imi recomanzi la ce te am rugat mai sus.
    Lemn am un Butterflay vechi, fluture negru, nu se vede denumirea dar este All+ sauu maxim of, si vreau fete sa compenseze, ptr joc ofensiv, mai ales ca joc la semi distanta., multumesc mult!
    Salutare,

Nu am prea multe informatii despre DHS Gold Arc 8, dar o sa am posibilitatea in curand sa testez !
    Toata seria RASANTER R37, R42, R47, R50 / V42, V47 la capitolul spin exceleaza, deci din punctul asta de vedere nu ai de ce sa iti faci probleme. Singura intrebare pe care trebuie sa ne-o punem este de ce grosime si ce densitatea a buretelui ai nevoie !
    Avand in vedere ca ai un lemn care nu stii exact ce este ALL+, OFF- sau OFF imi este usor dificil sa iti spun cam ce tip de fata RASANTER ar merge pe el, totusi tinand cont ca joci la semi distanta iti pot recomanda grosimea ultramax, iar ca model poti merge pe andro RASANTER R42, o fata care are atat control cat si viteza fiind de 2.3mm si care merge foarte bine pe oricare din variantele pe care inca nu le stii cu exactitate.

Daca lemnul este ALL+ si vrei sa iti arunce putin mai tare, poti merge si pe andro RASANTER R47, cat daca este OFF poti pune chiar si andro RASANTER R37 sa ai un echilibru mai spre control.

Toate bune !

cadet
    Data înscrierii
    08.02.2014
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    48
    Postări
    53
    Timp total online
    1 z 4 h 50 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    7
    Multumesc mult, am descoperit, lemnul este OFF, deci ce recomanzi pe Fh Razanter 47, pentru spin si putin control ? si pe Bh Razanter 42 pentru spin si control mai mult? si binenteles ambele ultramax

Subiecte similare

1. VÂNDUT Vand/schimb (caut Nittaku septear) Andro Nightmare nou la cutie + husa Andro noua
    De nanebanane în forumul Anunțuri Vânzare-Cumpărare
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 10.08.2015, 15:43
  2. Vand lemn, Andro Temper Tech, feţe Yasaka, Andro,
    De remusica74 în forumul Anunțuri Vânzare-Cumpărare
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 26.09.2014, 14:34
  3. Calificari CE: Romania - Bulgaria (m) si Romania - Rusia (f) in direct pe GSP TV
    De Teodorus în forumul Competiții internaționale
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 06.09.2012, 16:01

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •