Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Ardealul", Bistrița - 07.07.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari, Pali, pentru parcursul excelent la acest turneu, pentru rezultat si pentru clasarea intr-o companie selecta !

    Comentariu


    • Felicitari Tamas!!!

      Comentariu


      • Felicitari Tamas ! Ai trecut la mustata de mine si ai luat trofeul! Bravo! Mi-ai dato 3-1 toate trei la set-set! Sa ne revedem sanatosi!

        Comentariu


        • Felicitari Jurescu! Locul 2 la avansati! Bravo!

          Comentariu


          • Felicitari Nagy pt locul 3 la Open

            Comentariu


            • Felicitari Organizatorilor si Participantilor! Turneu reusit!

              Comentariu


              • Postat în original de marcu vasile Vezi post
                Cei care nu au prins loc la acest mare si frumos turneu sunt invitati la VATRA DORNEI pe data de 14.07.2018 la 86km de Bistrița.
                Cu drag
                Sa inteleg ca cei care au prins loc la turneul de la Bistrița nu mai sunt invitati la turneul frumos de la Vatra Dornei ? Si eu ce ma fac Vasi ?

                Comentariu


                • Felicitari Tamas, Tokos, Balla, Makszem...Harghita

                  Comentariu


                  • Salutare tuturor, Un turneu asteptat de toti cei care au incaput pe listele principale si dezmagiti cei care n-au reusit sa se insinueze pe liste, dar asta e viata mai multe participari la turnee, mai "multe sanse de castig". Un turneu frumos cu foarte multi prieteni pe liste, si o locatie rodata de multe turnee reusite cum a fost si acesta. Felicitari premiantilor tuturor categoriilor in special lui Lulu care si de aceasta data s-a "distrat" cu noi si de aceasta data, in fine... nimeni nu-i perfect pe lumea asta, fac un apel la "muschiulosi" competitiei... il poate oprii cineva pe acest Bombardier ? cat despre mine atat s-a putut, oricum vin dupa covalescenta fortata de o luna si am uitat sa joc cu "cetatenii" importanti, ca de exemplu acest domn doctor renumit, eu de felul meu respect pe toata lumea si mai ales un asemenea doctor, in general doctorii sunt acolo unde trebuie si cand trebuie fie ca e vorba de un doctor chirurg sau de doctor de tuse convulsiva ei sunt acolo sa te salveze, dar acest doctor nesuferit mi-a dat-o fix la operatie, e celebrul nesuferit Dr. Neubauer, acest individ perfid m-a lasat fara aer, il rog pe Noro sa depuna o reclamatie la colegiul medicilor ca acest infam doctor, nu e doctor, e un calau care trebuie oprit cu orice pret, eu propun sa-l declaram persoana non-grata. In alta ordine de idei ii felicit pe Florin si Marcel pentru gestionarea acestui concurs frumos si sa faca ceva cu acest asa zis doctor, sa nu mai intre in sala, sa nu mai intre ! Salutari la toata lumea prezenta sau ratacita prin nustiu ce bodega, si sa ne vedem sanatosi !

                    Comentariu


                    • Felicitări Balla!!!

                      Trimis de pe al meu HTC U Play folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • cristi,credeam ca numai eu am probleme cu DR.Neubauer,dar se va rezolva cu timpul.

                        Comentariu


                        • Buna ziua
                          Felicitari Organizatorilor,si Participantilor,pentru acest super tare turneu.

                          Comentariu


                          • Felicitari Pali,pentru locul obtinut,la categria Open!!!

                            Comentariu


                            • Felicitari Daniel si Pali pentru rezultatele obtinute la acest puternic turneu!

                              Comentariu


                              • Mircea Garaz, nu prea ai față de începător![emoji41]

                                Trimis de pe al meu A5_Easy folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • Postat în original de Radu H. Vezi post
                                  Mircea Garaz, nu prea ai față de începător![emoji41]

                                  Trimis de pe al meu A5_Easy folosind Tapatalk
                                  Asta e adevarul EU am jucat cu d-nul Mircea si am vazut.

                                  Trimis de pe al meu F3111 folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de piki Vezi post
                                    Asta e adevarul EU am jucat cu d-nul Mircea si am vazut.

