Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Domnița CHIAJNA", București - 14.07.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bv Cosmin,bravo Marius-finala 100% prahoveana!
    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • Felicitari Armand pentru medalia de argint .

      Comentariu


      • Felicitari Cosmin! Felicitari Marius!

        Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk
        "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

        Comentariu


        • Postat în original de dantim Vezi post
          Ceva probleme cu statia de amplificare dar in rest un turneu fain
          sarbule tu esti un baiat fain ca de obicei....statia a fost sublima....!nu stiu ce dracu sa ma ia ti-a placut !!!!

          Comentariu


          • Clasament ELITE

            1. Lukasz Klimas - Ploiești
            2. Istrate Andrei - București
            3 -- 4
            Oprea Luca - București
            Enciu Alexandru - Slobozia
            5 -- 8
            Macarenco Andrei - București
            Dinca Daniel - București
            Stoica Cornel - București
            Varbanescu Petre - Giurgiu
            9 -- 14
            Iancu George - Ploiești
            Frasineanu Adrian - București
            Radu Daniel - București
            Buzatu Vasile - Buftea
            Boraciu Claudiu - Urziceni
            Ursut Horia - București
            15 -- 22 1v gr.sup.
            Cristache George - București
            Banescu Dragos - Pitești
            Alexandru Constantin - București
            Totpal Marius - Busteni
            Vlase Gheorghe - Slobozia
            Navacioiu Marian - București
            Panaitescu Stefan - Izvoarele
            Constantin Teodor - București
            23 -- 28 0v gr.sup.
            Cionoiu Cristian - București
            Dumitru Gheorghe - București
            Dumitrescu Cornel - București
            Neculai Alexandru - Tulcea
            ON HO - București
            Sandu Bogdan Gabriel - București
            29 -- 34 1v gr.inf.
            Anghel Catalin - Giurgiu
            Grigore Alexandru - Campina
            Ciuca Dan - Pitești
            Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
            Damian Alin - Campia Turzii
            Bodeanu Mihai - București
            35 -- 39 0v gr.inf.
            Panea Ovidiu - București
            Sinita Eugen - București
            Motoroi Costin - București
            Catana Claudiu - București
            Macarenco Ion - București

            Comentariu


            • Copiii din Pitești s-au simtit foarte bine.

              Multumim tuturor !

              Comentariu


              • Gavrilal Aurel.....Multumesc...calc pe urmele tale!!😀

                Comentariu


                • Felicitari, Armani!

                  Ai urcat aproape constant si s-a vazut prin argintul de azi!...o finala ca intre Cro-Fra...speram ca Ag ca al tau sa ajunga maine la Fra!...deci, la mai ...sus in continuare!

                  Comentariu


                  • Felicitari castigatorilor, onoare tuturor participantilor, multumesc organizatorilor pentru efortul depus pentru buna desfasurare a turneului. Un turneu reusit si relativ bine gestionat.
                    Felicitari Armand, excelent parcurs.
                    O singura nedumerire am, ce s-a intamplat cu grupele de 4 jucatori la incepatori? Cred ca multi au preferat sa se retraga de pe lista de asteptare, intrucat anuntul zice:

                    "NUMAR PARTICIPANTI:Incepatori 24
                    TURNEUL PENTRU INCEPATORI ora 13,30-20,00
                    Participa jucatori amatori cu MP<10.
                    SISTEMUL DE JOC: grupe de 4 , se califica TOTI patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
                    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti."

                    Comentariu


                    • https://plus.google.com/u/0/photos/1...P7N9Kyg287v_QE

                      Comentariu


                      • Multe multumiri organizatorilor, ne-am simtit foarte bine la acest turneu. Timpi de asteptare au fost minimi. Felicitari.

                        Comentariu


                        • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                          Multe multumiri organizatorilor, ne-am simtit foarte bine la acest turneu. Timpi de asteptare au fost minimi. Felicitari.
                          La voi poate! La noi puteai sa mergi acasa sa servesti masa de pranz si te si odihneai dupa!

                          Comentariu


                          • Postat în original de Migo Vezi post
                            O singura nedumerire am, ce s-a intamplat cu grupele de 4 jucatori la incepatori? Cred ca multi au preferat sa se retraga de pe lista de asteptare, intrucat anuntul zice:

                            "NUMAR PARTICIPANTI:Incepatori 24
                            TURNEUL PENTRU INCEPATORI ora 13,30-20,00
                            Participa jucatori amatori cu MP<10.
                            SISTEMUL DE JOC: grupe de 4 , se califica TOTI patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
                            Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti."
                            Multumim pentru aprecieri.
                            Situatia la Incepatori a fost putin pe dos Lista jucatorilor prezenti dupa amiaza a fost completata cu jucatorii de pe lista de asteptare, aproape toti prezenti! Dn acest motiv, propunerea initiala ( cu grupe de 4 urmate de grupe de 3 a fost modificata in grupe de 6, urmate de grupe de 4. Aceasta a insemnat un numar mult mai mare de jocuri, rezervarea unei mese in plus (5) pentru categoria Incepatori si marirea duratei de concurs cu~2 ore. In beneficiul jucatorilor incepatori, care au jucat in plus.

