Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Informatii jucatori

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de patrickstefan006 Vezi post
    Rog adaugarea, la setup: Bh-Tibhar Grass
    Fh:Tibhar MXP Evolution
    Blade:Spinlord

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
    La cine?

    Comentariu


    • Florin, te rog cumulează profilele de mai jos pe numele Roscan Valeriu.

      http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...u&locs=Brăila

      http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...a&locs=Brăila

      Multumesc!
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • Buna ziua!
        Multumiri din partea echipei din Ciumani pentru procesarea datelor trimise!
        Eu am fost "numit" sa va transmit datele la toti din echipa.
        Mai avem cativa jucatori si anume:

        Peter Laszlo (user forum - "peterlaszlo")
        - Ciumani
        - nascut: 1982
        - anul intrarii: 2016.04.08
        - Blade: Butterfly Timo Boll Forte
        - FH. Butterfly Tenergy 05 FX
        - BH. Butterfly Tenergy 05 FX

        Kedves Botond
        - Ciumani
        - nascut: 1987
        - anul intrarii: 2017.04.22
        - Bade: Butterfly Offensive
        - FH. Butterfly Roundell
        - BH. Butterfly Roundell

        Korpos Levente
        - Ciumani
        - nascut: 1982
        - anul intrarii: 2017.04.22
        - Bade: Butterfly Offensive
        - FH. Butterfly Roundell
        - BH. Butterfly Roundell

        Szell Pal are user forum-ul "szelpali"

        Comentariu


        • Postat în original de Kralizec Vezi post
          La cine?
          La Stefan Patrick. Multumesc!

          Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

          Comentariu


          • Salutare, din nou.

            Vă rog să modificați și la mine următoarele:

            Lemn: Yasaka Dynamix 17
            Fh: Yasaka Rakza 7
            Bh: Yasaka Rakza 7 Soft

            Mulțumesc!

            Trimis de pe al meu SM-N910F folosind Tapatalk
            Andro TP Ligna CI Off
            Fh: Andro Rasanter R37 ultramax (neagră)
            Bh: Der Materialspezialist Spectre OX (mov)

            Comentariu



            • Laszlo Levente


              Fancsali Kalman
              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
              Tel : 0742 257 995

              Comentariu



              • Kincses Jozsef
                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                Tel : 0742 257 995

                Comentariu


                • Va rog asociati userul ghiliv pentru jucatorul ghitu liviu
                  nascut 1973
                  din Onești
                  intrat in amatur in 2017

                  Comentariu


                  • Buna seara!
                    Am rugamintea sa inregistrati tot ce tine de numele Grusca Narcis pe o singura pagina, care este:
                    GRUSCA NARCIS - GURA HUMORULUI, SV
                    Anul nasterii: 1967
                    Anul intrarii in circuit: 2017
                    User name: Narcis Grusca
                    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	tenis in Bucovina.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	8,9 KB 
ID:	776007

                    Comentariu


                    • Buna ziua,
                      Va transmit datele pentru trei membri ai echipei din Ciumani:

                      Benedek Arpad
                      - Ciumani
                      - nascut: 1971
                      - anul intrarii: 2016.04.08
                      - Blade: Butterfly Hadraw
                      - FH. Butterfly Tenergy 05 FX
                      - BH. Butterfly Tenergy 05 FX

                      Korpos Csongor
                      - Ciumani
                      - nascut: 1988
                      - anul intrarii: 2016.04.08
                      - Blade: Butterfly Offensive
                      - FH. Butterfly Roundell
                      - BH. Butterfly Roundell

                      Molnar Tibor
                      - Ciumani
                      - nascut: 1973
                      - anul intrarii: 2016.04.08
                      - Blade: Butterfly Offensive
                      - FH. Butterfly Roundell
                      - BH. Butterfly Roundell

                      Poza mea (Szell Pal) a iesit mai mica decat la ceilalti din echipa, va trimit una mai marisoara.

                      Cu multumiri,
                      Szell Pal

                      Comentariu


                      • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                        Buna Ziua. Va rog sa treceti in dreptul lui Nedelcu Florin loc Buftea IF . nu a stat niciodata in Buc!
                        Va salut din nou. Nu uitati de cererea mea....Nedelcu Florin -Buftea

                        Comentariu


                        • Florin, te rog modifica numele Capus Geani în Capus Giani. Multumesc!

                          http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...i&locs=Galați
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • Nu stiu daca se poate rezolva de aici dar incerc. As dori corectarea numelui din Amatur din Apreotesei Popescu Mihai in Popescu-Apreotesei Mihai.
                            http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...&locs=Straoane
                            Cand m-am inscris eu am pus numele corect insa cumva s-a ajuns la formula inversata a numelui de familie.
                            Iata si inscrierea initiala: http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post389635
                            Va rog sa faceti corectura, daca se poate. Multumesc.
                            Sarbatori fericite tuturor.
                            Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                            FH: Butterfly Dignics 05
                            BH: Tibhar Grass D.TecS

                            Comentariu


                            • Va salut.
                              Rog actualizare date profil AmaTur:
                              Florea Cristian
                              Constanța
                              Anul.nasterii 1976
                              Blade: Yasaka Carbon 3D FH: Yasaka Rakza X Soft 2.0 BH: Yasaka Rakza 7 Soft 2.0
                              Multumesc. Sarbatori cu bine tuturor!

                              Comentariu


                              • Floarea Adrian - Văcărești --->> Valea Voievozilor - DB
                                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                Comentariu


                                • Date personale

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                    In acest topic va rog sa postati informatii care vor aparea pe paginile personalizate de pe site-ul Amatur.ro.

