Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur, Sfântu Gheorghe - 08.12.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de sorin_client Vezi post
    N-ati prins nimic de black friday ? aceleasi lucruri doar mai ieftine ! tot "teatru" se numeste...
    .
    ...si sunteti fericit ?
    Revenind, n-a fost cu suparare chestia cu pensiunile am facut doar o observatie timida, o remarca daca vreti. Interesant e ca informatia a venit in maghiara de la camera de comert ! (stiam ca e optiune alta limba decat cea romana). Dar chiar nu ma intereseaza si nu vreau sa discut subiectul. A fost greseala mea sa evidentiez acest lucru dar am facut-o ca un raspuns la o alta intrebare (alta tampenie de-a mea).
    Asadar imi cer scuze pentru modul in care m-am facut inteles, n-a fost cu rautate, am mai fost gazduit la familii din regiune (maghiari) si m-am simtit foarte bine in mijlocul lor.
    Se pare ca faci multe "greseli,tampenii si remarci timide"...mai bine ai sta in banca ta si sa nu mai carcotesti atat,ca si fratele tau mai mare(cine poate citi printre randuri,citeste).Nu se poate ca cineva,sa posteze ceva(ca o fi bine sau nu se va dovedi ulterior, dar,sigur se doreste constructiv)...ca hop vii si carcotesti,ca una,ca alta.Fii putin mai relaxat,spuneti parerea personala fara a fi rautacios si incearca sa nu te mai fure valul la indrumarea "fratelui mai mare" si sigur o sa fie mult mai bine.Scuze aciditatea la ora asta,chiar cu riscul de a nu fi pe placul unora
    Ultima editare de victorache; 27.nov.2012, 21:24.
    BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
    FH - TENERGY 64
    BH - XIOM VEGA EUROPE

    Comentariu


    • Nu sunt de acord cu postarea ta ca de acum hai sa fim intr-un doliu preventiv...
      Insa,trecand peste ironii,glume(bune,proaste,foarte bune,suptile,etc),sugestii si altele,aceste discutii erau clar prevazute ,fac parte din topicurile unui turneu de o asemenea anvergura.
      Sugestiile despre organizarea acestui turneu final,ar fii fost benefice si de luat in seama daca se adresau de-a lungul anului 2011-2012 asa cum ar fi fost normal in primul rand coordonatorilor zonali(organizatorilor din zona arondata),participanti cu un numar relevant in turnee(experienta).
      Asa ca eu sunt de acord sa glumim,face caterinca,in schimb :
      intentiile de a schimba un regulament(bun,rau-dar existent) si un post anuntat ,dar cunoscut si intuit de la inceputul anului..,chiar e aiurea si cu repetitie
      ..poate dupa 21 dec.,vom juca undeva unde perfectiunea nu are defecte

      Comentariu


      • Postat în original de Vali Suta Vezi post
        Nu sunt de acord cu postarea ta ca de acum hai sa fim intr-un doliu preventiv...
        Insa,trecand peste ironii,glume(bune,proaste,foarte bune,suptile,etc),sugestii si altele,aceste discutii erau clar prevazute ,fac parte din topicurile unui turneu de o asemenea anvergura.
        Sugestiile despre organizarea acestui turneu final,ar fii fost benefice si de luat in seama daca se adresau de-a lungul anului 2011-2012 asa cum ar fi fost normal in primul rand coordonatorilor zonali(organizatorilor din zona arondata),participanti cu un numar relevant in turnee(experienta).
        Asa ca eu sunt de acord sa glumim,face caterinca,in schimb :
        intentiile de a schimba un regulament(bun,rau-dar existent) si un post anuntat ,dar cunoscut si intuit de la inceputul anului..,chiar e aiurea si cu repetitie
        ..poate dupa 21 dec.,vom juca undeva unde perfectiunea nu are defecte.
        Nu suntem perfecti,nici nu cred ca cineva pretinde asta....dar daca tu crezi ca vom juca "undeva unde perfectiunea nu are defecte"....constat cu regret ca nu vom mai juca never.Si acel regulament,asa cum este el,am mai propus si in alte posturi ,de a se reactualiza periodic(la 12 luni...poate mai devreme poate mai tarziu,dupa cum se misca lucrurile intr-o parte sau alta),dar pana una alta TREBUIE sa ne raportam la cel de acum,cu bune sau mai putin bune.
        Ultima editare de victorache; 27.nov.2012, 21:45.
        BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
        FH - TENERGY 64
        BH - XIOM VEGA EUROPE

