Florin Mătușan, Timișoara, începători.
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A “EMI-TT” & “Papa Sam ” - Dumbravita 14 Noiembrie 2015
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator principal
- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Se inscrie Faur Lucian -Jimbolia incepatori
Joumach Abdulah Rahima -Timișoara -avansati
Popet Doru -Timișoara -open
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Se inscrcriu Domanyek Alexandru din Lugoj la avansati, Titus Tamsa din Resita (jucator nou) la avansati
Comentariu
Coordonator Onorific- 29.oct.2009
- 4533
- Arad
- 42
Likes given: 149Likes received: 307
Se retrage Spatariu Daniel - openBlade: VECHITURA CU 70 LEI
FH: FATA DE ROATA DE MASINA
BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Postat în original de Alex Jurje Vezi postScuze pe mine de ce nu mai inscris ?
EMI
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Postat în original de Zosim1 Vezi postRezervat Inscrieri
Inscrieri Open - on 11/11/2015 at 9:13:33 PM
1. Roman Bogdan, Arad - 4 - 33.21 - O
2. Sicoe Rodica, Cugir - 5 - 32.63 - OFW
3. Petrescu Liviu, Pitești - 6 - 32.55 - OW
4. Tigau Dan, București - 304 - 27.45 - O
5. Sufletel Radu, Alba Iulia - 29 - 26.46 - OL
6. Avram Victor, Arad - 50 - 25.48 - O
7. Put Gabriel, Oravita - 106 - 25.23 - O
8. Craciun Calin, Oradea - 69 - 22.98 - O
9. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin - 111 - 22.29 - OW
10. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu - 1078 - 21.75 - O
11. Curut Gabriel, Timișoara - 122 - 21.42 - O
12. Ciublea Vichente, Oravita - 187 - 20.85 - O
13. Popet Doru, Timișoara - 1447 - 20.75 - O
14. Creinicean Liviu, Oravita - 152 - 19.94 - O
15. Kaposta Victor, Arad - 99 - 19.81 - O
16. Meszar Razvan, Arad - 258 - 19.39 - O
17. Budes Alin, Timișoara - 440 - 18.88 - A
18. Sferlea Marius, Oradea - 129 - 18.75 - A
19. Verdet Adrian, Timișoara - 731 - 18.5 - A
20. Crisanov Aurel, Timișoara - 691 - 17.75 - A
21. Ciucioiu Dorin, Timișoara - 1142 - 12.5 - A
22. Wild Card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
23. Wild Card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A
Inscrieri Avansati - on 11/11/2015 at 9:23:14 PM
1. Dani Leo, Arad - 138 - 18.44 - AH
2. Fabian Wilhelm, Oradea - 153 - 18.28 - A
3. Schiopulescu Ion, Lugoj - 436 - 18 - A
4. Cotca Dacian, Oradea - 162 - 17.52 - A
5. Ticu Sorin, Lugoj - 783 - 17.5 - A
6. Istrate Samir, Arad - 522 - 17.19 - A
7. Veres Francisc, Oravita - 221 - 17.15 - A
8. Lacatis Ghita, Arad - 175 - 16.96 - A
9. Turburan Ion, Resita - 626 - 16.95 - A
10. Ilia Ion, Oravita - 801 - 16.92 - A
11. Murgu Ioan, Oravita - 377 - 16.75 - A
12. Neamț Doru, Arad - 198 - 16.5 - AW
13. Lungu Marius, Oravita - 415 - 16.44 - A
14. Csaky Tiberiu, Resita - 585 - 15.79 - A
15. Matei Dumitru, Deva - 226 - 15.52 - AW
16. Manu Nicolae, Resita - 1114 - 15 - A
17. Munteanu Constantin, Resita - 1217 - 15 - A
18. Oprea Adrian, Lugoj - 519 - 14.3 - A
19. Venter Liviu, Resita - 1263 - 14 - A
20. Jurje Alex Doru, Almasu Mare - 500 - 13.38 - A
21. Ghile Ioan, Oradea - 337 - 13.08 - A
22. Petcu Daniel, Drobeta Tr Severin - 1264 - 12.75 - A