                                    - numele si prenumele
                                    - localitatea
                                    - anul nasterii (in special pentru juniori si old-boys)
                                    - anul intrarii in circuit
                                    - o poza clara, preferabil in postura de jucator de tenis de masă, dar nu neaparat.
                                    - setup-ul folosit (blade/forhand/backhand)



                                    Pentru o mare parte dintre noi am gasit deja datele, dar daca unii vor sa nu apara deloc sau sa schimbe ceva pot de asemenea sa posteze aici.
                                    Ciulei Adrian
                                    Loc. MOVILA ,Jud. IALOMIȚA
                                    Anul nașterii 1970
                                    Anul intrării în circuit 2017 Turneul din 8 aprilie 2017 de la Constanța

                                    Când s-a făcut clasamentul din 2017 , cei din Constanța mi-au greșit domiciliul și figurez cu domiciliul în Constanța . Vă rog f. mult să faceți în așa fel încât să nu-mi pierd punctele din 2017.Sunt Ciulei Adrian din Movila , Ialomița , nu constanța și am 13 puncte în 2017 ( locul 2676 național ) .

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de aciul Vezi post
                                      Ciulei Adrian
                                      Loc. MOVILA ,Jud. IALOMIȚA
                                      Anul nașterii 1970
                                      Anul intrării în circuit 2017 Turneul din 8 aprilie 2017 de la Constanța

                                      Când s-a făcut clasamentul din 2017 , cei din Constanța mi-au greșit domiciliul și figurez cu domiciliul în Constanța . Vă rog f. mult să faceți în așa fel încât să nu-mi pierd punctele din 2017.Sunt Ciulei Adrian din Movila , Ialomița , nu constanța și am 13 puncte în 2017 ( locul 2676 național ) .
                                      Pe forum aciul e Ciulei Adrian , Movila , Ialomița

                                      Comentariu


                                      • Florin, stiu ca am mai discutat acum cativa ani despre inregistarea in CV ul participantilor a doua date cu oarecare importanta:
                                        1 Cea mai buna pozitionare +data (sau ultima perioada) la care a avut respectiva performanta;
                                        2 Ultimul MP valabil - care ar putea fi utilizat in cazul revenirii dupa >1 an de pauza. Astfel, dupa un an de pauza, orice jucator revenit ar intra cu MP cunoscut.
                                        Ex.: George Durdun ar avea o pozitie bine stabilita intre favoriti (probabil nu primul, dar nici ultimul).

                                        3 Calculul MP ului pentru jucatorii cu 1-2-3 turnee:
                                        1 turneu MP1
                                        2 turnee (MP1+MP2)/2
                                        3 turnee (MPX+MPY)/2 eliminand MPZ care este cel mai mic din cele 3
                                        4 turnee - MP ale celor mai bune 2 turnee, etc.
                                        Astfel ar introduce mai repede mai repede in jocul rezultatelor pe jucatorii cu putine turnee A.
                                        Ultima editare de Dan2; 03.ian.2018, 16:43.

                                        Comentariu


                                        • 1 si 2 ... ok, mă voi ocupa ... MP va fi relativă la formula de la acea vreme dar tot e mai bine decât zero.

                                          3. Ok din partea mea, mai trebuie discutat si cu ceilalți membri ... diferența față de acum s-ar face la modul de calcul pentru 3 turnee.
                                          TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                          Comentariu


                                          • Hana Mircea Radu -București
                                            Născut 1961
                                            Intrare in turneu 2017
                                            Blade Butterfly Balsa Carbon X5, Fh Tibhar MX-P , Bh Tibhar MX-P


                                            Trimis de pe al meu SM-T561 folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Florine, colegii targumureseni m-au rugat sa operez o modificare, si sa corectez in acest caz:

                                              http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...s=Targu+Mureș

                                              numele dorit fiind:

                                              Postat în original de PaliHR Vezi post
                                              62. Zaharia Adnana, Targu Mureș, 3843 - 4 - AF
                                              Merci frumos.
                                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                              Tel : 0742 257 995

                                              Comentariu


                                              • Florin, te rugam inversare nume/prenume:

                                                Nume: Valentic; Prenume: Uros http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ic&locs=Varset
                                                Nume: Popov; Prenume: Sergej http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ov&locs=Varset
                                                Nume: Zeremski; Prenume: Dejan http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ski&locs=Becej

                                                iar la Kramarsic Milos, localitate Belgrad in loc de Serbia http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...os&locs=Serbia

                                                Multumim.

                                                Comentariu


                                                • Am o rugăminte , am făcut o modificare la FH si anume , am schimbat Yasaka razka 7 cu Butterfly Tenergy 05 Fx. Va rog daca puteți opera , jucătorul Mihai Adrian din Botoșani . Va mulțumesc !


                                                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                  Comentariu


                                                  • Buna seara. As dori si eu o modificare la profilul meu, daca se poate. User Name : Georgescu Vlad. As vrea sa fie sterse detaliile despre echipament afisate in profil, pentru acum joc cu altceva si probabil in timp voi mai schimba lemnul si fetele, asa ca prefer sa nu fie afisat nimic decat sa revin cu cereri de actualizare de fiecare data.

                                                    Multumesc si o seara frumoasa!
                                                    Butterfly Viscaria ST | FH: BTY Tenergy 05 | BH: BTY TENERGY 05FX
                                                    Fotograf de nunta - Website: www.vladgphoto.com

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X