Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vand Tenergy 05

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • vand Tenergy 05

    EDITAT CLAU:
    Acesta e mesajul original cu fetele Tenergy:

    In ambalajul original, patrate,
    Fete Tenergy 05, 2,1 mm, pereche (rosu si negru) –pret pereche 420 lei (512 lei la Butterfly Romania, avantaj client 90 de lei).
    Se vand doar pereche.
    http://tt-shop.ro/12-tenergy-05.html
    Rog respectuos, nu sunt interesat de niciun schimb.
    De asemenea, pentru ca nu imi place targuiala publica, prefer sa vb pe mp sau telefon 0749920281.

    EDITAT CLAU:
    Acesta e mesajul modificat de Ted (poze sterse:

    Fete Tenergy O5 depre care user-ii cu muci si cosuri, adica mare experienta, au zis ca le plac.
    Ultima editare de Ted; 29.mai.2013, 00:59.

  • #2
    Ma scuzati va rog ca ma bag, dar tenergy-urile din moment ce au fost desfacute nu mai puteti spune ca sunt 100% noi noute si in ambalaj original... ambalajul original contine si folia aceea e care scrie butterfly mai lucios cu stampila cu o serie trecuta prin folie si arsa pe hartie... de unde stim ca sunt autentice?... postati va rog si poze cu buretele daca tot le-ati desfacut sa confirmati autenticitatea
    Lemn: Butterfly Petr Korbel
    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

    Comentariu


    • #3
      Sunt, de asta nu-mi place mie targuiala aici.
      Daca nu le desfaceam se intreba cineva, de unde stim ce e in cutie?
      Daca le-am desfacut, ma intreaba cineva de ce le-am desfacut?
      Asadar, credeti-ma, sunt asa cum trebuie sa fie.
      Si inca un lucru, sunt nou, ca user, probabil pe site, dar mi-au trecut prin mana zeci de lemne si fete. Mi-e sila sa-mi bat joc de cineva.
      Cu respect,

      Comentariu


      • #4
        PS: Ambalajul acela e de clona sau cel putin nu de tenergy facut in japonia... nu spun ca tenergy-urile nu sunt autentice pt ca asta nu am de unde sa stiu doar ambalajul nu corespunde
        Lemn: Butterfly Petr Korbel
        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

        Comentariu


        • #5
          Apropo, vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca-s acri. Si fetele au fost probate trei antrenamente. Sunt malitios, dar cum puteti sa spuneti ca nu mai sunt noi fetele?
          Cel de sus a fost ultimul mesaj postat. VB pe pm.
          Ultima editare de Ted; 28.mai.2013, 22:49.

          Comentariu


          • #6
            Nu am zis nimic rau... tenergy 05 rosu chiar ma interesa pe mine personal ca altfel nu ma bagam de pomana in seama si apoi am realizat ca ambalajul nu este la fel ca la unul original de pe butterfly romania, fara suparare... care e problema de tanguiala de aici? Am intrebat doar pt ca mi se pare logic si normal sa o fac pt ca sunt o gramada de bani... nu am spus ca nu sunt originale sau ceva doar de ambalaj am dubii ft mari pt ca nu are serie, de asta am rugat sa postati si poze cu buretele... ms de intelegere
            Lemn: Butterfly Petr Korbel
            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

            Comentariu


            • #7
              Radu! Nu te mai chinui sa-l convingi pe om. El a spus in postul4 ca ii e sila sa-si bata joc de cineva. Ce sa intelegem??!!
              - - - Actualizat - - -
              Si tu esti vulpea care nu ajunge la strugurii05

              Comentariu


              • #8
                Si inca culmea, apropo de cunostintele d-lui Radu privind ambalajul, sunt luate chiar din www.butterfly.co.jp (vedeti ambalaj expediere plic si incearca sa faci diferenta intre caracterele japoneze si eventuale altele, dupa cum probabil insinuiezi. Poti folosi chiar Google translate).
                Ultima editare de Ted; 28.mai.2013, 23:15.

