Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Brașov "Cupa de la Poalele Tâmpei" - 17 august 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • avem si imagini de la meciurile din eliminatorii...
    Xiom Strato / Tenergy 05 fx

    Comentariu


    • A fost excelent....organizatorii cu Gelu "cap de grupa" au realizat un eveniment care ramane in categoria = REPERE =

      Comentariu


      • Postat în original de mironliviu Vezi post
        Felicitari pentru organizare! O sala super si oameni deosebiti,micii gustosi si berea rece.
        Cred ca a fost un concurs foarte tare in ciuda nepartciparii mele.

        Comentariu


        • Postat în original de pisicostel Vezi post
          Cred ca a fost un concurs foarte tare in ciuda nepartciparii mele.
          Asa este,noi cei care n-am putut ajunge am avut de pierdut.In ciuda acestui fapt,nu pot pune nici punctul pe "i".
          Felicitari organizatoriLor si participantiLor.
          Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

          Comentariu


          • Categoria OPEN totul la MAXIM(conditii de joc, fluenta),felicitari organizatorilor pt. efort in reusita acestui turneu cu numeroase meciuri spectaculoase.
            Obturarea ferestrelor cu material inchis ar fi fost de preferat .

            Comentariu


            • Si festivitatea de premiere a invingatorilor...
              http://www.youtube.com/watch?v=hX1Sw...V0uLgb2bBXsRFA
              Xiom Strato / Tenergy 05 fx

              Comentariu


              • 05 Viscaria 05

                Comentariu


                • superbe instantaneele !
                  Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                  FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                  BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                  Comentariu


                  • A fost un turneu foatre frumos sala arata impecabil spatiu de joc foarte mare, mese bune , a fost cel mai frumos turneu din toate la care am participat.
                    Felicitari domnilor Vladoiu , Apian , Bodeanu , Beltechi , Tutoveanu si tuturor care au contribuit la reustia acestui turneu. Vreau sa il felicit si pe Caliman Eduard care a fost mai bun ca mine in finala .
                    GEWO TABLE TENNIS

                    Comentariu


                    • Postat în original de VladFarcas Vezi post
                      A fost un turneu foatre frumos sala arata impecabil spatiu de joc foarte mare, mese bune , a fost cel mai frumos turneu din toate la care am participat.
                      Felicitari domnilor Vladoiu , Apian , Bodeanu , Beltechi , Tutoveanu si tuturor care au contribuit la reustia acestui turneu. Vreau sa il felicit si pe Caliman Eduard care a fost mai bun ca mine in finala .
                      Bravo fenomenule ,daca cistigai finala poate i-ti inchideau si topicul ala negativ
                      - - - Actualizat - - -
                      Postat în original de kux Vezi post
                      Si festivitatea de premiere a invingatorilor...
                      http://www.youtube.com/watch?v=hX1Sw...V0uLgb2bBXsRFA
                      Cei mai tari au fost stingaci de la masa cu premii(Gelutu si Dan)
                      Oricum felicitari am auzit ca a fost un super mega turneu.

                      Comentariu


                      • Bravo gelu un concurs reusit din toate punctele de vedere si munca enorma pe care ati depus cu echipa de la brasov s-a vazut in totalitate.

                        Comentariu


                        • Cupa de la poalele Tampei in imagini - 1

                          Ultima editare de FlorinBN; 18.aug.2013, 17:10.

                          Comentariu


                          • Fotografia turneului



                            Inocența întruchipata!
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • Postat în original de marcelgiosan Vezi post

                              Inocența întruchipata!
                              Fetita este din Suceava, nu am rezistat sa nu intreb.