                            Postat în original de Cristina22 Vezi post
                            Este ora 15.00 si nu putem inca incepe jocul la masa 19, incepatori. Nu mi se pare in regula, acest lucru. Va rog sa etichetati voi daca o ora si 30 intarziere este firesc si cum putea fi prevenit acest fapt extrem de neplacut. In plus s au anuntat grupe de 4 iar acum sunt grupe de 6, alt lucru care nu confirma planul initial. Aviz amatorilor!
                            Intarzierea de la masa nr 19 a avut ca motiv o situatie mai putin obisnuita: in grupa de avansati (de dimineata), 13 din cele 15 jocuri s-au incheiat cu 3-2, celelalte cu 3-1 si, desi au fost programate meciuri si pe alte mese, aceasta a ramas "sacrificata" Am reusit - zic eu - sa recuperam pe parcurs diferenta de timp. Scuze pentru neplaceri.

                            Postat în original de dantim Vezi post
                            Ceva probleme cu statia de amplificare dar in rest un turneu fain

                            Sonorizarea a fost sublima, a lipsit cu desavarsire, lucru remarcat de cei prezenti prin raguseala cronica pe care am capatat-o, fara sa beau apa rece. M-am dres acasa cu o sticla de bere de la frigider.

                            Comentariu


















                            • Comentariu


                              • Un turneu reusit! Felicitari organizatorilor, celor de la Viva Sport care au venit cu portavoce f buna [emoji16]produse alimentare excelente si nu in ultimul rand participantilor!

                                Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • Grupele superioare la elite???

                                  Comentariu


                                  • Paraschiv Claudiu cum sa calificat din grupa inferioara daca sa clasat pe locul 5 ?
                                    Blade: - Andro Temper Tech FH: Rasanter R47 , BH: Tenergy 64

                                    Comentariu


                                    • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                      George Bernard Shaw

                                      https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                      https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                      Comentariu


                                      • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                        George Bernard Shaw

                                        https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                        https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                        Comentariu
















                                        • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                          George Bernard Shaw

                                          https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                          https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                          Comentariu


                                          • - FELICITARI CASTIGATORILOR DE LA TOATE CATEGORIILE ...
                                            - Cu totii au avut ceva de munca pana sa ajunga pe locurile fruntase pentru ca a fost un turneu tare, cu jucatori buni si care si-au dat toata silinta sa la faca viata grea castigatorilor...

                                            - Felicitari tuturor jucatorilor care au avut un traseu victorios pana la un moment dat si au castigat meciuri frumoase si importante...
                                            - Dan Petrov este unul dintre cei care au avut acel traseu victorios pana la un moment dat pentru care il felicit si pe care aproape il vedeam jucand finala la acest turneu...

                                            - Sala a fost una super OK unde tenisul s-a putut juca in conditii foarte bune...

                                            - Organizatorii au fost super si au gestionat foarte bine toate situatiile nascute din programul de desfasurare al turneului ... pentru care le multumim de gazduire si pentru efortul depus...

                                            - Echipa de la Viva Sport a fost prezenta cu un stand de materiale sportive de buna calitate si pe gustul multor jucatori ... pentru care le multumim si carora le transmitem ca ne dorim sa le simtim prezenta la cat mai multe turnee...

                                            - Pentru cei de la Elite -"Jos Palaria" si multe felicitari tuturor pentru nivelul la care joaca tenis...
                                            - Si pentru ca sunt persoane care imi spun ca... eu ii tot laud pe cei de la Open si Elit dar ei sunt mici fata de alti jucatori mari si tari eu vreau sa fac o precizare...

                                            - Cand laud si felicit Openul si Elitul din Amaturul Romanesc nu ii compar nici cu Superliga nici cu Crisan, Victor Ionescu, Cazacu sau Seni sau ceilalti... nici cu Timo Boll sau Ma Long ... unde stim cu totii care este nivelul... Eu ma refer strict la nivelul Amatur Romania si ma bucur pentru ca evolueaza permanent si a ajuns acolo unde poate fi laudat si felicitat...

                                            - Sa ne vedem sanatosi si dornici de meciuri frumoase si tenis de calitate la urmatoarele turnee Amatur
                                            Ultima editare de shogun; 15.iul.2018, 18:04.

                                            Comentariu




















































































                                            • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                              George Bernard Shaw

                                              https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                              https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                              Comentariu





                                              • Sent from my iPhone using Tapatalk
                                                "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                                George Bernard Shaw

                                                https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                                https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                                Comentariu





                                                • Sent from my iPhone using Tapatalk
                                                  "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                                                  George Bernard Shaw

                                                  https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                                                  https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                                                  Comentariu


                                                  • - DOMNITA CHIAJNA IN ZI DE SARBATOARE A TENISULUI DIN AMATURUL ROMANESC - 14 IULIE 2018


















































































                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X