23. Ardelean Raul, Arad - 665 - 12.7 - A
24. Stoica Ioan Florin, Lugoj - 531 - 12.17 - A
25. Cecan Vasile, Timișoara - 434 - 12.06 - A
26. Nagy Iosif, Arad - 466 - 11.78 - AW
27. Drinceanu Lilian, Oravita - 683 - 11.29 - A
28. Ignuta Sebastian, Voiteg - 1301 - 10.75 - A
29. Jichici Svetozar, Timișoara - 576 - 10.14 - A
30. Roseti Ionut, Lugoj - 727 - 10.04 - A
31. Cioveie Marian, Oravita - 1004 - 9.56 - A
32. Midvichi Alexandru, Deva - 1627 - 5.25 - A
33. Domanyek Alexandru, Lugoj - 1861 - 4 - A
34. Sain Emil, Timișoara - 1643 - 2.75 - A
35. Joumach Abdulah Rahima, Timișoara - 2705 - 2.75 - A
36. Wildcard 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
37. Wildcard 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A
38. Cresneac Mihail, Resita - 3135 - 0 - A
39. Varadi Tudor Calin, Deva - 3136 - 0 - A
40. Tamsa Titus, Resita - 3137 - 0 - A
Inscrieri Incepatori - on 11/11/2015 at 9:17:41 PM
1. Tisza Iosif, Arad - 489 - 11.91 - A
2. Boros Amalia, Oradea - 455 - 11.61 - AF
3. Pralea Constantin, Alba Iulia - 482 - 9.9 - AW
4. Fekete Istvan, Arad - 642 - 9.41 - A
5. Matusan Florin, Timișoara - 795 - 9 - A
6. Postelnicu Mihai, Deva - 706 - 8.06 - A
7. Carabas Cosmin, Timișoara - 1379 - 8 - A
8. Deak Valentin, Sebis - 1571 - 7.5 - A
9. Craiovan Victor, Resita - 1234 - 6.38 - A
10. Pirlea Claudiu, Drobeta Tr Severin - 1256 - 5.88 - A
11. Sirbu Lucian, Drobeta Tr Severin - 1486 - 4.75 - A
12. Wild card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
13. Wild card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A
14. Faur Lucian, Jimbolia - 3135 - 0 - A
15. Preda Elena Carmen, Deva - 3136 - 0 - A
16. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin - 3137 - 0 - A
Inscrieri Copii pana la 10 Ani - on 11/3/2015 at 7:10:38 PM
1. Sferlea Alesia, Oradea - 806 - 8.4 - AJF
2. Postelnicu Briana, Deva - 3135 - 0 - A
Inscrieri Copii 11-14 Ani - on 11/8/2015 at 8:16:08 PM
1. Postelnicu Eric, Deva - 899 - 5.69 - AJ
2. Midvichi Alexandru, Deva - 1627 - 5.25 - A
Multumim de increderea acordata.
EMI
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
ATENTIE ORELE DE INCEPERE LA CATEGORIILE INCEPATORI SI AVANSATI AU FOST MODIFICATE ASTFEL:
incepatori 10.30
avansati 11.30
multumim de intelegere.
Emi
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Postat în original de tiberius Vezi postSe retrage Popa Radu si Stancu Tiberiu din Deva
Postat în original de HoriaTT Vezi postDoar prin meciuri cu ei putem progresa!! Sa fim seriosi la turneu la Dumbravita am jucat cu jucatoare de superliga ,Andrei ,baiatul de la acest concurs era divizia A! Sunt absolut convins ca ideea de a pierde si orgoliul sunt laitmotivele adevarate nu faptul ca omul e legitimat!
Explicatie.
1.Wildcard-urile le-am tinut intentionat pt fiecare categorie in parte deoarece nu este prima oara cand la un turneu unde organizez eu pe anumite persoane care m-au ajutat la treburile organizatorice,carat mese,mantinele etc le-am omis la inscriere si nu au mai putut juca,lucru ce mi s-a intamplat si la Dumbravita.
2.Turneul de la Dumbravita se v-a desfasura in conformitate cu Regulamentul actual si anume vor participa toti participantii cu drept de joc in Amatur.