        Comentariu


        • ai scapat " " din citat

          Comentariu


          • R
            Postat în original de Vali Suta Vezi post
            ai scapat " " din citat
            Nimeni nu-i perfect dupa cum spuneam,iar cu problema asta trebuie sa te adresezi lui Clau...se pare ca e "defect" de la setarile Forum-ului...
            Raspuns Clau:
            Acest post are smile-uri in citat. Deci ce nu merge?

            - - - Actualizat - - -
            E ok acum Clau...era o gluma,scuze,deranjul.
            - - - Actualizat - - -
            Postat în original de Vali Suta Vezi post
            ai scapat " " din citat
            E mai bine acum,da?
            seara buna Vali,oriunde te-ai afla.
            Ultima editare de victorache; 27.nov.2012, 21:49.
            BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
            FH - TENERGY 64
            BH - XIOM VEGA EUROPE

            Comentariu


            • ...cum intru un pic in pauza iaca ca ma starneste cate unu' ! nus'ci sa ma mai fac !

              Postat în original de victorache Vezi post
              Se pare ca faci multe "greseli,tampenii si remarci timide"
              fac (citeste-l cum doresti-"citez" si din avatarul tau) deci EXIST !!! prezenta mea / spaima unora !

              Postat în original de victorache Vezi post
              ...mai bine ai sta in banca ta si sa nu mai carcotesti atat,ca si fratele tau mai mare(cine poate citi printre randuri,citeste).Nu se poate ca cineva,sa posteze ceva(ca o fi bine sau nu se va dovedi ulterior, dar,sigur se doreste constructiv)...ca hop vii si carcotesti,ca una,ca alta.
              Se pare ca am mai multi "frati" pe acest forum si care sunt in asentimentul meu si pe care-mi doresc sincer sa-i cunosc live. Stii, si raul e constructiv intr-o anumita masura !
              In ce priveste carcotelile mele... obisnuieste-te cu mine, mai am de trait vreo 30 de ani dupa calculele mele ! Glumeam ! 50.

              Postat în original de victorache Vezi post
              Fii putin mai relaxat,spuneti parerea personala fara a fi rautacios si incearca sa nu te mai fure valul la indrumarea "fratelui mai mare" si sigur o sa fie mult mai bine.Scuze aciditatea la ora asta,chiar cu riscul de a nu fi pe placul unora
              Misto ! Ti s-a parut vreo clipa ca n-as fi relaxat ?

              Omule, chiar nu sunt o persoana rautacioasa doar probabil ca pentru unii sunt un pic impertinent, pentru altii distractiv, pentru majoritatea doar...inca unul...! Asta-i viata ! (vezi cu cine votezi )

              Apropos' sa stii ca sunt cetatean european si am drepturi !

              O seara placuta si somn usor ! (eu raman sa veghez pe-aici )
              Blade: lemn off...ce lemn !
              Bh: cu tepi
              Fh: fara tepi

              Comentariu


              • pana una-alta: Mos Florin - open/amatori
                Lemn: Gergely
                BH: Dignics 05, 2.1
                FH: Dignics 05, 2.1

                Comentariu


                • Din Sibiu - Todarcea Ioan - Amatori (Loc 345 , MA 17)
                  Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
                  DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
                  Just do it !

                  Comentariu


                  • Suntem fara sansa pe acest forum .....Daca cineva vrea sa-si spuna o parere cat de mica sare acest -protector al fair-playului din boto-sani-so-rin cli-ent-care are impresia ca detine adevarul absolut
                    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                    Comentariu


                    • Se retrage Toth Laszlo care nu are nici o sansa sa participa. Mult noroc sa aveti la organizare.