                Comentariu


                • #9


                  Nu am un aparat foto performant dar se intelege ce vreau sa zic. Va rog sa demonstrati ca sunt originale, in caz contrar sfatuiesc lumea sa nu cumpere... in cazul in care sunt originale nu consider ca v-am jignit cu nimic pt ca ambalajele alea chiar nu au serie si chiar avem cu totii dreptul sa fim informati bine inainte sa luam ceva de pe internet
                  Lemn: Butterfly Petr Korbel
                  BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                  Comentariu


                  • #10
                    Opinie domnule Radu:
                    Nu mai cumparati de pe Internet, asa cum spuneti.
                    E cam pueril ce spuneti ca sa nu spun ridicol, sa ma puneti in situatia de a demonstra ceva...
                    Asta ofer, va place bine, nu , ei bine, nu cumparati. Lasati si pe altii in pace sa respire. Va rog!
                    Cred ca deja sunteti offtopic.
                    Ultima editare de Ted; 28.mai.2013, 23:24.

                    Comentariu


                    • #11
                      Nu sunt deloc offtopic din moment ce vindeti falsuri... o sa-l lasam pe clau sa decida daca sunt on sau offtopic... cum v-am scris pe privat... toata chestia era simpla daca spuneati : BINE O SA PUN POZE SI CU BURETELE!!! nu imi spuneti mie ca alea sunt ambalaje originale cand eu am cumparat si stiu cum arata tenergy-ul original din danemarca, din germania si din romania... care banuiesc ca sunt exact ca cele din japonia din moment ce toate aratau la fel si aveau serie... si macar v-ati dat singur de gol cand ati scris ca le-ati jucat vreo 3 antrenamente si acum le vindeti ca noi "Apropo, vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca-s acri. Si fetele au fost probate trei antrenamente. Sunt malitios, dar cum puteti sa spuneti ca nu mai sunt noi fetele?
                      Cel de sus a fost ultimul mesaj postat. VB pe pm. " cred ca nu stiti diferenta intre nou si folosit 3 antrenamente. Cu asta incetez... sper doar ca nu vindeti falsuri ca de tzapari e plin in lista neagra
                      Lemn: Butterfly Petr Korbel
                      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                      Comentariu


                      • #12
                        Dl Radu nu a spus niciun moment ca nu vrea sau nu e dispus sa cumpere de pe forumul nostru. Cred ca dv confundati marfa cu ambalajul. Radu e un baiat de nota 20 si nu cred ca s-ar fi bagat in acest post daca nu stia despre ce e vorba. Defapt v-a si exemplificat. Numai bine!

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Ted Vezi post
                          Opinie domnule Radu:
                          Nu mai cumparati de pe Internet, asa cum spuneti.
                          E cam pueril ce spuneti ca sa nu spun ridicol, sa ma puneti in situatia de a demonstra ceva...
                          Asta ofer, va place bine, nu , ei bine, nu cumparati. Lasati si pe altii in pace sa respire. Va rog!
                          Cred ca deja sunteti offtopic.
                          Mda sunt pueril cand va dau mura-n gura cu dovezi ce aveam de zis... ok... fie cum spuneti... noapte buna si spor la vanzare (daca veti mai avea parte de vreuna)
                          - - - Actualizat - - -
                          Wow am aflat cat de pueril sunt!!! Si tenergy-urile sunt clar FALSE!!! fie ca puneti poza cu buretele fie ca nu puneti...NU CUMPARATI OMUL VROIA SA DEA O TZAPA!!!! VA PUN SI POZE SA O DOVEDESC!!! UITATI-VA LA DUNGILE DE JOS LA TENERGY 05... DUNGILE ACELEA APAR DOAR LA FIENDSHIP-URI SI DHS-URI IN NICI UN CAZ LA BUTTERFLY!!! ... acum ca mi-am dat seama ma simt chiar indreptatit sa va fac nesimtit de-a dreptul ca m-ati facut pueril si prostii si ati aberat aici jumatate de ora degeaba pt niste replici de tenergy, probabil dinalea chinezesti de 2 lei ca am vz si clone mai bune... NB SI INCA O DATA!!! NU CUMPARATI!!!
                          Lemn: Butterfly Petr Korbel
                          BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                          Comentariu


                          • #14
                            Fratilor ma faceti sa pier noaptea. Va dau mai jos multe link-uri de la site-uri de renume care nu au nicio serie (butterfly online, megaspin etc.) Eu cumpar des de acolo si nu am vazut serii.
                            Cine stie ce orezarii a folosit dl. Radu, cu serii inventate tocmai pentru a da o relativa credibilitate si acum se agata de toata lumea?
                            Aratati-mi serii aici va rog si vedem cine are dreptate:
                            Butterfly Romania http://tt-shop.ro/12-tenergy-05.html
                            http://www.butterflyonline.com/inventoryD.asp?item_no=TNP&CatId={F9846899-91EA-414D-86E6-881980B524D2}#.UaUh_9ileXQ
                            catalogul butterfly online http://www.butterflyonline.com/templ...index.html#p=6http://www.megaspin.net/store/defaul...d=b-tenergy-05