                              Comentariu


                              • ACEST TURNEU AR PUTEA FI O REPETITIE PENTRU TURNEUL FINAL,DECI O PROPUNERE PENTRU DECEMBRIE BRASOVvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

                                Comentariu


                                • Postat în original de marcelgiosan Vezi post

                                  Inocența întruchipata!
                                  best foto.......instantanee ff reusita....CEA MAI EXPRESIVA FOTOGRAFIE DIN TURNEU.....bv fotografului care si-a facut timp sa surprinda asemenea momente....
                                  fh-xiom vega-pro 2mm
                                  blade--galaxy-v16
                                  bh-xiom omega tour--max

                                  Comentariu


                                  • Bravo Gelu &Co!
                                    Desi s-au spus multe referitor la acest turneu, numai la superlativ, tin sa imi manifest si eu aprecierea, in primul rand pentru eforturile depuse de echipa de organizatori, si in special de Gelu, dar si pentru conditiile deosebit de bune de joc (suprafata mare de joc pt. Open-isti, pardoseala curata si aderenta, mese de calitate, lumina artificiala adecvata, mancare, bere etc).
                                    A fost un turneu impresionant, atat ca numar de paricipanti, dar in special ca organizare, ceea ce va face sa fie greu de depasit, si totodata, ar putea constitui un reper in buna organizare a turneelor de categorie A si A+.
                                    Din punctul meu de vedere, cred ca a fost cel mai bine organizat turneu la care am participat!

                                    Comentariu


                                    • TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                      Comentariu


                                      • Finala Open: Sterea Viorel (Mangalia) - Lungu Cosmin (București) 3-1

                                        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                          Finala Open: Sterea Viorel (Mangalia) - Lungu Cosmin (București) 3-1
                                          Cam cat de genial poate sa fie ultimul punct din setul 2 ? Schimba Sandwich-ul pe forehand si WOW ! Stie cineva ce sandwich are d-l Sterea?
                                          We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                                          Aristotle



                                          Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Cosnic Vezi post
                                            Cam cat de genial poate sa fie ultimul punct din setul 2 ? Schimba Sandwich-ul pe forehand si WOW ! Stie cineva ce sandwich are d-l Sterea?
                                            Cu sandwisul lui Viorel nu este o problema se gasesc de vinzare dar mina ca a lui nu

                                            Comentariu


                                            • Superb ultimul punct din setul 2. Uimitoare "miscare" si... surprinzatoare. Ehee!!!

                                              Comentariu


                                              • Partea interesanta pentru mine e ca nu a dat cu softul ci cu sandwichul. Si nu de pe backhand (unde joaca cu el) ci de pe forehand. Inseamna ca dansul stie sa dea toate loviturile cu Soft sau Short Pips si pe forehand si pe rever
                                                We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                                                Aristotle



                                                Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                                                  Superb ultimul punct din setul 2. Uimitoare "miscare" si... surprinzatoare. Ehee!!!
                                                  Si nu era din sandwis
                                                  - - - Actualizat - - -
                                                  Postat în original de Cosnic Vezi post
                                                  Partea interesanta pentru mine e ca nu a dat cu softul ci cu sandwichul. Si nu de pe backhand (unde joaca cu el) ci de pe forehand. Inseamna ca dansul stie sa dea toate loviturile cu Soft sau Short Pips si pe forehand si pe rever
                                                  Da cu sortu cu pipsu ma mir ca nu da si cu ochelari ca vad ca da cu tot ce vrea el
                                                  Copilu vezi ca eu glumesc sa nu te superi dar Vio pe linga noi jucatori de ping pong a fost jucator de tenis de masă

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                                    Clasament Amatori
                                                    1 -- 4
                                                    Caliman Eduard - Onesti
                                                    Farcas Vlad - Cluj Napoca
                                                    Suditu Andrei - Campina
                                                    Birtalan Robert - Oradea
                                                    ...
                                                    Bravo Vladut "Farcas" se pare ca rezultatele anterioare nu au fost doar niste surprize si continui seria buna a rezultatelor , felicitari, cu ocazia asta vreau sa felicit si organizatorii care au reusit sa organizeze un turneu de o asemenea amploare
                                                    Ultima editare de FlorinBN; 18.aug.2013, 19:53.
                                                    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                                    BH : Tenergy 05Fx
                                                    FH : Tenergy 05Fx

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X