                      Comentariu


                      • Postat în original de dinicescuion Vezi post
                        a in privinta inscrierilor.
                        Oare cele 4 mese suplimentate a contribuit la introducerea MA ca doar in regulament nu a fost adusa nici o modificare privind organizarea turneului final.
                        Postat în original de FlorinBN Vezi post
                        Vrei sa joci in doua grupe?
                        Nu ma regasisem pe lista de pe prima pagina ..... si nu am vazut ca m-a inscris tata ....
                        Blade: Butterfly Photino
                        Fh: Butterfly Tenergy 05
                        Bh:Yasaka Rakza 9

                        www.lovetodance.ro

                        Comentariu


                        • Postat în original de toth laszlo Vezi post
                          Se retrage Toth Laszlo care nu are nici o sansa sa participa. Mult noroc sa aveti la organizare.
                          Dl. Laszlo, nu va retrageti, de luni pana vineri incep retragerile ca de obicei, si-mi face placere sa va reintalnesc.
                          Cu respect!
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • Postat în original de DeVinSpin Vezi post
                            Dl. Laszlo, nu va retrageti, de luni pana vineri incep retragerile ca de obicei, si-mi face placere sa va reintalnesc.
                            Cu respect!
                            In plus, daca participa la turneul A de la Cluj, din 1 Decembrie, poate sa isi schimbe mult in bine situatia clasarii personale

                            Comentariu


                            • FLORESCU ELEODOR - Deva, Open

                              Comentariu


                              • Din Sibiu - Aron Darie - Amatori (Loc 284 , MA 18 )
                                Butterfly Michael Maze Arylate
                                BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                                Comentariu


                                • Serban liviu onesti

                                  Comentariu


                                  • Multumesc dar hotarirea ramine definitiva. imi pare rau si multumesc tuturor care se mai gandesc la un veteran al acestui sport minunat

                                    Comentariu


                                    • Gheorghe Neculai- Galați

                                      Comentariu


                                      • se inscriu din Sanpaul(Mureș) la amatori: KRISZTA ARPAD LORAND
                                        KULCSAR LORAND
                                        LORINCZ FERENC ATTILA
                                        Lemne: DHS Hurricane Long W997
                                        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                                        BH: DHS GoldArc 8

                                        Comentariu


                                        • Parnica leonid moinesti-open

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                                            Curtea de Argeș:
                                            Zavricescu George
                                            Patru Alin
                                            Duca George
                                            Preda Nicolae

                                            Pitești:
                                            Iliescu Dan


                                            Amatori
                                            se retrag !..

                                            Comentariu


                                            • Din Galați,
                                              Lefter Costel, amatori.
                                              Stolearenco Igor, amatori.
                                              Ionita Valentin, amatori.
                                              multumim.
                                              - - - Actualizat - - -
                                              Stoica Iuri, din Republica Moldova, open. multumesc.
                                              blade: Zhang Jike Super ZLC
                                              fh: Butterfly Tenergy 05
                                              bh: Dr. Neubauer Killer

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Dan2 Vezi post
                                                Pentru d-vs este suficient sa stiti ca trebuie sa fiti la sala pana la 9,15 si ca puteti lua masa intre orele 14 si 15,30.
                                                Toate celelalte amanunte lasati-le in grija organizatorilor.
                                                E pacat ca pentru cateva voci ragusite care canta fals, strigand ca nu le place repertoriul, majoritatea priveste tacuta criticile lipsite de haz ale celor doi carcotasi cazuti din Muppets.
                                                1.DINICESCU ION nu s a inscris la AMATORI dar participa la AMATORI numai in cazul cand la OPEN ultimul inscris admis are pozitia in clasament maxim 122.
                                                2.Asta cu dvs organizator de turnee finale mai piano ca se varsa coniacul de SIBIU sau tuica de TARGOVISTE.
                                                3. Umorul ingenios ,nevinovat, sarcasmul si ironiile celor 2 din balcon sunt sigur ca nu le ati priceput dl.BODEANU cand urmareati serialul cu pricina.

                                                Comentariu


                                                • Frumos sport, pacat ca mesajele nu-s la fel!
                                                  Hobby: Motoare si ski !
                                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                  Comentariu


                                                  • Din Busteni vine Totpal Marius-open

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X