Citat Regulament 2016
" 4. Organizarea turneelor și dreptul de participare
4.1. Participanții
4.1.1. Jucătorii legitimați într-o divizie superioară diviziei B (divizia A și SuperLigă) pot participă în circuitul AmaTur imediat după ce fac dovada că au retrogradat și/sau nu mai sunt legitimați în diviziile superioare, iar acceptul de intrare în această competiție va fi verificat și acordat de către Comitetul Director AmaTur;
Excepție de la această regulă fac persoanele de sex feminin care pot participa necondiționat, iar categoria acestora este stabilită de medie, prima participare fiind la Open;" nu ca la alte turnee.
2.1 Turneul se v-a desfasura pe 16-20 mese pe o suprafata de peste 1700m2.,nu ca la alte turnee.
2.1 Sistemul turneului nu permite incalcarea acordarii minimului de 5 jocuri ca la alte turnee unde in grupa de 6 daca a lipsit 1 sau a fost accidentat si nu a jucat cel putin 1 nu a jucat decat 4 meciuri ,si nici inscrierea la 2 categori pt a suplini aceste neajunsuri.Deci grupele de 4 sau 5 jucatori urmate de sup de 3 si de repozitionare de 4 sau 5 face ca fiecare jucator sa aiba cel putin 5 meciuri.
In concluzie aceste nemultumiri ale unor jucatori trebuiesc indreptate spre propuneri pt imbumatatirea sistemului si sustinute de cat mai multi ,dar atata timp cat exista un regulament trebuie sa ne conformam.
Acelasi EMI
Comentariu
senior- 02.sep.2014
- 223
- Deva, Romania
- 49
Likes given: 14Likes received: 28
Dupa cum am scris si in post 69, MIDVICHI ALEXANDRU se retrage de la copii si ramane doar la avansati. Motivez aceasta decizie cu faptul ca ora de incepere al TURNEULUI COPII 08:30 este greu de respectat pentru noi care venim de la Deva.
Va multumesc pentru intelegere. Ne vedem Sambata
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Postat în original de dmidvichi Vezi postDupa cum am scris si in post 69, MIDVICHI ALEXANDRU se retrage de la copii si ramane doar la avansati. Motivez aceasta decizie cu faptul ca ora de incepere al TURNEULUI COPII 08:30 este greu de respectat pentru noi care venim de la Deva.
Va multumesc pentru intelegere. Ne vedem Sambata
Multumesc
EMI
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
La open -Manea Adrian -Timișoara
-Mitrache Simion -Timișoara
-Manea Karla -Timișoara
-Pauliuc Madalina -Timișoara
-Moldovan Daniel-Dumbravita
-Badea Bogdan -Dumbravita
-Tarhuna Alin -Dumbravita
-Tanasa Antonio -Dumbravita
La Avansati-Balint Tiberiu -Timișoara
-Mirza Sorin -Arad
La Incepatori -Glavan Radu-Timișoara
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
La copii pana la 10 Ani
Moldovan Dora, Dumbravita
Badea Teodora, Dumbravita
Stanusila Oana, Dumbravita
Stanusila Alexia, Dumbravita
Iova Alexandru, Dumbravita
Pauliuc Alesia, Timișoara
Sain Lucas, Timișoara
Berinde Luca, Dumbravita
Baloi Iustin, Dumbravita
Kornya Tamas, Salonta
Kornya Adam, Salonta
Satmari Levente, Salonta
La copii 11-14 Ani
Kiraly Pongratz, Salonta
Moldovan Daniel, Dumbravita
