Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

AmaTur, Sfântu Gheorghe - 08.12.2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • as vrea sa stiu si eu cum se traduce "spatiu de joc excelent"???asta pentru a lua o decizie in privinta participarii mele la Turneul final.Nu doresc sa particip la un turneu unde tarcurile sunt la 1,5 m de masa si unde nu pot sa practic un joc de calitate.Baiu Costel

    Comentariu


    • Postat în original de Antal Denes Vezi post
      Adi nu te poti trasfera,ai MA 20,daca mai participai la turnee urcai in clasament si puteai sa-ti asiguri locul de participare.
      deci singura solutie este sa astept renuntarea unor jucatori de la concurs pt a le lua locu',nu? multumesc pt informare domnu' Denes

      Comentariu


      • Costele v-a fi bai mare daca nu vi ! Spatiu este suficent de mare sa incapa 24 de mese,cu stima.

        Comentariu


        • Din Focșani:
          Sava Sinel - amatori

          Comentariu


          • capusa bogdan - bacau
            Lemn:Viscaria
            FH: Hurricane 3
            BH: Dignics 05

            Comentariu


            • Domnule taietot,spatiu excelent inseamna ca distanta dintre mese o sa fie 4,5*9,5 dimensiunea salii este de 42*22 (metri bine inteles)
              Pentru cazare am gasit o oferta buna de la un prieten care are o vila in sugas bai cu 6 camere, 4 camere pentru doua persoane si doua camere pentru 4 persoane.
              Pretul este 50 lei pe noapte cu mic dejun inclus
              WWW.SEPSIPHOENIX.RO
              CINE DORESTE CAZARE ACOLO SA MA SUNE PE NR.TEL.0744331777 OLAH OLIVER
              Ultima editare de olah oliver; 01.dec.2012, 18:05.

              Comentariu


              • Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos - Amatori
                BLADE: NITTAKU SEPTEAR
                FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
                BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

                jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

                Comentariu


                • Intrebarea sa stiti ca nu a fost malitioasa,doar ca la multe turnee am jucat mai mult pe tarcuri decat in spatiul destinat.cei care au vazut cum joc cred ca-mi dau dreptate.Va multumesc pentru informatii.Sper sa ne vedem sambata.

                  Comentariu


                  • se retrage:
                    Vali Suta-C.de Ag/

                    Comentariu


                    • Din Bacău Ticu Dorin amatori

                      Comentariu


                      • Cum se retrage vali suta,ce vorba este asta cred ca ai gresit postarea pai nu este turneu final daca lipseste cel mai carismatic amaturist,asteptam sa te razgandesti

                        Comentariu


                        • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                          se retrage:
                          Vali Suta-C.de Ag/
                          Scirba mica fara tine un turneu final isi pierde farmecul poate te razgindesti
                          este ca si craciunul fara mos

                          Comentariu


                          • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                            se retrage:
                            Vali Suta-C.de Ag/
                            alo domnu', si eu ce fac cu rachiul ?
                            apropos', simt eu cum vreo cativa de pe-aici imi simteau lipsa !!!
                            Blade: lemn off...ce lemn !
                            Bh: cu tepi
                            Fh: fara tepi

                            Comentariu


                            • Postat în original de Vali Suta Vezi post
                              se retrage:
                              Vali Suta-C.de Ag/
                              Fratilor, i-a spart cineva parola lui Vali. Ca el singur nu s-ar retrage...
                              TsE

                              Comentariu


                              • 300 inscrisi pana acum, din care 79 din primii 100 dupa clasament.
                                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                Comentariu


                                • Din Suceava..Nemaciuc Mihai-Amatori..

                                  Comentariu


                                  • se retrage Ghise Sorin-Sibiu-amatori

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                                      Fratilor, i-a spart cineva parola lui Vali. Ca el singur nu s-ar retrage...
                                      Frate .....omul,are si el dreptul la a veni ori nu,de ce nu poti crede ca tocmai a aparut (probabil o problema ) si nu ar putea sa vina?...sincer,fiecare dintre noi putem sa ne organizam cum dorim ,la un moment dat.......prioritatile,ce e asa greu de inteles?Hai sa nu ne isterizam gratuit...No offense..
                                      BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                                      FH - TENERGY 64
                                      BH - XIOM VEGA EUROPE

                                      Comentariu


                                      • Se intampla sa mai am si eu loc la amatori? Din Iași, Coroiu Andrei Catalin pozitia 288 in clasamentul Amatour

                                        Comentariu


                                        • Se inscriu la Open:
                                          Ciuca Dan - Pitești
                                          Traistaru Marius si Parvan Radu - Topoloveni
                                          www.clubarena08.ro

                                          Comentariu


                                          • Am intrat in ultima saptamana de asteptare si emotiile sunt tot mai mari.
                                            Sa o incepem cu o veste buna:
                                            Vom avea la dispozitie doua sali de concurs, cea de a doua va putea primi 10 sau 12 mese!
                                            Ramaneti pe pozitii, vom confirma cat de curand numarul de participanti, care ar putea ajunge la 192 de amatori si 96 de OPENisti!

                                            Comentariu


                                            • Stoica Iuri, din Republica Moldova se retrage
                                              blade: Zhang Jike Super ZLC
                                              fh: Butterfly Tenergy 05
                                              bh: Dr. Neubauer Killer

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Dan2 Vezi post
                                                Am intrat in ultima saptamana de asteptare si emotiile sunt tot mai mari.
                                                Sa o incepem cu o veste buna:
                                                Vom avea la dispozitie doua sali de concurs, cea de a doua va putea primi 10 sau 12 mese!
                                                Ramaneti pe pozitii, vom confirma cat de curand numarul de participanti, care ar putea ajunge la 192 de amatori si 96 de OPENisti!
                                                Dupa asa veste si dupa retragerile care "este" parca vad ca mai avem nevoie de concurenti.
                                                Oricum ar fi, colegii nostri care cred ca nu participa si s-au inscris din "reflex" trebuie sa se grabeasca sa nu astepte pana vineri seara cand cei care doresc sa participe si nu au loc vor fi ocupati cu alt program.
                                                Personal le multumesac pt intelegere!
                                                Hobby: Motoare si ski !
                                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                Comentariu


                                                • Re: Turneul Campionilor Amatur, Sfantu Gheorghe, 8 decembrie 2012

                                                  Daca se suplimenteaza locurile la open, ma inscriu si eu. COSTACHE Claudiu, Calarai , OPEN
                                                  Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

                                                  Comentariu


                                                  • Veste buna, pentru cine?! Astfel mai intra la open vreo 10 jucatori care au facut tenis de performanta si n-au participat pe tot parcursul anului decat la 2-3 turnee sau la niciunul. Poate mai prinde un loc si Timo Boll cu 0 puncte, doar sanse are...

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X