                                    Trimis de pe al meu F3111 folosind Tapatalk
                                    Ce mai contează, important e că ne-am distrat. Și eu l-am avut adversar pe dl. Mircea și pot confirma că ține scorul perfect, bilingv, echidistant. Că e începător sau nu, asta e mai puțin important, eu sper ?să-l ard? la următoarea găselniță. 🤭


                                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                                    Andro TP Ligna CI Off
                                    Fh: Andro Rasanter R37 ultramax (neagră)
                                    Bh: Der Materialspezialist Spectre OX (mov)

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Dan Popa Vezi post
                                      Ce mai contează, important e că ne-am distrat. Și eu l-am avut adversar pe dl. Mircea și pot confirma că ține scorul perfect, bilingv, echidistant. Că e începător sau nu, asta e mai puțin important, eu sper “să-l ard” la următoarea găselniță. ��


                                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                                      Acum vreo 19 ani am jucat prima data cu MIRCEA GARAZ,era pe vremea accea la categotia "subancepatori",se vede ca intre timp a mai progresat in acest sport la categoria incepatori.El a invatat tenisul de masa in special arbitrand la concursurile ce aveau loc la BISTRITA,asa a invatat si sa joace dar sa si tina corect scorul meciurilor disputate sub atenta sa supraveghere.Daca dansul precum spuneti este sa zicem de nivel avansat,insemna ca finalista cu care a jucat este de open.Ca nu are fata de incepator,probabil ca si-a facut ceva operatii estetice intre timp.
                                      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                      Comentariu


                                      • Nu am spus-o cu răutate, eu îl cunosc pe MIRCEA Garaz de foarte mult timp, la începutul tenisului de masă Bistrițean,am jucat împreună.Cine are o vârstă, peste 50 de ani, își aduce aminte de primul antrenor Carol Schuster, unul dintre pionierii la tenisului de masă de la Bistrița,apoi a urmat Gheorghe Bozga.

                                        Trimis de pe al meu A5_Easy folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • Cred ca pentru un turneu A locatia este excelenta dar pentru un A+ no comment,noroc ca Florin si Marcel sint niste baieti faini

                                          Comentariu


                                          • Aici Dane ai mare dreptate,totusi n-am inteles de ce nu s-au montat despartitorele dintre mese cell putin lateral spate se mai oprrau mingile in ele.
                                            Felicotari organizatorilor pentru stradania lor,dar ce incepe prost se termina si mai prost,cred ca acum au inteles macar cei din sala ca numarul mare de participanti nu inseamna neaparat si un succes.
                                            Per total sunt multumit ca am fost in alte locuri si mai grele.
                                            Ar fi timpul sa punem in balanta si calitatea,ori cat s-a scurtat nr.de meciuri nu s-a obtinut nici un beneficiu.
                                            La buna vedere

                                            Comentariu


                                            • Felicitari Ioji pentru locul 3!!
                                              Ultima editare de victor.arad; 09.iul.2018, 17:41.

                                              Comentariu


                                              • Atmosfera incinsa de altfel, electrizanta in multe momente...ii bine ca am reusit sa indur zapuseala din sala cu niste racoritoare alaturi de Dan Petrov si multi altii. Pentru mine a fost un turneu bun, reusit. Adversarii au fost antrenanti si bine pregatiti ( se vede mult progres la cativa jucatori care vin din urma, ceea ce este foarte bine pentru Amatur ). Am totusi un "gust amar" pentru ca puteam mai mult, puteam ajunge in careul de asi ( putin mi-a lipsit ) si de ce nu sa ajung intr-o finala de A+.

                                                Felicitarile mele pentru domnul Liviu Petrescu care a meritat victoria, a fost mai constant ca si mine pe parcursul meciului si turneului. Sper ca data viiitoare sa fie mai bine pentru mine

                                                Sa ne revedem cu bine si sanatosi la urmatoarele turnee.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                  Felicotari organizatorilor pentru stradania lor,dar ce incepe prost se termina si mai prost,cred ca acum au inteles macar cei din sala ca numarul mare de participanti nu inseamna neaparat si un succes.
                                                  in a doua jumatate a grupelor la open, cand a inceput ploaia marunta (si multi au plecat deja acasa) sala s-a mai aerisit, temperatura a fost super OK. Lumina excelenta, ca de obicei
                                                  JOOLA Zelebro
                                                  FH Joola Rhyzer Pro 45
                                                  BH Joola Rhyzer Pro 45

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Pinzar Alin Vezi post
                                                    in a doua jumatate a grupelor la open, cand a inceput ploaia marunta (si multi au plecat deja acasa) sala s-a mai aerisit, temperatura a fost super OK. Lumina excelenta, ca de obicei
                                                    Lumina nu a fost chiar excelenta...la mesele de începători ...era dezavantajat cel "care stătea cu spatele la zid"...de fapt știți acest lucru...
                                                    Blade-Donic Valdner AR/FH-Rakza7 Soft/BH-Rakza7 Soft

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X