Badea Bogdan, Dumbravita
Tanasa Antonio, Dumbravita
Tarhuna Alin, Dumbravita
Stanusila Razvan, Dumbravita
Bobin Andra, Dumbravita
Comentariu
organizator principal- 17.mar.2012
- 6319
- Victoria
- 50
Likes given: 1824Likes received: 1497
Postat în original de Zosim1 Vezi postRezervat Inscrieri
Inscrieri Open - on 11/12/2015 at 8:59:37 PM
1. Roman Bogdan, Arad - 4 - 33.21 - O
2. Sicoe Rodica, Cugir - 5 - 32.63 - OFW
3. Petrescu Liviu, Pitești - 6 - 32.55 - OW
4. Tigau Dan, București - 304 - 27.45 - O
5. Sufletel Radu, Alba Iulia - 29 - 26.46 - OL
6. Avram Victor, Arad - 50 - 25.48 - O
7. Put Gabriel, Oravita - 106 - 25.23 - O
8. Craciun Calin, Oradea - 69 - 22.98 - O
9. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin - 111 - 22.29 - OW
10. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu - 1078 - 21.75 - O
11. Curut Gabriel, Timișoara - 122 - 21.42 - O
12. Ciublea Vichente, Oravita - 187 - 20.85 - O
13. Pauliuc Madalina, Timișoara - 1441 - 20.75 - OF
14. Popet Doru, Timișoara - 1447 - 20.75 - O
15. Creinicean Liviu, Oravita - 152 - 19.94 - O
16. Kaposta Victor, Arad - 99 - 19.81 - O
17. Meszar Razvan, Arad - 258 - 19.39 - O
18. Budes Alin, Timișoara - 440 - 18.88 - A
19. Sferlea Marius, Oradea - 129 - 18.75 - A
20. Verdet Adrian, Timișoara - 731 - 18.5 - A
21. Crisanov Aurel, Timișoara - 691 - 17.75 - A
22. Moldovan Daniel, Dumbravita - 1216 - 17.75 - A
23. Mitrache Simion, Timișoara - 777 - 16.5 - A
24. Badea Bogdan, Dumbravita - 1274 - 14.75 - A
25. Ciucioiu Dorin, Timișoara - 1142 - 12.5 - A
26. Manea Karla, Timișoara - 1752 - 10.75 - AF
27. Tanasa Antonio, Dumbravita - 1454 - 9.75 - A
28. Tarhuna Alin, Dumbravita - 1501 - 8.75 - A
29. Manea Adrian, Timișoara - 1502 - 8.75 - A
30. Wild Card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
31. Wild Card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A
Inscrieri Avansati - on 11/12/2015 at 8:58:15 PM
1. Dani Leo, Arad - 138 - 18.44 - AH
2. Fabian Wilhelm, Oradea - 153 - 18.28 - A
3. Schiopulescu Ion, Lugoj - 436 - 18 - A
4. Cotca Dacian, Oradea - 162 - 17.52 - A
5. Ticu Sorin, Lugoj - 783 - 17.5 - A
6. Istrate Samir, Arad - 522 - 17.19 - A
7. Veres Francisc, Oravita - 221 - 17.15 - A
8. Lacatis Ghita, Arad - 175 - 16.96 - A
9. Turburan Ion, Resita - 626 - 16.95 - A
10. Ilia Ion, Oravita - 801 - 16.92 - A
11. Murgu Ioan, Oravita - 377 - 16.75 - A
12. Neamț Doru, Arad - 198 - 16.5 - AW
13. Lungu Marius, Oravita - 415 - 16.44 - A
14. Csaky Tiberiu, Resita - 585 - 15.79 - A
15. Matei Dumitru, Deva - 226 - 15.52 - AW
16. Manu Nicolae, Resita - 1114 - 15 - A
17. Munteanu Constantin, Resita - 1217 - 15 - A
18. Oprea Adrian, Lugoj - 519 - 14.3 - A
19. Venter Liviu, Resita - 1263 - 14 - A
20. Mirza Sorin, Arad - 912 - 13.58 - A
21. Jurje Alex Doru, Almasu Mare - 500 - 13.38 - A
22. Ghile Ioan, Oradea - 337 - 13.08 - A
23. Petcu Daniel, Drobeta Tr Severin - 1264 - 12.75 - A
24. Ardelean Raul, Arad - 665 - 12.7 - A
25. Stoica Ioan Florin, Lugoj - 531 - 12.17 - A