                            De ce bateti campii?
                            Ce ciudatenii de serii ai tu?
                            Arata-mi un link, o poza pe net, la o firma ce comercializeaza Butterfly cu asa-zisa serie pusa poate special devre-un chinez pentr dl Radu si apoi vorbim.
                            Intrebati-l pe Razvan Crisan si apoi sa aveti bun simt sa va cereti scuze.
                            Ultima editare de Ted; 28.mai.2013, 23:53.

                            Comentariu


                            • #15
                              daca erati barbat cum apare la varsta acolo, spuneati ca sunt falsuri de la inceput nu sa ma chinui eu aici cu dovezi si prostii de genul acesta... sunt bucuros doar ca nu au luat tzapa nici un membru de pe forum...
                              - - - Actualizat - - -
                              Ma omule esti nebun... poza aceea e de la un tenergy cumparat de la chiar Rasvan Crisan... hai ca iti mai fac 2 poze sa te fac mincinos pe fata si la revedere... imd
                              Lemn: Butterfly Petr Korbel
                              BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                              Comentariu


                              • #16
                                Chiar esti paranoic!
                                - - - Actualizat - - -
                                Ai ajuns sa vezi liniute...cate linii are poza ta domnule?
                                De ce singura serie e in poza ta si pe alte zeci de site-uri, cu ambalaje Tenergy 05, nu se vede nicio serie? E fals catalogul Buttrefly, tt shop, Butterfly online, megaspin care nu au nicio serie? Sunt chinezii chiar peste tot?
                                Cred ca amandoi suntem ridicoli, tu ca insisti sa ma jignesti si eu ca-mi pierd timpul.

                                Comentariu


                                • #17



                                  uitati-va la dunga de jos unde scrie tenergy 05 si apoi la pozele postate sus cu tenergy-urile comercializate de acest individ cu reputatia la pamant





                                  ACUM TE-AI LAMURIT CINE E PARANOICUL? Mai vrei si scuze pe langa ca esti nesimtit pe fata?
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Ma omule... serie e unica pe fiecare tenergy cumparata... normal ca nu apare seria in catalog de asta nu au reprodus-o nici chinezii ) ce sa faci daca chinezii au reprodus inainte sa cumpere un original? ) Ei aveau tenergy inainte sa apara )
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Lasa pe maine cand se trezeste lumea sa vezi cine are dreptate si cine nu are dreptate... dar vezi ca falsificarea si vinderea ca si original e caz penal, nu te mai prostii cu chestiuni de genul acesta
                                  Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                  BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Adica catalogul butterfly 2013, nu are nicio serie, tt shop romania, nu are nicio serie, megaspin, nu are nicio serie, butterfly online, nu are nicio serie si multe altele. Nu gasiti niciun site cu serie.
                                    E, numai cutie lui dl. Radu are serie. Concluzia logica e ca, urmare a rationamentului lui, coperta lui e buna, restul sunt prostii.

                                    Cred ca suntem ridicoli amandoi, dvs. ca vedeti serii si, mai nou, liniute, iar eu ca imi pierd timpul cu prostii la ora asta.
                                    - - - Actualizat - - -
                                    Cum iti permiti puberule sa ma faci nesimtit? Eu vb cu "dl. Radu" si tu ma faci nesimtit?

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Fetele sunt false,clar ca lumina zilei

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Da dumneata de unde stii?

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Pai ti-a aratat Radu,vrei sa iti arat si eu?

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Nu ii aratati pt ca veti ajunge din nou la pubertate )
                                            Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Nu am timp sa citesc tot topicul ... Doar pe fuga am observant pozele postate cu fețe tenergy patrate.. si mie imi este clar ca sunt falsuri. Imi pare rau pentru detinatorul acestor fețe dar asta e realitatea.
                                              Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Radu, nu fi rau ca deja a ajuns la minus 8 si se ia Crisan de noi...
                                                - - - Actualizat - - -
                                                Deja suntem prea multi ''beti''... ar trebui sa mergem la culcare

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  D-l Rasvan nu are de ce sa se ia pt ca sunt sigur ca nu el i-a vandut falsurile Poate ii place orezul dar nu in halul ala )
                                                  Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                                  BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X