26. Cecan Vasile, Timișoara - 434 - 12.06 - A
27. Nagy Iosif, Arad - 466 - 11.78 - AW
28. Drinceanu Lilian, Oravita - 683 - 11.29 - A
29. Ignuta Sebastian, Voiteg - 1301 - 10.75 - A
30. Jichici Svetozar, Timișoara - 576 - 10.14 - A
31. Roseti Ionut, Lugoj - 727 - 10.04 - A
32. Cioveie Marian, Oravita - 1004 - 9.56 - A
33. Pop Ioan, Timișoara - 1007 - 6.94 - A
34. Midvichi Alexandru, Deva - 1627 - 5.25 - A
35. Domanyek Alexandru, Lugoj - 1861 - 4 - A
36. Sain Emil, Timișoara - 1643 - 2.75 - A
37. Joumach Abdulah Rahima, Timișoara - 2705 - 2.75 - A
38. Balint Tiberiu, Timișoara - 2490 - 0 - A
39. Wildcard 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
40. Wildcard 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A
41. Cresneac Mihail, Resita - 3135 - 0 - A
42. Varadi Tudor Calin, Deva - 3136 - 0 - A
43. Tamsa Titus, Resita - 3137 - 0 - A
Inscrieri Incepatori - on 11/12/2015 at 9:01:48 PM
1. Tisza Iosif, Arad - 489 - 11.91 - A
2. Boros Amalia, Oradea - 455 - 11.61 - AF
3. Pralea Constantin, Alba Iulia - 482 - 9.9 - AW
4. Fekete Istvan, Arad - 642 - 9.41 - A
5. Matusan Florin, Timișoara - 795 - 9 - A
6. Postelnicu Mihai, Deva - 706 - 8.06 - A
7. Carabas Cosmin, Timișoara - 1379 - 8 - A
8. Deak Valentin, Sebis - 1571 - 7.5 - A
9. Craiovan Victor, Resita - 1234 - 6.38 - A
10. Pirlea Claudiu, Drobeta Tr Severin - 1256 - 5.88 - A
11. Sirbu Lucian, Drobeta Tr Severin - 1486 - 4.75 - A
12. Glavan Radu, Timișoara - 2425 - 3.75 - A
13. Wild card 1, Dumbravita - 3133 - 0 - A
14. Wild card 2, Dumbravita - 3134 - 0 - A
15. Faur Lucian, Jimbolia - 3135 - 0 - A
16. Preda Elena Carmen, Deva - 3136 - 0 - A
17. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin - 3137 - 0 - A
Inscrieri Copii pana la 10 Ani - on 11/12/2015 at 9:14:37 PM
1. Sferlea Alesia, Oradea - 806 - 8.4 - AJF
2. Moldovan Dora, Dumbravita - 1963 - 2.75 - AF
3. Badea Teodora, Dumbravita - 2053 - 2.75 - AF
4. Stanusila Oana, Dumbravita - 1968 - 1.75 - AF
5. Stanusila Alexia, Dumbravita - 2320 - 1.75 - AF
6. Iova Alexandru, Dumbravita - 2931 - 0 - A
7. Postelnicu Briana, Deva - 3133 - 0 - A
8. Pauliuc Alesia, Timișoara - 3134 - 0 - A
9. Sain Lucas, Timișoara - 3135 - 0 - A
10. Berinde Luca, Dumbravita - 3136 - 0 - A
11. Baloi Iustin, Dumbravita - 3137 - 0 - A
12. Kornya Tamas, Salonta - 3138 - 0 - A
13. Kornya Adam, Salonta - 3139 - 0 - A
14. Satmari Levente, Salonta - 3140 - 0 - A
Inscrieri Copii 11-14 Ani - on 11/12/2015 at 9:46:22 PM
1. Kiraly Pongratz, Salonta - 730 - 18.83 - A
2. Moldovan Daniel, Dumbravita - 1216 - 17.75 - A
3. Badea Bogdan, Dumbravita - 1274 - 14.75 - A
4. Tanasa Antonio, Dumbravita - 1454 - 9.75 - A
5. Tarhuna Alin, Dumbravita - 1501 - 8.75 - A
6. Postelnicu Eric, Deva - 899 - 5.69 - AJ
7. Stanusila Razvan, Dumbravita - 2039 - 3.75 - A
8. Bobin Andra, Dumbravita - 2534 - 2.75 - AFUltima editare de Zosim1; 12.nov.2015, 22:47.
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 03:29.Procesare...X
Comentariu